Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Tenis: Roland Garros bez podatku w NobleBet zakłady bukmacherskie

Postaw w NobleBet zakład zbudowany z minimum 2 selekcji o całkowitym kursie minimalnym 2.00 na turniej tenisowy Roland Garros, a otrzymasz +14% do wygranej!

Największe turnieje wymagają najlepszych promocji i taką właśnie przygotował legalny polksi bukmacher NobleBet na Roland Garros. Zastanawiałeś się jakby wyglądał świat gdybyś nie musiał płacić podatków? Teraz nie musisz się zastanawiać, wytypuj swoich faworytów w kuponie kombinacyjnym z minimalnym kursem 2.00, a bukmacher ten zapłaci za Ciebie podatek!

Promocją obowiązuje od niedzieli 27.09 (10:00) do niedzieli 04.10 (23:59) i objęte są nią wszystkie mecze tenisowe turnieju głównego Roland Garros. Obstawiaj ostatni turniej wielkoszlemowy w tym roku i wygrywaj więcej!

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na Noblebet z wartości 0,88 do 1,00, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

Dzisiaj startuje ostatni turniej wielkoszlemowy w tym roku. Roland Garros w rywalizacji mężczyzn w ostatnich latach został zdominowany przez Rafaela Nadala. Na 15 ostatnich turniejów aż 12 razy wygrywał leworęczny Hiszpan, co musi budzić respekt. W tym roku również jest faworytem zawodów, ale jak pokazał turniej w Rzymie tym razem o zwycięstwo może być znacznie trudniej.

W rywalizacji kobiet mamy dużo więcej niewiadomych. Trudno jednoznacznie wytypować faworytkę zawodów, a ostatni turniej French Open pokazał, że nawet zawodniczka pokroju Markety Vondrousovej jest w stanie zagrać w finale. To właśnie Czeszka będzie rywalką Igi Świątek w pierwszej rundzie zawodów. Zadanie przed Polką niezwykle trudne. Czy da radę już w pierwszej rundzie zatrzymać ubiegłoroczną finalistkę?

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021