Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Totolotek z certyfikatem European Lotteries na kolejne trzy lata

Certyfikat Odpowiedzialnej Gry ponownie trafił do Totolotka

Grupa INTRALOT poinformowała, że jej spółka zależna w Polsce, Totolotek S.A., jedna z wiodących i najdłużej działających firm bukmacherskich w Polsce, została ponownie certyfikowana przez European Lotteries ze względu na jej zaangażowanie w zasady EL odpowiedzialnej gry.

Totolotek po raz pierwszy otrzymał certyfikat odpowiedzialnych programów gier w 2015 roku, natomiast European Lotteries weryfikuje certyfikaty operatorów co trzy lata

Przy okazji ponownego nadanego certyfikatu  Adam Lamentowicz, prezes zarządu Totolotka, powiedziałł:

Grupa INTRALOT promuje odpowiedzialną grę jako środek zrównoważonego rozwoju. Ponowna certyfikacja jest wielkim osiągnięciem i uznaniem krzyżowych wysiłków Totolotka, aby zawsze przestrzegać zasad odpowiedzialnej gry. Współpracujemy z EL, aby stale ulepszać nasze programy RG i wspierać społeczność loterii w walce z nielegalnym hazardem. „

Totolotek z certyfikatem European Lotteries na kolejne trzy lata

Edmundo Martinho, przewodniczący Europejskiej Komisji ds. Loterii / Odpowiedzialnej Gry, pogratulował Totolotkowi, podkreślając przy tym:

Chciałbym podziękować Totolotkowi za jego zaangażowanie w standardy EL Responsible Gaming. Wspólnie z naszymi członkami staramy się zawsze dopasowywać operacje loteryjne i zakłady w całej Europie, kierując się zasadami odpowiedzialnej gry, z korzyścią dla graczy i całego społeczeństwa. Totolotek był cennym partnerem w realizacji tego celu.

 

Totolotek pomyślnie przeszedł proces certyfikacji poprzez audyt zewnętrzny przeprowadzony przez niezależnego eksperta TUV z uprawnieniami EL, mający na celu sprawdzenie oferowania graczom najwyższych standardów odpowiedzialnej gry. Oficjalne wręczenie odbędzie się w czerwcu, podczas Industry Days w Pradze.

Europejska loteria jest organizacją zrzeszającą krajowe loterie obsługujące gry losowe dla dobra publicznego. EL skupia podmioty publiczne i prywatne, zarówno dochodowe jak i non-profit, oferujące usługi hazardowe i zakłady w jurysdykcjach, w których są one licencjonowane przez odpowiednie rządy krajowe.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021