Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Timo Werner jedną nogą w Liverpoolu

To transakcja, na której każdy by skorzystał. Timo Werner trafiłby do lepszego klubu, w którym mógłby stać się jeszcze lepszym piłkarzem, Liverpool zyskałby napastnika na lata, a RB Lipsk pieniądze, za które mogłoby dalej rozważnie budować swój skład. Wszystko wskazuje na to, że latem spełni się scenariusz, w którym 24-latek trafi do „The Reds”.

Jest gotowy na wielki transfer

Jeśli ma latem gdzieś odejść, to właśnie tam. Jego agent oraz niemieckie oraz angielskie media jednoznacznie twierdzą, że w grze o Wernera jest już tylko Liverpool, a sam zainteresowany chce trafić właśnie pod skrzydła Juergena Kloppa. To ma być związek idealny. Ale jeszcze na 100 procent nie wiadomo, czy do niego dojdzie.

Chodzi oczywiście o finanse. Choć za Wernera trzeba zapłacić około 60 milionów euro, to przed pandemię ta kwota, która wcześniej dla Liverpoolu nie byłaby żadnym problemem, jest teraz nieco za duża. W BETFAN możecie obstawić, czy faktycznie reprezentant Niemiec zagra w „The Reds”. Szanse na to według analityków legalnego polskiego bukmachera wynoszą około 65 procent. Wydaje się, że kluby dojdą do porozumienia i dojdzie do wielkiej transakcji.

Dlaczego wielkiej? Bo mówimy o znakomitym napastniku, który ciągle się rozwija. To najmłodszy zawodnik, który rozegrał 200 meczów w Bundeslidze, drugi aktualnie strzelec ligi niemieckiej i jeden z najlepszych aktualnie napastników na świecie. W 37 meczach we wszystkich rozgrywkach zdobył 27 bramek i zanotował 12 asyst. Jest to dorobek, który robi wrażenie. Uwagę zwraca przede wszystkim to, że nie jest to wyłącznie typowy egzekutor, lecz bardzo dobry dogrywający, który potrafi grać z zespołem. Takiego właśnie piłkarza szuka Klopp.

Lepszy od Firmino

Czy Werner przebije się do pierwszego składu? Naszym zdaniem tak, bo prawdopodobnie rywalizowałby o miejsce w pierwszym składzie z Roberto Firmino, który jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale jednak nieco słabszym od Niemca i najsłabszym z całego trio, w którym są jeszcze Sadio Mane i Mohamed Salah. Choć trzeba zwrócić uwagę na to, że Brazylijczyk wykonuje naprawdę wielką prace na boisku, to jego statystyki nie powalają aż tak, jak napastnika RB Lipsk. W 43 meczach zaliczył tyle samo asyst, co on, ale strzelił „tylko” 11 goli. Do tego jest o niespełna pięć lat starszy.

Podsumowując: Werner wydaje się być dla Liverpoolu napastnikiem idealnym. A czy nim zostanie? Dowiemy się tego prawdopodobnie za 2-3 miesiące.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Timo Werner Kariera seniorska

  • 2013–2016 VfB Stuttgart 95 występy (13 goli)
  • 2016– RB Leipzig 118 (71)

Reprezentacja Niemiec:

  • 2010–2011 Niemcy U-15 4 (3)
  • 2011–2012 Niemcy U-16 5 (2)
  • 2012–2013 Niemcy U-17 18 (16)
  • 2013–2015 Niemcy U-19 14 (10)
  • 2015– Niemcy U-21 7 (3)
  • 2017– Niemcy 29 (11)

W sumie: 77 występów i 45 goli

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021