Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Totolotek sponsorem Lechii Gdańsk

Totolotek sponsorem Lechii Gdańsk

Totolotek S.A. został Sponsorem Oficjalnym Lechii Gdańsk na kolejne 2 lata.

– Od wielu lat wspieramy polską piłkę a Lechia Gdańsk to pierwszy klub z którym zawarliśmy umowę sponsoringową. Cieszymy się,  że możemy o tym fakcie poinformować dzisiaj, na dzień przed szlagierowym meczem z Lechem Poznań.  Nawiązanie współpracy z Lechią to dla nas początek większego zaangażowania w projekt wsparcia polskiej piłki klubowej o czym mamy nadzieję poinformować niebawem.  Totolotek to najdłużej działająca firma na rynku zakładów wzajemnych w Polsce, oferująca poprzez swoją stronę internetową oraz sieć blisko czterystu punktów sprzedaży najbogatszy na polskim rynku wybór zakładów sportowych.  Liczymy, że nasze doświadczenie przełoży się na realne wsparcie  Lechii i pomoże jej w osiąganiu sukcesów sportowych – powiedział Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Totolotek S.A.

Współpraca z nowym sponsorem rozpocznie się już przy okazji najbliższego meczu z Lechem Poznań. Logotyp nowego Sponsora Oficjalnego będzie widoczny na stadionie piłkarskim w Gdańsku, oficjalnej stronie internetowej klubu, materiałach drukowanych. Totolotek planuje od nowego sezonu szereg akcji skierowanych do kibiców.

Totolotek sponsorem Lechii Gdańsk

– Jestem przekonany, że nasza współpraca ze Sponsorem Oficjalnym, jakim od dzisiaj jest Totolotek, przyniesie obustronne korzyści. Pozyskanie tak silnego Partnera biznesowego to dla Lechii Gdańsk potwierdzenie skutecznej budowy silnej marki na rynku piłkarskim i powód do dumy – powiedział Bartosz Sarnowski, Prezes Zarządu Lechii Gdańsk S.A.

Umowa została podpisana przy udziale firmy 4Business – agencji marketingu sportowego.

Totolotek S.A.
Firma Totolotek S.A. powstała w 1992 roku i jest najdłużej działającą legalnie firmą na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Wejście Spółki do Grupy Intralot w 2005 pomogło umocnić pozycję Totolotek S.A. na rynku, jako wiodącego organizatora zakładów sportowych z blisko czterystoma punktami sprzedaży w całym kraju. Firma zapewnia zatrudnienie dla ponad 1000 osób, co roku zasilając budżet państwa i związki sportowe kwotą blisko 25 milionów PLN. Poprzez swoją sieć punktów sprzedaży Totolotek S.A. oferuje najbogatszy na polskim rynku wybór zakładów sportowych, takich jak: zakłady bukmacherskie – Toto-Mix, Zakłady na Żywo – Live, zakłady piłkarskie – Toto-Liga i Toto-Gol, Wyścigi Konne i ostatnio wprowadzone do oferty Wyścigi Psów na żywo – Toto-Racing. Od roku 2013 Spółka przyjmuje również zakłady internetowe za pośrednictwem strony internetowej www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów RP.

 

W ramach współpracy logo Totolotka będzie widoczne na stadionie, oficjalnej stronie internetowej i w materiałach drukowanych Lechii Gdańsk.

Firma planuje od nowego sezonu szereg akcji skierowanych do kibiców klubu. Umowa została podpisana przy udziale agencji marketingu sportowego 4Business. – Od wielu lat wspieramy polską piłkę, a Lechia Gdańsk to pierwszy klub, z którym zawarliśmy umowę sponsoringową. To dla nas początek większego zaangażowania w projekt wsparcia polskiej piłki klubowej, o czym mamy nadzieję poinformować niebawem – zapowiada Adam Lamentowicz, prezes Totolotka.

 

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021