Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Totalizator piłkarski Toto-Liga w Totolotku – jak grać?

Zakłady Toto-Ligi to zestaw 13 meczów. W ofercie znajdują się 3 zestawy (po 13 meczów każdy) o oznaczeniach LIGA POLSKA, LIGA ANGIELSKA i LIGI INNE. Zakład polega na wytypowaniu wyników wszystkich 13 meczów z wybranego zestawu, podając zwycięską drużynę i/lub remis. Zakłady Toto-Ligi charakteryzują kumulacje wygranych.

 

Jak czytać ofertę?

Aktualne zestawy zakładów do typowania dostępne są w każdym punkcie przyjmowania zakładów oraz na stronie internetowej. Przy każdym meczu prezentowana jest prognoza wyników oraz wynik z poprzedniego sezonu. Do wyboru mamy trzy zestawy: LP – Liga Polska, LA – Liga Angielska, LI – Ligi Inne.

prognoza wyników, np. 532 to 50%, 30%, 20%

Typy W zakładach Toto-Ligi, typowanie odbywa się poprzez określenie wyniku meczu gdzie:

1 oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej na pierwszym miejscu w parze

X remis

2 oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej na drugim miejscu w parze

Zakłady proste i systemowe W Toto-Lidze można typować zakłady proste lub systemowe: w zakładach prostych typujemy na minimum 2, a maksimum 8 polach. Na każdym polu znajdują się kratki określające typy dla 13 spotkań. Należy pamiętać, iż w zakładzie prostym typujemy jedną opcję wyniku (1 – X – 2) dla każdego meczu . Natomiast w zakładach systemowych wyniki typujemy na minimum 1, a maksimum 8 polach. W odróżnieniu od zakładów prostych, mamy możliwość typowania kilku opcji wyników dla każdego meczu, np. 1X, 2X, 12 lub 1X2 .

 

Uwaga: Jeśli popełnimy błąd, należy zaznaczyć kratkę „BŁĄD” w górnej częsci pola typowania, a następnie dokonać ponownego wyboru na innym polu.

 

Cena kuponu

Opłata w zakładach prostych za jedną kolumnę wynosi 1 złoty. Jako, że należy wytypować minimum dwie kolumny, to minimalna opłata wyniesie 2 zł. W zakładach systemowych, aby obliczyć cenę kuponu należy pomnożyć liczbę zakładów przez cenę za 1 zakład. By obliczyć ilość zakładów należy policzyć ile jest typowań dwudrogowych (Typy D) oraz trzydrogowych (Typy T). Następnie otrzymane wartości należy przemnożyć przez siebie i tym sposobem otrzymamy liczbę zakładów w danej kolumnie. W przypadku gdy na blankiecie typujemy zakłady systemowe w kilku kolumnach, należy zsumować liczbę zakładów z poszczególnych kolumn

Kolumna 1

Typy D 3 (2x2x2)

Typy T 2 (3×3)

2x2x2x3x3 – 72 zakłady

Kolumna 2

Typy D 6 (2x2x2x2x2x2)

Typy T 1 (3) 2x2x2x2x2x2x3 – 192 zakładów

Liczba zakładów: kolumna 1 + kolumna 2 = 72 + 192 = 264 Cena: 264 zakłady x 1 zł = 264 zł

Wygrana

Wygrana określana jest na podstawie stopni wygranych, których wysokość zależna jest od łącznej sumy wpłaconych stawek, bieżącej kumulacji oraz liczby zakładów z poprawnymi typami. W zakładach piłkarskich Toto-Ligi wyróżniamy cztery stopnie wygranych, względem poprawnie wytypowanych meczów:

  • I. Stopień 13 poprawnych typów
  • II. Stopień 12 poprawnych typów
  • III. Stopień 11 poprawnych typów
  • IV. Stopień 10 poprawnych typów

Kumulacje

Informacje o bieżącej kumulacji, wynikach oraz o wysokości wygranych dla poszczególnych stopni dostępne są w punktach przyjmowania zakładów oraz w zakładce wyniki.

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021