Terminarz 2. Ligi 2020/2021

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przygotował plan rozgrywek II ligi w sezonie 2020/2021. Pełny terminarz przedstawiamy poniżej.

Kolejka 1 – 29/30 sierpnia

  • Garbarnia Kraków – pauza
  • Śląsk II Wrocław – Skra Częstochowa
  • KKS 1925 Kalisz – Błękitni Stargard
  • Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
  • Motor Lublin – Znicz Pruszków
  • Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Pogoń Siedlce
  • Stal Rzeszów – Górnik Polkowice
  • Sokół Ostróda – Lech II Poznań
  • Hutnik Kraków – GKS Katowice

Kolejka 2 – 5/6 września

  • GKS Katowice – pauza
  • Lech II Poznań – Hutnik Kraków
  • Górnik Polkowice – Sokół Ostróda
  • Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
  • Olimpia Grudziądz – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
  • Olimpia Elbląg – Motor Lublin
  • Błękitni Stargard – Wigry Suwałki
  • Skra Częstochowa – KKS 1925 Kalisz
  • Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław

Kolejka 3 – 12/13 września

  • Śląsk II Wrocław – pauza
  • KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków
  • Wigry Suwałki – Skra Częstochowa
  • Motor Lublin – Błękitni Stargard
  • Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Znicz Pruszków
  • Stal Rzeszów – Olimpia Grudziądz
  • Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce
  • Hutnik Kraków – Górnik Polkowice
  • GKS Katowice – Lech II Poznań

Kolejka 4 – 19/20 września

  • Lech II Poznań – pauza
  • Górnik Polkowice – GKS Katowice
  • Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków
  • Olimpia Grudziądz – Sokół Ostróda
  • Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
  • Olimpia Elbląg – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Błękitni Stargard – Bytovia Bytów
  • Skra Częstochowa – Motor Lublin
  • Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
  • Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 5 – 26/27 września

  • KKS 1925 Kalisz – pauza
  • Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
  • Motor Lublin – Garbarnia Kraków
  • Bytovia Bytów – Skra Częstochowa
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Błękitni Stargard
  • Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
  • Sokół Ostróda – Znicz Pruszków
  • Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz
  • GKS Katowice – Pogoń Siedlce
  • Lech II Poznań – Górnik Polkowice

Kolejka 6 – 30 września

  • Górnik Polkowice – pauza
  • Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
  • Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
  • Znicz Pruszków – Hutnik Kraków
  • Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
  • Błękitni Stargard – Stal Rzeszów
  • Skra Częstochowa – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
  • Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
  • KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki

Kolejka 7 – 3/4 października

  • Wigry Suwałki – pauza
  • Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz
  • Bytovia Bytów – Śląsk II Wrocław
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Garbarnia Kraków
  • Stal Rzeszów – Skra Częstochowa
  • Sokół Ostróda – Błękitni Stargard
  • Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg
  • GKS Katowice – Znicz Pruszków
  • Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz
  • Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce

Kolejka 8 – 10/11 października

  • Pogoń Siedlce – pauza
  • Olimpia Grudziądz – Górnik Polkowice
  • Znicz Pruszków – Lech II Poznań
  • Olimpia Elbląg – GKS Katowice
  • Błękitni Stargard – Hutnik Kraków
  • Skra Częstochowa – Sokół Ostróda
  • Garbarnia Kraków Stal Rzeszów
  • Śląsk II Wrocław – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • KKS 1925 Kalisz – Bytovia Bytów
  • Wigry Suwałki – Motor Lublin

Kolejka 9 – 17/18 października

  • Motor Lublin – pauza
  • Bytovia Bytów – Wigry Suwałki
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – KKS 1925 Kalisz
  • Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław
  • Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków
  • Hutnik Kraków – Skra Częstochowa
  • GKS Katowice – Błękitni Stargard
  • Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
  • Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
  • Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 – 24/25 października

  • Olimpia Grudziądz – pauza
  • Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
  • Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice
  • Błękitni Stargard – Lech II Poznań
  • Skra Częstochowa – GKS Katowice
  • Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków
  • Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda
  • KKS 1925 Kalisz -Stal Rzeszów
  • Wigry Suwałki – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Motor Lublin – Bytovia Bytów

Kolejka 11 – 4 listopada

  • Bytovia Bytów – pauza
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Motor Lublin
  • Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
  • Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz
  • Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław
  • GKS Katowice – Garbarnia Kraków
  • Lech II Poznań – Skra Częstochowa
  • Górnik Polkowice – Błękitni Stargard
  • Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
  • Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków

Kolejka 12 – 7/8 listopada

  • Znicz Pruszków – pauza
  • Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz
  • Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce
  • Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
  • Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
  • Śląsk II Wrocław – GKS Katowice
  • KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków
  • Wigry Suwałki – Sokół Ostróda
  • Motor Lublin – Stal Rzeszów
  • Bytovia Bytów – Chojniczanka 1930 Chojnice

Kolejka 13 – 14/15 listopada

  • Chojniczanka 1930 Chojnice – pauza
  • Stal Rzeszów – Bytovia Bytów
  • Sokół Ostróda – Motor Lublin
  • Hutnik Kraków – Wigry Suwałki
  • GKS Katowice – KKS 1925 Kalisz
  • Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
  • Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków
  • Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
  • Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard
  • Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg

Kolejka 14 – 21/22 listopada

  • Olimpia Elbląg – pauza
  • Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
  • Skra Częstochowa -Olimpia Grudziądz
  • Garbarnia Kraków -Pogoń Siedlce
  • Śląsk II Wrocław -Górnik Polkowice
  • KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
  • Wigry Suwałki – GKS Katowice
  • Motor Lublin – Hutnik Kraków
  • Bytovia Bytów – Sokół Ostróda
  • Chojniczanka – 1930 Chojnice Stal Rzeszów

Kolejka 15 – 28/29 listopada

  • Stal Rzeszów – pauza
  • Sokół Ostróda – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Hutnik Kraków – Bytovia Bytów
  • GKS Katowice – Motor Lublin
  • Lech II Poznań – Wigry Suwałki
  • Górnik Polkowice – KKS 1925 Kalisz
  • Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław
  • Olimpia Grudziądz – Garbarnia Kraków
  • Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
  • Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard

Kolejka 16 – 2 grudnia

  • Błękitni Stargard – pauza
  • Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
  • Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
  • Śląsk II Wrocław – Olimpia Grudziądz
  • KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce
  • Wigry Suwałki – Górnik Polkowice
  • Motor Lublin – Lech II Poznań
  • Bytovia Bytów – GKS Katowice
  • Chojniczanka 1930 Chojnice -Hutnik Kraków
  • Stal Rzeszów – Sokół Ostróda

Kolejka 17 – 5/6 grudnia

  • Sokół Ostróda – pauza
  • Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
  • GKS Katowice – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Lech II Poznań – Bytovia Bytów
  • Górnik Polkowice – Motor Lublin
  • Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
  • Olimpia Grudziądz – KKS 1925 Kalisz
  • Znicz Pruszków -Śląsk II Wrocław
  • Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
  • Błękitni Stargard – Skra Częstochowa

Kolejka 18 – 12/13 grudnia

  • Skra Częstochowa – pauza
  • Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
  • Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
  • KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków
  • Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz
  • Motor Lublin – Pogoń Siedlce
  • Bytovia Bytów – Górnik Polkowice
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Lech II Poznań
  • Stal Rzeszów – GKS Katowice
  • Sokół Ostróda – Hutnik Kraków

Kolejka 19 – 27/28 lutego

  • Hutnik Kraków – pauza
  • GKS Katowice – Sokół Ostróda
  • Lech II Poznań – Stal Rzeszów
  • Górnik Polkowice – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
  • Olimpia Grudziądz – Motor Lublin
  • Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
  • Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
  • Błękitni Stargard – Śląsk II Wrocław
  • Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków

Kolejka 20 – 6/7 marca

  • Garbarnia Kraków – pauza
  • Skra Częstochowa – Śląsk II Wrocław
  • Błękitni Stargard – KKS 1925 Kalisz
  • Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki
  • Znicz Pruszków – Motor Lublin
  • Olimpia Grudziądz -Bytovia Bytów
  • Pogoń Siedlce – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Górnik Polkowice -Stal Rzeszów
  • Lech II Poznań – Sokół Ostróda
  • GKS Katowice – Hutnik Kraków

Kolejka 21 – 13/14 marca

  • GKS Katowice – pauza
  • Hutnik Kraków – Lech II Poznań
  • Sokół Ostróda – Górnik Polkowice
  • Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Olimpia Grudziądz
  • Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
  • Motor Lublin – Olimpia Elbląg
  • Wigry Suwałki – Błękitni Stargard
  • KKS 1925 Kalisz – Skra Częstochowa
  • Śląsk II Wrocław -Garbarnia Kraków

Kolejka 22 – 17 marca

  • Śląsk II Wrocław – pauza
  • Garbarnia Kraków – KKS 1925 Kalisz
  • Skra Częstochowa – Wigry Suwałki
  • Błękitni Stargard – Motor Lublin
  • Olimpia Elbląg – Bytovia Bytów
  • Znicz Pruszków – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Olimpia Grudziądz – Stal Rzeszów
  • Pogoń Siedlce – Sokół Ostróda
  • Górnik Polkowice -Hutnik Kraków
  • Lech II Poznań – GKS Katowice

Kolejka 23 – 20/21 marca

  • Lech II Poznań – pauza
  • GKS Katowice – Górnik Polkowice
  • Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce
  • Sokół Ostróda – Olimpia Grudziądz
  • Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Olimpia Elbląg
  • Bytovia Bytów – Błękitni Stargard
  • Motor Lublin – Skra Częstochowa
  • Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków
  • KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław

Kolejka 24 – 27/28 marca

  • KKS 1925 Kalisz – pauza
  • Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki
  • Garbarnia Kraków – Motor Lublin
  • Skra Częstochowa – Bytovia Bytów
  • Błękitni Stargard -Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
  • Znicz Pruszków – Sokół Ostróda
  • Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków
  • Pogoń Siedlce GKS Katowice
  • Górnik Polkowice -Lech II Poznań

Kolejka 25 – 3 kwietnia

  • Górnik Polkowice – pauza
  • Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
  • GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
  • Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
  • Sokół Ostróda -Olimpia Elbląg
  • Stal Rzeszów -Błękitni Stargard
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Skra Częstochowa
  • Bytovia Bytów – Garbarnia Kraków
  • Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
  • Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 26 – 10/11 kwietnia

  • Wigry Suwałki – pauza
  • KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin
  • Śląsk II Wrocław – Bytovia Bytów
  • Garbarnia Kraków -Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Skra Częstochowa -Stal Rzeszów
  • Błękitni Stargard – Sokół Ostróda
  • Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
  • Znicz Pruszków – GKS Katowice
  • Olimpia Grudziądz -Lech II Poznań
  • Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice

Kolejka 27 – 14 kwietnia

  • Pogoń Siedlce – pauza
  • Górnik Polkowice – Olimpia Grudziądz
  • Lech II Poznań – Znicz Pruszków
  • GKS Katowice – Olimpia Elbląg
  • Hutnik Kraków – Błękitni Stargard
  • Sokół Ostróda – Skra Częstochowa
  • Stal Rzeszów -Garbarnia Kraków
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Śląsk II Wrocław
  • Bytovia Bytów – KKS 1925 Kalisz
  • Motor Lublin – Wigry Suwałki

Kolejka 28 – 17/18 kwietnia

  • Motor Lublin – pauza
  • Wigry Suwałki – Bytovia Bytów
  • KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Śląsk II Wrocław -Stal Rzeszów
  • Garbarnia Kraków -Sokół Ostróda
  • Skra Częstochowa – Hutnik Kraków
  • Błękitni Stargard -GKS Katowice
  • Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
  • Znicz Pruszków -Górnik Polkowice
  • Olimpia Grudziądz -Pogoń Siedlce

Kolejka 29 – 24/25 kwietnia

  • Olimpia Grudziądz – pauza
  • Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
  • Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg
  • Lech II Poznań -Błękitni Stargard
  • GKS Katowice – Skra Częstochowa
  • Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków
  • Sokół Ostróda – Śląsk II Wrocław
  • Stal Rzeszów – Chojnice Wigry Suwałki
  • Bytovia Bytów – Motor Lublin

Kolejka 30 – 28 kwietnia

  • Bytovia Bytów – pauza
  • Motor Lublin – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
  • KKS 1925 Kalisz – Sokół Ostróda
  • Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków – GKS Katowice
  • Skra Częstochowa – Lech II Poznań
  • Błękitni Stargard – Górnik Polkowice
  • Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
  • Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz

Kolejka 31 – 1/2 maja

  • Znicz Pruszków – pauza
  • Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg
  • Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
  • Górnik Polkowice -Skra Częstochowa
  • Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
  • GKS Katowice Śląsk II Wrocław
  • Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz
  • Sokół Ostróda – Wigry Suwałki
  • Stal Rzeszów – Motor Lublin
  • Chojniczanka 1930 – Chojnice Bytovia Bytów

Kolejka 32 – 8/9 maja

  • Chojniczanka 1930 Chojnice – pauza
  • Bytovia Bytów – Stal Rzeszów
  • Motor Lublin – Sokół Ostróda
  • Wigry Suwałki – Hutnik Kraków
  • KKS 1925 Kalisz – GKS Katowice
  • Śląsk II Wrocław -Lech II Poznań
  • Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
  • Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
  • Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz
  • Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków

Kolejka 33 – 15/16 maja

  • Olimpia Elbląg – pauza
  • Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
  • Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa
  • Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
  • Górnik Polkowice – Śląsk II Wrocław
  • Lech II Poznań -KKS 1925 Kalisz
  • GKS Katowice – Wigry Suwałki
  • Hutnik Kraków -Motor Lublin
  • Sokół Ostróda – Bytovia Bytów
  • Stal Rzeszów – Chojniczanka 1930 Chojnice

Kolejka 34 – 19 maja

  • Stal Rzeszów – pauza
  • Chojniczanka 1930 -Chojnice Sokół Ostróda
  • Bytovia Bytów – Hutnik Kraków
  • Motor Lublin -GKS Katowice
  • Wigry Suwałki – Lech II Poznań
  • KKS 1925 Kalisz – Górnik Polkowice
  • Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
  • Garbarnia Kraków – Olimpia Grudziądz
  • Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
  • Błękitni Stargard -Olimpia Elbląg

Kolejka 35 – 22/23 maja

  • Błękitni Stargard – pauza
  • Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
  • Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
  • Olimpia Grudziądz -Śląsk II Wrocław
  • Pogoń Siedlce KS 1925 Kalisz
  • Górnik Polkowice – Wigry Suwałki
  • Lech II Poznań -Motor Lublin
  • GKS Katowice – Bytovia Bytów
  • Hutnik Kraków – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • Sokół Ostróda – Stal Rzeszów

Kolejka 36 – 29/30 maja

  • Sokół Ostróda – pauza
  • Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – GKS Katowice
  • Bytovia Bytów – Lech II Poznań
  • Motor Lublin – Górnik Polkowice
  • Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
  • KKS 1925 Kalisz – Olimpia Grudziądz
  • Śląsk II Wrocław -Znicz Pruszków
  • Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
  • Skra Częstochowa – Błękitni Stargard

Kolejka 37 – 5/6 czerwca

  • Skra Częstochowa – pauza
  • Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków
  • Olimpia Elbląg – Śląsk II Wrocław
  • Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz
  • Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
  • Pogoń Siedlce – Motor Lublin
  • Górnik Polkowice – Bytovia Bytów
  • Lech II Poznań – Chojniczanka 1930 Chojnice
  • GKS Katowice – Stal Rzeszów
  • Hutnik Kraków – Sokół Ostróda

Kolejka 38 – 12/13 czerwca

  • Hutnik Kraków – pauza
  • Sokół Ostróda – GKS Katowice
  • Stal Rzeszów – Lech II Poznań
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Górnik Polkowice
  • Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
  • Motor Lublin -Olimpia Grudziądz
  • Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
  • KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
  • Śląsk II Wrocław – Błękitni Stargard
  • Garbarnia Kraków -Skra Częstochowa
0 0 vote
Article Rating

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x