TOTALBET opinie

Bonus powitalny:

Oferta:

Aplikacja:

Kursy:

Zakłady live:

Promocje czasowe:

Jakie opinie ma TOTALBET?

Bukmacher Totalbet może pochwalić się bardzo bogatą ofertą na zakłady związane z piłką nożną. Uwagę z pewnością zwraca oferta powitalna. Totalbet przygotował dla swoich nowych klientów trzy bonusy – bonus od wpłaty, bonus za rejestrację oraz zakład bez ryzyka. W sumie wartość ich wszystkich może sięgać nawet 5239 zł, co z pewnością jest liczbą robiącą wrażenie na klientach.

Minusem, na który zwracają uwagę gracze jest aplikacja mobilna Totalbet, która nie zawsze spełnia ich oczekiwania. Z pewnością to element, na który bukmacher musi zwrócić uwagę, bo w dzisiejszych czasach to właśnie mobilna aplikacja jest najczęstszą drogą obstawiania wydarzeń.

TOTALBET - opinie

Amadeusz

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Mimo kiepskich bonusów powitalnych oraz promocji czasowych w porównaniu do innych bukmacherów działających w Polsce Totalbet wyróżnia się na polskim rynku. Aplikacja właściwie niczym nie różni się od strony odpalonej w przeglądarce telefonu, jednakże miewam problemy z zalogowaniem się w aplikacji i przeważnie korzystam z przegladarki. Oferta jest dość szeroka jednak zdarza się że nie ma jakiegoś zakładu którego szukam. Promocje czasowe dostępne w witrynie jedne z najsłabszych w Polsce, jackpoty oraz konkursy w mediach społecznościowych trochę to rekompensują. Mimo tych subiektywnych niedociągnięć, które wymieniłem polecam Totalbet znajomym głównie ze względu na wysokie kursy głównych zdarzeń najlepszych meczów oraz nie mogącą się z niczym równać grę bez podatku.

Konrad Ciszowski

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Jeden z wyróżniających się buków na naszym rynku. Bonus powitalny do sporem sumy , gwarancja najwyższych kursow teraz na La Liga , gra bez podatku od 3 zdarzeń 1.3 minimum kurs to co gracze cenią. Z plusów bonus bez depozytu 35zl dla nowych , bonus na urodziny jeśli zagra się chocby jeden kupon za 10zl w roku wtedy freebet w dniu święta na taką samą kwotę. Poza tym bonus bez ryzyka do 200zl może nie dużo ale 100 zwrot stawki w razie porażki bez obrotu do wypłaty. Total VIP dla najlepszych nawet 20 procent cashback. Apka na niezłym poziomie w której mamy transmisje co ważne , szybkie płatności m.in Blikiem , powiadomienia można ustawić dla obstawionych spotkań
W Totalbet mamy sporo metod wpłat , niestety w przypadku paysafecard mamy 7.5 procent prowizji co jest mankamentem , ale mamy także szybkie wypłaty nawet w 8 minut 24/7 co lubią gracze. Infolinia , czat oraz poradnik to mocne strony i wizytówka tej firmy. Działanie aplikacji nie jest zbyt dobre ale intuicyjność na stronę www która trochę się ładuje nieco polepsza sytuacje. Oferta zdarzeń szeroka chociaz brakuje niszowych lig tych akademickich , czy choćby rzędu 4 lig polskich i dół dla niektórych fanów grania .

Fox71

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

3 zdarzenia powyżej 1,3 bez podatku na plus.
Minusy, mało zdarzeń na Ligii akademickie sportów amerykańskich, długi czas wypłaty, niskie kursy, mało zdarzeń live video.

Kupis

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Plusy: gra bez podatku przy ako X3 i to tyle Minusy: drętwa wolno działająca apka, uboga oferta, słaby cash, słabe bonusy.

Kamil

Bonus powitalny

Oferta

Aplikacja

Kursy

Zakłady live

Promocje czasowe

Fajnie ze mają gre bez podatku przy 3 kursach za 1.3…aplikacja jak dla mnie nie do końca intuicyjna…często mase czasu trace na znalezienie interesującej mnie lini z danego sportu…cashout bez szału…zdarzenia na live często nie są aktualizowane na bierząco co powoduje brak casha…na wyplaty małych kwot często długo sie czeka…i największa bolączka dla mnie brak możliwości logowania za pomocą PINu jak to w innych aplikacjach bywa

Dodaj opinię o TOTALBET

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bonus powitalny*

Oferta*

Aplikacja*

Kursy*

Zakłady live*

Promocje czasowe*