Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Tomasz Szot IV Mistrzem Polski w obstawianiu na żywo. Zwycięzca zdobył 30 000 zł

IV Mistrzem Polski w obstawianiu na żywo

W dniu 14 października w Warszawie rozegrano czwarte Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo.

Zwyciężył w nich Tomasz Szot, który zdobył 30 000 zł.

W turnieju udział wzięło 36 najlepszych graczy z całej Polski, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Zawodnicy w trakcie Mistrzostw obstawiali wyniki wydarzeń sportowych za pośrednictwem strony www.sts.pl. Organizatorem zawodów był STS, największy legalny bukmacher w Polsce. Turniej prowadził Łukasz Wiśniowski.

Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo to wydarzenie dla najbardziej doświadczonych typerów w kraju. STS wyróżnia się tym, że inicjuje unikatowe projekty dla fanów sportu. To my wyznaczamy trendy w naszej branży. Jesteśmy nowoczesną firmą bukmacherską, która cały czas inwestuje w innowacyjne technologie. Udostępniamy ofertę nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartfony, co jest niezwykle istotne w zakładach na żywo – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo zostały podzielone na 3 etapy. Każdy zawodnik otrzymał 1 000 złotych na konto i specjalnie przygotowany panel zakładów na stronie internetowej STS. Zadaniem graczy było powiększenie kwoty w ograniczonym czasie przez trafne obstawienie prawdziwych wydarzeń sportowych na żywo. Jednocześnie warunkiem koniecznym do spełnienia było zawarcie w każdej rundzie minimum 20 zakładów o kursie nie mniejszym niż 1.40 na łączną kwotę przekraczającą 500 złotych.

IV Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo odbyły się 14 października w Warszawie ©Michał Perzanowski

II ETAP ROZGRYWKI

W drugiej fazie starło się 21 zawodników i każdy z nich przystąpił do niej ze stanem konta, z którym zakończył pierwszą rundę. Tutaj już każdy grał wyłącznie na swój wynik, do finału przeszła najlepsza szóstka, która po upływie regulaminowego czasu, zgromadziła na swoich kontach największą sumę pieniędzy.

Do finału zakwalifikowali się:

  1.  Marcin Szober – 2313 zł
  2.  Paweł Józefiak – 1614 zł
  3.  Mateusz Warowny – 1426 zł
  4.  Tomasz Szot – 1291 zł
  5.  Rafał Jarosz – 1204 zł
  6.  Łukasz Wyszkowski – 1194 zł

FINAŁ TURNIEJU

Po wyczerpującej walce tytuł IV Mistrza Polski w obstawianiu na żywo trafił do Tomasza Szota. Po finałowej rundzie, trwającej 90 minut, na jego koncie zostało 501 złotych (wygrał z Rafałem Jaroszem o niecałe dwa złote) – tak jak każdy zawodnik startował z kwotą 1 000 zł. W ramach IV Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo w specjalnym turnieju zmierzyli się także dziennikarze sportowi. Ich zadaniem było typowanie wyników wydarzeń sportowych na żywo.

Najlepszy okazał się Maciej Henszel, zdobywając 1 121 zł na koniec rundy finałowej. Środki wygrane przez dziennikarzy zostaną przekazane na wsparcie podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą. Nasze Mistrzostwa pokazują jak wymagającą dyscypliną są zakłady bukmacherskie. W trakcie turnieju zawodnicy musieli wykazać się nie tylko doskonałą wiedzą z zakresu różnych dziedzin sportu, ale przede wszystkim przemyślaną strategią. Tegoroczna rozgrywka okazała wyjątkowo wyrównana, co dodatkowo spotęgowało emocje wśród graczy i kibiców – dodaje Mateusz Juroszek.

***

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Firma powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował rynek firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które obecnie wynoszą ok. 48%.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Cracovii, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych.

Od maja 2017 roku sponsoruje również drużynę e-sportową Izako Boars. Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m. in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu.

Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego Betsys, z którego korzysta. Za sprawą efektywnego systemu Customer Service STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Bukmacher jest również organizatorem cyklicznych Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo, w których rywalizują najlepsi gracze z całej Polski.

Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 2.000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów. Obecnie nowoczesne punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 420. STS zatrudnia prawie 1300 osób.

Źródło: Informacja Prasowa

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021