Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Szybkie 600 już dostępne online

Totalizator Sportowy zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udostępnia na swojej platformie internetowej grę Szybkie 600. Zakłady można zawierać poprzez stronę lotto.pl i aplikację mobilną. Szybkie 600 to najnowsza gra w portfolio produktów Totalizatora Sportowego, a zarazem już ósma dostępna online.

Włączenie Szybkiego 600 do oferty online jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, wśród których wzbudziła duże zainteresowanie od początku jej wprowadzenia w styczniu 2020 roku. Szybkie 600 to nie tylko dziesiąta marka produktowa w portfolio spółki, lecz także – obok Zdrapek i Keno – trzecia o natychmiastowej wygranej. Teraz dołącza także do gamy produktów online.

Szybkie 600 daje graczom szansę na 600 zł co tydzień przez rok, a ze zwiększoną stawką – nawet 6000 zł co tydzień przez rok. W grze występuje pięć stopni wygranych. Wystarczy trafić dwie liczby, by wygrać. Dzięki losowaniom co 4 minuty, codziennie od godz. 6:36 do 23:52, użytkownicy lotto.pl i aplikacji mobilnej mają 260 szans dziennie na wygraną. Gra online odbywa się na takich samych zasadach, co w kolekturach.

Wielką atrakcją gry jest też dodatkowa premia, która może być doliczona losowo do jednego z pięciu stopni wygranych. Jej zdobycie jest możliwe bez żadnej dodatkowej opłaty. Premia kumuluje się z losowania na losowanie, aż do momentu, kiedy padnie wygrana w stopniu, do którego jest przypisana. Aby nie ominąć losowania z premią, można zawrzeć zakłady od razu na więcej losowań – nawet na 50 kolejnych.

JAK GRAĆ ONLINE W SZYBKIE 600?

  • Wytypowanie 6 z 32 liczb. Jeden zakład kosztuje 2 zł. Szybkie 600 pozwala na grę na chybił trafił lub typowanie własnych liczb. Można również wykorzystać swoje ulubione lub ostatnie kupony zapisane na koncie gracza internetowego.
  • Wybór stawki. Gracze mogą zawierać zakłady za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x10). Im wyższa stawka, tym wyższa wygrana. Grając ze stawką x10, można wygrać nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez rok.
  • Gra na wiele losowań. Aby dać losowi więcej szans na wygraną, można zagrać od razu na więcej losowań – od 2 do nawet 50 kolejnych.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021