Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Tenis: Hubert Hurkacz wraca na kort

Hubert Hurkacz wraca do gry. Najlepszy aktualnie polski tenisista wystąpi w turnieju UTR Pro Challenge Florida. To na razie tylko turniej towarzyski, ale i tak mówimy o sporym kroku do przodu. Bardzo powoli, ale jednak świat sportu budzi się ze snu spowodowanego pandemią.

POLAK ZAGRA Z AMERYKANAMI

W turnieju, który odbędzie się w West Palm Beach weźmie udział tylko czterech tenisistów. To Tommy Paul (57. miejsce w rankingu ATP), Tennys Sandgren (55. lokata), Reilly Opelka (39. pozycja) i wspomniany Hurkacz, który klasyfikowany jest najwyżej, bo to aktualnie 29. najlepszy zawodnik na świecie. Jak widać, nie mówimy tutaj o największych gwiazdach tego sportu, ale o zawodnikach, którzy z pewnością nie są anonimowi i coś w tenisie już znaczą.

Dlaczego Polak zagra w turnieju, w którym wystąpią sami Amerykanie? Ano dlatego, że podczas pandemii 23-latek zdecydował, że nie będzie się nigdzie wybierał i zostanie w USA, gdzie cały czas trenuje. Swoje możliwości pokaże już w piątek. Wówczas zagra już o godzinie 6:00 z Paulem. Dwanaście godzin później dojdzie do rewanżu obu tenisistów. Te mecze możecie obstawiać na stronie BETFAN. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na te pokazowe zawody. Pełną ofertę znajdziecie TUTAJ.

HURKACZ JEST FAWORYTEM TURNIEJU

Jakie szanse ma Hurkacz? Według nas jest faworytem do zwycięstwa w całym turnieju, choć naprawdę nieznacznym. Różnice pomiędzy tymi zawodnikami są naprawdę niewielkie, a trzeba wziąć pod uwagę również to, że mówimy wyłącznie o turnieju pokazowym. Rzecz jasna zawodnicy po tak długiej przerwie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony – zwłaszcza że te zawody będą transmitowane w telewizji – jednak na pewno nie w każdym spotkaniu będą grali na maksimum swoich możliwości.

– Tak długa przerwa to coś niespotykanego w tenisie, mam nadzieję, że to się już nie powtórzy. Starałem się wykorzystać ten czas produktywnie, pracować nad kilkoma elementami, by stać się lepszym zawodnikiem – mówił na łamach polsatsport.pl Hurkacz. Niebawem sami się przekonamy, jak faktycznie wygląda forma Polaka. Turniej będzie trwał przez trzy dni, aż do niedzieli.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021