Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

TOTALbet i Polski Związek Lekkiej Atletyki PZLA rozpoczynają współpracę

Razem po medale!

Anita Włodarczyk, Adam Kszczot, Piotr Lisek – to tylko niektórzy polscy lekkoatleci, mający szanse na medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Swoją cegiełkę do przyszłych sukcesów postanowił dołożyć legalny bukmacher TOTALbet. Firma została Partnerem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Współpraca rozpocznie się od Halowych Mistrzostw Polski (29.02-1.03), a umowę zawarto do końca 2021 roku.

TOTALbet został pierwszym bukmacherem, który zyskał status Partnera Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Firma ma w planach kampanie z wykorzystaniem wizerunku sportowców, prezentowanie marki na zawodach organizowanych przez PZLA a także obecność w związkowych mediach społecznościowych.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie to polska, legalna, firma bukmacherska działająca na rynku od 2017 roku. Na rynku chce wyróżniać się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Od sezonu olimpijskiego 2020 będzie wspierać polską lekkoatletykę.

– Cieszę się, że dołączamy do grona oficjalnych partnerów PZLA. To dla nas duże wyróżnienie, ale także odpowiedzialność. Lekkoatletyka od lat jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W ostatnich sezonach polscy zawodnicy święcili wielkie triumfy na arenach Europy i świata. Wierzę, że dzięki naszemu wsparciu podobnie będzie w kolejnych latach. Trzymamy kciuki, szczególnie, że przed nami igrzyska olimpijskie w Tokio – podkreślił Adrian Furmańczyk, dyrektor marketingu TOTALbet.

Zadowolenia z podpisania umowy z firmą TOTALbet nie kryje także prezes PZLA.

– Finansowanie sportu coraz bardziej opiera się na środkach niepublicznych. Cieszę się zatem, że do PZLA dołącza kolejny sponsor. Szczególnie, że jest to tak solidna marka jak TOTALbet. – powiedział Henryk Olszewski.

Umowa pomiędzy PZLA i TOTALbet będzie obowiązywać do końca 2021 roku.

Dla Graczy najważniejsze są jednak zakłady. TOTALbet zamierza popularyzować ofertę na lekkoatletykę, czego przykładem może być największa liczba zakładów na Halowe Mistrzostwa Polski.

Planowane są także konkursy, w których do wygrania będą bilety na imprezy PZLA, m.in. mistrzostwa Polski czy Memoriał Kusocińskiego.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021