Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Terminarz Fortuna I ligi – sezon 2021/2022

Fortuna 1 liga rozpocznie zmagania 31 lipca 2021 roku a zakończy 22 maja 2022 roku. Sprawdź też terminarz Ekstraklasy oraz terminarz eWinner 2 ligi.

Kolejka 1 – 31 lipca – 1 sierpnia 2021

  • Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec
  • Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz
  • Górnik Polkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Odra Opole – Miedź Legnica
  • GKS Katowice – Resovia
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź
  • Skra Częstochowa – Korona Kielce
  • Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Puszcza Niepołomice

Kolejka 2 – 7-8 sierpnia 2021

  • Korona Kielce – Puszcza Niepołomice
  • ŁKS Łódź – Skra Częstochowa
  • Resovia – GKS Tychy
  • Miedź Legnica – GKS Katowice
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole
  • Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Stomil Olsztyn
  • Górnik Polkowice – Sandecja Nowy Sącz
  • Arka Gdynia – Chrobry Głogów

Kolejka 3 – 14-15 sierpnia 2021

  • Widzew Łódź – Chrobry Głogów
  • Górnik Polkowice – Zagłębie Sosnowiec
  • Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz
  • GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • GKS Tychy – Miedź Legnica
  • Skra Częstochowa – Resovia
  • Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź
  • Stomil Olsztyn – Arka Gdynia
  • Korona Kielce – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 4 – 18 sierpnia 2021

  • Stomil Olsztyn – Korona Kielce
  • ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Resovia – Puszcza Niepołomice
  • Miedź Legnica – Skra Częstochowa
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy
  • Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole
  • Arka Gdynia – Widzew Łódź
  • GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz
  • Górnik Polkowice – Chrobry Głogów

Kolejka 5 – 21-22 sierpnia 2021

  • Widzew Łódź – Stomil Olsztyn
  • Górnik Polkowice – Arka Gdynia
  • Odra Opole – Chrobry Głogów
  • GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
  • GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz
  • Skra Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Resovia
  • Korona Kielce – ŁKS Łódź

Kolejka 6 – 28-29 sierpnia 2021

  • Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź
  • Resovia – Korona Kielce
  • Miedź Legnica – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice
  • Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa
  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy
  • Chrobry Głogów – GKS Katowice
  • Arka Gdynia – Odra Opole
  • Widzew Łódź – Górnik Polkowice

Kolejka 7 – 4-5 września 2021

  • Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn
  • Odra Opole – Widzew Łódź
  • GKS Katowice – Arka Gdynia
  • GKS Tychy – Chrobry Głogów
  • Skra Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec
  • Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Korona Kielce – Miedź Legnica
  • ŁKS Łódź – Resovia

Kolejka 8 – 11-12 września 2021

  • Stomil Olsztyn – Resovia
  • Miedź Legnica – ŁKS Łódź
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce
  • Sandecja Nowy Sącz – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice
  • Chrobry Głogów – Skra Częstochowa
  • Arka Gdynia – GKS Tychy
  • Widzew Łódź – GKS Katowice
  • Górnik Polkowice – Odra Opole

Kolejka 9 – 18-19 września 2021

  • Odra Opole – Stomil Olsztyn
  • GKS Katowice – Górnik Polkowice
  • GKS Tychy – Widzew Łódź
  • Skra Częstochowa – Arka Gdynia
  • Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Zagłębie Sosnowiec
  • Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz
  • ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Resovia – Miedź Legnica

Kolejka 10 – 25-26 września 2021

  • Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia
  • Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź
  • Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce
  • Chrobry Głogów – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice
  • Widzew Łódź – Skra Częstochowa
  • Górnik Polkowice – GKS Tychy
  • Odra Opole – GKS Katowice

Kolejka 11 – 2-3 października 2021

  • GKS Katowice – Stomil Olsztyn
  • GKS Tychy – Odra Opole
  • Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
  • Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Arka Gdynia
  • Korona Kielce – Chrobry Głogów
  • ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec
  • Resovia – Sandecja Nowy Sącz
  • Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 12 – 9-10 października 2021

  • Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica
  • Zagłębie Sosnowiec – Resovia
  • Chrobry Głogów – ŁKS Łódź
  • Arka Gdynia – Korona Kielce
  • Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Górnik Polkowice – Puszcza Niepołomice
  • Odra Opole – Skra Częstochowa
  • GKS Katowice – GKS Tychy

Kolejka 13 – 16-17 października 2021

  • GKS Tychy – Stomil Olsztyn
  • Skra Częstochowa – GKS Katowice
  • Puszcza Niepołomice – Odra Opole
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Górnik Polkowice
  • Korona Kielce – Widzew Łódź
  • ŁKS Łódź – Arka Gdynia
  • Resovia – Chrobry Głogów
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 14 – 23-24 października 2021

  • Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
  • Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Chrobry Głogów – Miedź Legnica
  • Arka Gdynia – Resovia
  • Widzew Łódź – ŁKS Łódź
  • Górnik Polkowice – Korona Kielce
  • Odra Opole – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • GKS Katowice – Puszcza Niepołomice
  • GKS Tychy – Skra Częstochowa

Kolejka 15 – 30-31 października 2021

  • Skra Częstochowa – Stomil Olsztyn
  • Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – GKS Katowice
  • Korona Kielce – Odra Opole
  • ŁKS Łódź – Górnik Polkowice
  • Resovia – Widzew Łódź
  • Miedź Legnica – Arka Gdynia
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów
  • Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16 – 6-7 listopada 2021

  • Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
  • Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz
  • Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Widzew Łódź – Miedź Legnica
  • Górnik Polkowice – Resovia
  • Odra Opole – ŁKS Łódź
  • GKS Katowice – Korona Kielce
  • GKS Tychy – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice

Kolejka 17 – 13-14 listopada 2021

  • Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Skra Częstochowa
  • Korona Kielce – GKS Tychy
  • ŁKS Łódź – GKS Katowice
  • Resovia – Odra Opole
  • Miedź Legnica – Górnik Polkowice
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź
  • Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
  • Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów

Kolejka 18 – 20-21 listopada 2021

  • Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
  • Puszcza Niepołomice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia
  • Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Polkowice
  • Miedź Legnica – Odra Opole
  • Resovia – GKS Katowice
  • ŁKS Łódź – GKS Tychy
  • Korona Kielce – Skra Częstochowa

Kolejka 19 – 27-28 listopada 2021

  • Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Sandecja Nowy Sącz – Górnik Polkowice
  • Chrobry Głogów – Arka Gdynia
  • Puszcza Niepołomice – Korona Kielce
  • Skra Częstochowa – ŁKS Łódź
  • GKS Tychy – Resovia
  • GKS Katowice – Miedź Legnica
  • Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 20 – 4-5 grudnia 2021

  • Arka Gdynia – Stomil Olsztyn
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Korona Kielce
  • Chrobry Głogów – Widzew Łódź
  • Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice
  • Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
  • Miedź Legnica – GKS Tychy
  • Resovia – Skra Częstochowa
  • ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice

Kolejka 21 – 26-27 lutego 2022

  • Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
  • Chrobry Głogów – Górnik Polkowice
  • Korona Kielce – Stomil Olsztyn
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ŁKS Łódź
  • Puszcza Niepołomice – Resovia
  • Skra Częstochowa – Miedź Legnica
  • GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec
  • Widzew Łódź – Arka Gdynia

Kolejka 22 – 5-6 marca 2022

  • Stomil Olsztyn – Widzew Łódź
  • Arka Gdynia – Górnik Polkowice
  • Chrobry Głogów – Odra Opole
  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice
  • Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa
  • Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice
  • Resovia – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • ŁKS Łódź – Korona Kielce

Kolejka 23 – 12-13 marca 2022

  • ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn
  • Korona Kielce – Resovia
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Miedź Legnica
  • Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz
  • GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
  • GKS Katowice – Chrobry Głogów
  • Odra Opole – Arka Gdynia
  • Górnik Polkowice – Widzew Łódź

Kolejka 24 – 19-20 marca 2022

  • Stomil Olsztyn – Górnik Polkowice
  • Widzew Łódź – Odra Opole
  • Arka Gdynia – GKS Katowice
  • Chrobry Głogów – GKS Tychy
  • Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa
  • Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Miedź Legnica – Korona Kielce
  • Resovia – ŁKS Łódź

Kolejka 25 – 26-27 marca 2022

  • Resovia – Stomil Olsztyn
  • ŁKS Łódź – Miedź Legnica
  • Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Sandecja Nowy Sącz
  • Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec
  • Skra Częstochowa – Chrobry Głogów
  • GKS Tychy – Arka Gdynia
  • GKS Katowice – Widzew Łódź
  • Odra Opole – Górnik Polkowice

Kolejka 26 – 2-3 kwietnia 2022

  • Stomil Olsztyn – Odra Opole
  • Górnik Polkowice – GKS Katowice
  • Widzew Łódź – GKS Tychy
  • Arka Gdynia – Skra Częstochowa
  • Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice
  • Zagłębie Sosnowiec – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
  • Miedź Legnica – Resovia

Kolejka 27 – 9-10 kwietnia

  • Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
  • Resovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz
  • Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Chrobry Głogów
  • Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia
  • Skra Częstochowa – Widzew Łódź
  • GKS Tychy – Górnik Polkowice
  • GKS Katowice – Odra Opole

Kolejka 28 – 16 kwietnia 2022

  • Stomil Olsztyn – GKS Katowice
  • Odra Opole – GKS Tychy
  • Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
  • Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice
  • Arka Gdynia – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Chrobry Głogów – Korona Kielce
  • Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź
  • Sandecja Nowy Sącz – Resovia
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica

Kolejka 29 – 23-24 kwietnia

  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
  • Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz
  • Resovia – Zagłębie Sosnowiec
  • ŁKS Łódź – Chrobry Głogów
  • Korona Kielce – Arka Gdynia
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Widzew Łódź
  • Puszcza Niepołomice – Górnik Polkowice
  • Skra Częstochowa – Odra Opole
  • GKS Tychy – GKS Katowice

Kolejka 30 – 27 kwietnia 2022

  • Stomil Olsztyn – GKS Tychy
  • GKS Katowice – Skra Częstochowa
  • Odra Opole – Puszcza Niepołomice
  • Górnik Polkowice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Widzew Łódź – Korona Kielce
  • Arka Gdynia – ŁKS Łódź
  • Chrobry Głogów – Resovia
  • Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica
  • Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 31 – 30 kwietnia-1 maja 2022

  • Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
  • Miedź Legnica – Chrobry Głogów
  • Resovia – Arka Gdynia
  • ŁKS Łódź – Widzew Łódź
  • Korona Kielce – Górnik Polkowice
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Odra Opole
  • Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
  • Skra Częstochowa – GKS Tychy

Kolejka 32 – 7-8 maja 2022

  • Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa
  • GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
  • GKS Katowice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Odra Opole – Korona Kielce
  • Górnik Polkowice – ŁKS Łódź
  • Widzew Łódź – Resovia
  • Arka Gdynia – Miedź Legnica
  • Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 33 – 14-15 maja 2022

  • Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn
  • Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia
  • Miedź Legnica – Widzew Łódź
  • Resovia – Górnik Polkowice
  • ŁKS Łódź – Odra Opole
  • Korona Kielce – GKS Katowice
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – GKS Tychy
  • Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa

Kolejka 34 – 21-22 maja 2022

  • Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice
  • Skra Częstochowa – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • GKS Tychy – Korona Kielce
  • GKS Katowice – ŁKS Łódź
  • Odra Opole – Resovia
  • Górnik Polkowice – Miedź Legnica
  • Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
  • Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021