Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Totalizator Sportowy zamyka salony gier na automatach

Z uwagi na podjęcie działań na rzecz ograniczenia rozwoju koronawirusa w Polsce Totalizator Sportowy informuje o zamknięciu punktów sieci własnej LOTTO we wszystkich galeriach handlowych, a także części Salonów gier na automatach.

Zakup gier liczbowych oraz loterii pieniężnych jest możliwy w pozostałych punktach sprzedaży, na lotto.pl oraz przez aplikację mobilną. Podjęta została także decyzja o przekazaniu przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej 4 milionów złotych na zakup niezbędnego sprzętu do walki z koronawirusem.

Jak podkreśla Totalizator Sportowy zamknięcie części sieci własnej punktów LOTTO oraz Salonów gier na automatach, to zwiększenie środków ostrożności w tych miejscach, w których może dochodzić do tworzenia się większych skupisk ludzi. Spółka monitoruje cały czas sytuację i nie wyklucza podjęcia kolejnych działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa swoim pracownikom oraz klientom.

Przedstawiciele Totalizatora Sportowego zaznaczają, że losowania gier liczbowych oraz loterii pieniężnych będą odbywać się bez zakłóceń, klienci mają również możliwość zawierania zakładów online poprzez stronę www.lotto.pl oraz aplikację mobilną dostępną na systemy iOS/Android.

Spółka zapewnia, że w funkcjonujących punktach sieci własnej LOTTO zachowane są podwyższone środki ostrożności. Sukcesywnie przekazywane są różnego typu środki dezynfekcyjne, a pracownicy otrzymali wszelkie informacje w zakresie bezpiecznych zachowań. Totalizator Sportowy zachęca również do korzystania z możliwości płatności bezgotówkowej, która dostępna jest w każdym punkcie sieci własnej.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021