Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Totolotek oficjalnym sponsorem Wisły Kraków

Wisła Kraków SA i Totolotek SA informują, iż z dniem 22 maja 2014 wchodzi w życie umowa sponsorska pomiędzy firmą TOTOLOTEK SA, polską Spółką należącą do greckiej grupy INTRALOT i Wisłą Kraków, klubem piłkarskim występującym w T-Mobile Ekstraklasie. Umowa została podpisana na 2 lata.

Pomysłodawcą podpisanego dzisiaj porozumienia jest firma 4Business, która będzie odpowiadać za koordynację projektu, jego rozwój i nadzór nad realizacją świadczeń reklamowych dla nowego sponsora Wisły Kraków (m.in. obecności logotypu Totolotka na bandach wideo na stadionie, na ściankach do wywiadów, telebimie i telewizji stadionowej, w mailingach, materiałach drukowanych, na oficjalnej stronie internetowej klubu czy w mediach społecznościowych), przez cały czas trwania umowy.

Totolotek SA

Firma Totolotek SA powstała w 1992 roku i jest najdłużej działającą legalnie firmą na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Wejście Spółki do Grupy Intralot w 2005 pomogło umocnić pozycję Totolotek SA na rynku, jako wiodącego organizatora zakładów sportowych z blisko czterystoma punktami sprzedaży w całym kraju. Firma zapewnia zatrudnienie dla ponad 1000 osób, co roku zasilając budżet państwa i związki sportowe kwotą blisko 25 milionów PLN.

Poprzez swoją sieć punktów sprzedaży Totolotek S.A. oferuje najbogatszy na polskim rynku wybór zakładów sportowych, takich jak: zakłady bukmacherskie – Toto-Mix, Zakłady na Żywo – Live, zakłady piłkarskie – Toto-Liga i Toto-Gol, Wyścigi Konne i ostatnio wprowadzone do oferty Wyścigi Psów na żywo – Toto-Racing. Od roku 2013 Spółka przyjmuje również zakłady internetowe za pośrednictwem strony internetowej www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów RP.

Intralot

Intralot jest Spółką notowaną na greckiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która działa jako czołowy międzynarodowy dostawca zintegrowanych systemów oraz innowacyjnych rozwiązań do gier i transakcji. Firma jest także dostawcą usług z zakresu zarządzania zakładami sportowymi i interaktywnymi rozrywkami dla licencjonowanych operatorów na całym świecie. Bogata oferta produktów, know-how w zakresie Loterii, Zakładów, Wyścigów i Wideo loterii oraz wiodąca technologia zapewniły Intralot przewagę, która sprzyja zyskowności i rozwojowi. Obecność firmy w 57 krajach, ponad 5,7 tysiąca pracowników oraz przychód w wysokości 1,54 miliarda euro (2013) potwierdzają wiodącą pozycję firmy na pięciu kontynentach.

 

Materiały prasowe
Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021