Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Terminarz i transmisje meczów 1/32 finału Pucharu Polski

Przedstawiamy terminy wszystkich meczów 1/32 finału Pucharu Polski. Aż dwanaście spotkań będzie transmitowanych przez Telewizję Polsat.

Czwartek, 13 sierpnia 2020

  • Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki godz. 16:00, transmisja w Telewizji Polsat
  • Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin (Szczecin) godz. 16:00
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Zagłębie Lubin godz. 16:00
  • Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok godz. 20:30, transmisja w Telewizji Polsat

Piątek, 14 sierpnia 2020

  • Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków godz. 16:00
  • Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice godz. 17:00
  • Sandecja Nowy Sącz – Raków Częstochowa godz. 17:30, transmisja w Telewizji Polsat
  • GKS Bełchatów – Legia Warszawa godz. 20:30, transmisja w Telewizji Polsat

Sobota, 15 sierpnia 2020

  • Pniówek Pawłowice Śląskie – Sokół Ostróda godz. 14:00
  • KKS 1925 Kalisz – Korona Kielce godz. 16:00
  • Unia Skierniewice – Widzew Łódź godz. 16:00
  • Unia Janikowo – Zagłębie Sosnowiec godz. 16:00
  • Karpaty Krosno – Stal Mielec godz. 16:00
  • Stal Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała godz. 16:00
  • Polonia Nysa – Górnik Łęczna godz. 16:00
  • Resovia – Piast Gliwice godz. 16:30, transmisja w Telewizji Polsat
  • GKS Tychy – Wisła Płock godz. 19:00
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Kraków godz. 19:29
  • Odra Opole – Lech Poznań godz. 20:30, transmisja w Telewizji Polsat

Niedziela, 16 sierpnia 2020

  • Orlęta Radzyń Podlaski – Pogoń Siedlce godz. 15:00
  • Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin godz. 16:00
  • Błękitni Stargard – Warta Poznań godz. 16:00
  • Chrobry Głogów – Cracovia godz. 17:30, transmisja w Telewizji Polsat
  • ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław godz. 20:30, transmisja w Telewizji Polsat

Środa, 19 sierpnia 2020

  • Stal Stalowa Wola – Lechia Gdańsk godz. 16:30

Piątek, 21 sierpnia 2020

  • Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg godz. 19:30

Sobota, 22 sierpnia 2020

  • Garbarnia Kraków – GKS Katowice godz. 12:00, transmisja w Telewizji Polsat
  • Radomiak Radom – Miedź Legnica godz. 14:30, transmisja w Telewizji Polsat
  • Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań godz. 16:00
  • Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) godz. 19:45

Niedziela, 23 sierpnia 2020

  • Górnik Polkowice – Arka Gdynia godz. 12:40, transmisja w Telewizji Polsat
  • Bytovia Bytów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza godz. 15:00, transmisja w Telewizji Polsat
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x