Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Terminarz eWinner II ligi – sezon 2021/2022

eWinner 2 liga rozpocznie zmagania 31 lipca 2021 roku a zakończy 22 maja 2022 roku. Sprawdź też terminarz Ekstraklasy oraz terminarz Fortuna 1 ligi.

Kolejka 1 – 31 lipca – 1 sierpnia 2021

  • KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
  • Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
  • Sokół Ostróda – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
  • Radunia Stężyca – Lech II Poznań
  • Wisła Puławy – GKS Bełchatów
  • Znicz Pruszków – Motor Lublin
  • Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce
  • Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków

Kolejka 2 – 7-8 sierpnia 2021

  • Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
  • Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław
  • Motor Lublin – Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
  • Lech II Poznań – Wisła Puławy
  • Garbarnia Kraków – Radunia Stężyca
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Stal Rzeszów
  • Chojniczanka Chojnice – Sokół Ostróda
  • KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki

Kolejka 3 – 14-15 sierpnia 2021

  • Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
  • Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz
  • Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice
  • Radunia Stężyca – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Wisła Puławy – Garbarnia Kraków
  • Znicz Pruszków – Lech II Poznań
  • Ruch Chorzów – GKS Bełchatów
  • Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
  • Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce

Kolejka 4 – 18 sierpnia 2021

  • Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
  • Motor Lublin – Hutnik Kraków
  • GKS Bełchatów – Śląsk II Wrocław
  • Lech II Poznań – Ruch Chorzów
  • Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wisła Puławy
  • Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca
  • KKS 1925 Kalisz – Stal Rzeszów
  • Wigry Suwałki – Sokół Ostróda

Kolejka 5 – 21-22 sierpnia 2021

  • Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg
  • Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
  • Radunia Stężyca – KKS 1925 Kalisz
  • Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
  • Znicz Pruszków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Ruch Chorzów – Garbarnia Kraków
  • Śląsk II Wrocław – Lech II Poznań
  • Hutnik Kraków – GKS Bełchatów
  • Pogoń Siedlce – Motor Lublin

Kolejka 6 – 28-29 sierpnia 2021

  • Olimpia Elbląg – Motor Lublin
  • GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce
  • Lech II Poznań – Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Ruch Chorzów
  • Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków
  • KKS 1925 Kalisz – Wisła Puławy
  • Wigry Suwałki – Radunia Stężyca
  • Sokół Ostróda – Stal Rzeszów

Kolejka 7 – 4-5 września 2021

  • Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
  • Radunia Stężyca – Sokół Ostróda
  • Wisła Puławy – Wigry Suwałki
  • Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz
  • Ruch Chorzów – Chojniczanka Chojnice
  • Śląsk II Wrocław – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków
  • Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
  • Motor Lublin – GKS Bełchatów

Kolejka 8 – 11-12 września 2021

  • Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów
  • Lech II Poznań – Motor Lublin
  • Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Kraków
  • Chojniczanka Chojnice – Śląsk II Wrocław
  • KKS 1925 Kalisz – Ruch Chorzów
  • Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
  • Sokół Ostróda – Wisła Puławy
  • Stal Rzeszów – Radunia Stężyca

Kolejka 9 – 18-19 września 2021

  • Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg
  • Wisła Puławy – Stal Rzeszów
  • Znicz Pruszków – Sokół Ostróda
  • Ruch Chorzów – Wigry Suwałki
  • Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz
  • Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
  • Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Motor Lublin – Garbarnia Kraków
  • GKS Bełchatów – Lech II Poznań

Kolejka 10 – 25-26 września 2021

  • Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
  • Garbarnia Kraków – GKS Bełchatów
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Motor Lublin
  • Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
  • KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków
  • Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
  • Sokół Ostróda – Ruch Chorzów
  • Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
  • Radunia Stężyca – Wisła Puławy

Kolejka 11 – 2-3 października 2021

  • Wisła Puławy – Olimpia Elbląg
  • Znicz Pruszków – Radunia Stężyca
  • Ruch Chorzów – Stal Rzeszów
  • Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda
  • Hutnik Kraków – Wigry Suwałki
  • Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz
  • Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice
  • GKS Bełchatów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Lech II Poznań – Garbarnia Kraków

Kolejka 12 – 9-10 października 2021

  • Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Lech II Poznań
  • Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów
  • KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin
  • Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
  • Sokół Ostróda – Hutnik Kraków
  • Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław
  • Radunia Stężyca – Ruch Chorzów
  • Wisła Puławy – Znicz Pruszków

Kolejka 13 – 16-17 października 2021

  • Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
  • Ruch Chorzów – Wisła Puławy
  • Śląsk II Wrocław – Radunia Stężyca
  • Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
  • Pogoń Siedlce – Sokół Ostróda
  • Motor Lublin – Wigry Suwałki
  • GKS Bełchatów – KKS 1925 Kalisz
  • Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice
  • Garbarnia Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 14 – 23-24 października 2021

  • Olimpia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków
  • KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
  • Wigry Suwałki – GKS Bełchatów
  • Sokół Ostróda – Motor Lublin
  • Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
  • Radunia Stężyca – Hutnik Kraków
  • Wisła Puławy – Śląsk II Wrocław
  • Znicz Pruszków – Ruch Chorzów

Kolejka 15 – 30-31 października 2021

  • Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg
  • Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków
  • Hutnik Kraków – Wisła Puławy
  • Pogoń Siedlce – Radunia Stężyca
  • Motor Lublin – Stal Rzeszów
  • GKS Bełchatów – Sokół Ostróda
  • Lech II Poznań – Wigry Suwałki
  • Garbarnia Kraków – KKS 1925 Kalisz
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 16 – 6-7 listopada 2021

  • Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
  • KKS 1925 Kalisz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków
  • Sokół Ostróda – Lech II Poznań
  • Stal Rzeszów – GKS Bełchatów
  • Radunia Stężyca – Motor Lublin
  • Wisła Puławy – Pogoń Siedlce
  • Znicz Pruszków – Hutnik Kraków
  • Ruch Chorzów – Śląsk II Wrocław

Kolejka 17 – 13-14 listopada 2021

  • Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
  • Hutnik Kraków – Ruch Chorzów
  • Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
  • Motor Lublin – Wisła Puławy
  • GKS Bełchatów – Radunia Stężyca
  • Lech II Poznań – Stal Rzeszów
  • Garbarnia Kraków – Sokół Ostróda
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wigry Suwałki
  • Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 18 – 20-21 listopada 2021

  • Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
  • Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda
  • Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
  • Lech II Poznań – Radunia Stężyca
  • GKS Bełchatów – Wisła Puławy
  • Motor Lublin – Znicz Pruszków
  • Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów
  • Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław

Kolejka 19 – 27-28 listopada 2021

  • Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg
  • Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
  • Ruch Chorzów – Motor Lublin
  • Znicz Pruszków – GKS Bełchatów
  • Wisła Puławy – Lech II Poznań
  • Radunia Stężyca – Garbarnia Kraków
  • Stal Rzeszów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice
  • Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 20 – 4-5 grudnia 2022

  • Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki
  • KKS 1925 Kalisz – Sokół Ostróda
  • Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Radunia Stężyca
  • Garbarnia Kraków – Wisła Puławy
  • Lech II Poznań – Znicz Pruszków
  • GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
  • Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
  • Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków

Kolejka 21 – 26-27 lutego 2022

  • Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
  • Hutnik Kraków – Motor Lublin
  • Śląsk II Wrocław – GKS Bełchatów
  • Ruch Chorzów – Lech II Poznań
  • Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
  • Wisła Puławy – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice
  • Stal Rzeszów – KKS 1925 Kalisz
  • Sokół Ostróda – Wigry Suwałki

Kolejka 22 – 5-6 marca 2022

  • Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
  • Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
  • KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca
  • Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Znicz Pruszków
  • Garbarnia Kraków – Ruch Chorzów
  • Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
  • GKS Bełchatów – Hutnik Kraków
  • Motor Lublin – Pogoń Siedlce

Kolejka 23 – 12-13 marca 2022

  • Motor Lublin – Olimpia Elbląg
  • Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
  • Hutnik Kraków – Lech II Poznań
  • Śląsk II Wrocław – Garbarnia Kraków
  • Ruch Chorzów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice
  • Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz
  • Radunia Stężyca – Wigry Suwałki
  • Stal Rzeszów – Sokół Ostróda

Kolejka 24 – 19-20 marca 2022

  • Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
  • Sokół Ostróda – Radunia Stężyca
  • Wigry Suwałki – Wisła Puławy
  • KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków
  • Chojniczanka Chojnice – Ruch Chorzów
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Śląsk II Wrocław
  • Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków
  • Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
  • GKS Bełchatów – Motor Lublin

Kolejka 25 – 26-27 marca 2022

  • GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
  • Motor Lublin – Lech II Poznań
  • Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
  • Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice
  • Ruch Chorzów – KKS 1925 Kalisz
  • Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
  • Wisła Puławy – Sokół Ostróda
  • Radunia Stężyca – Stal Rzeszów

Kolejka 26 – 2-3 kwietnia

  • Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca
  • Stal Rzeszów – Wisła Puławy
  • Sokół Ostróda – Znicz Pruszków
  • Wigry Suwałki – Ruch Chorzów
  • KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław
  • Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pogoń Siedlce
  • Garbarnia Kraków – Motor Lublin
  • Lech II Poznań – GKS Bełchatów

Kolejka 27 – 9-10 kwietnia 2022

  • Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
  • GKS Bełchatów – Garbarnia Kraków
  • Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
  • Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz
  • Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki
  • Ruch Chorzów – Sokół Ostróda
  • Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
  • Wisła Puławy – Radunia Stężyca

Kolejka 28 – 16 kwietnia 2022

  • Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
  • Radunia Stężyca – Znicz Pruszków
  • Stal Rzeszów – Ruch Chorzów
  • Sokół Ostróda – Śląsk II Wrocław
  • Wigry Suwałki – Hutnik Kraków
  • KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce
  • Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – GKS Bełchatów
  • Garbarnia Kraków – Lech II Poznań

Kolejka 29 – 23-24 kwietnia 2022

  • Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
  • Lech II Poznań – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice
  • Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz
  • Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
  • Hutnik Kraków – Sokół Ostróda
  • Śląsk II Wrocław – Stal Rzeszów
  • Ruch Chorzów – Radunia Stężyca
  • Znicz Pruszków – Wisła Puławy

Kolejka 30 – 27 kwietnia 2022

  • Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
  • Wisła Puławy – Ruch Chorzów
  • Radunia Stężyca – Śląsk II Wrocław
  • Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
  • Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce
  • Wigry Suwałki – Motor Lublin
  • KKS 1925 Kalisz – GKS Bełchatów
  • Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Garbarnia Kraków

Kolejka 31 – 30 kwietnia-1 maja 2022

  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Elbląg
  • Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice
  • Lech II Poznań – KKS 1925 Kalisz
  • GKS Bełchatów – Wigry Suwałki
  • Motor Lublin – Sokół Ostróda
  • Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
  • Hutnik Kraków – Radunia Stężyca
  • Śląsk II Wrocław – Wisła Puławy
  • Ruch Chorzów – Znicz Pruszków

Kolejka 32 – 7-8 maja

  • Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów
  • Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław
  • Wisła Puławy – Hutnik Kraków
  • Radunia Stężyca – Pogoń Siedlce
  • Stal Rzeszów – Motor Lublin
  • Sokół Ostróda – GKS Bełchatów
  • Wigry Suwałki – Lech II Poznań
  • KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków
  • Chojniczanka Chojnice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 33 – 14-15 maja 2022

  • Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KKS 1925 Kalisz
  • Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
  • Lech II Poznań – Sokół Ostróda
  • GKS Bełchatów – Stal Rzeszów
  • Motor Lublin – Radunia Stężyca
  • Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
  • Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
  • Śląsk II Wrocław – Ruch Chorzów

Kolejka 34 – 21-22 maja 2022

  • Olimpia Elbląg – Śląsk II Wrocław
  • Ruch Chorzów – Hutnik Kraków
  • Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
  • Wisła Puławy – Motor Lublin
  • Radunia Stężyca – GKS Bełchatów
  • Stal Rzeszów – Lech II Poznań
  • Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków
  • Wigry Suwałki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021