Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Szybki strzał – promocja na sporty walki w Etoto!

Mieszane sztuki walki (ang. mixed martial arts, MMA) to popularna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i poważnych, trwałych obrażeń ciała.

Już w tę sobotę wystartuje 47 gala KSW MMA!

Aby dodatkowo podkręcić emocje, zakłady bukmacherskie ETOTO przygotowały dla Ciebie ofertę – postaw min. 50 zł na galę KSW, a jeśli szczęście nie dopisze, otrzymasz zwrot 50% stawki do max. 100 zł jako środki bonusowe!

JAK TO DZIAŁA?

 • ZAPISZ SIĘ do promocji, pamiętaj, aby zrobić to przed postawieniem kuponów,
 • postaw kupon spełniający warunki promocji,
 • po rozliczeniu kuponu pojawi się pop-up, na którym wystarczy kliknąć ZATWIERDŹ, a bonus zostanie automatycznie dodany w ciągu 20 minut do Twojego konta!

JAKIE ZAKŁADY KWALIFIKUJĄ SIĘ DO PROMOCJI?

 • pojedyncze i wielokrotne,
 • postawione na KSW 47,
 • min. stawka zakładu: 50 zł,
 • min. kurs zakładu: 1.02,
 • min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1,02.

JAKIE SĄ WARUNKI OBROTU BONUSEM?

Bonusem należy obrócić czterokronie na zakładach:

 • pojedynczych z kursem min. 2.20,
 • wielokrotnych z kursem min. 2.20 (1.30 każde wydarzenia na kuponie).

NA KOGO STAWIASZ?

Tylko do końca marca trwa akcja freebetów dla nowych graczy Etoto, rozbudowująca obecną ofertę powitalną:

 • Freebet 20 zł od rejestracji nowego gracza – specjalny link promocyjny
 • potem oferta powitalna wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł,
 • przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł

Dla graczy którzy zarejestrowali się przed 01.02 i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Regulamin sprzedaży premiowej (Szybki Strzał):
1. Niniejszy regulamin Sprzedaży Premiowej „Szybki Strzał”, zwany dalej Regulaminem, działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” oraz Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.
2. Sprzedaż premiowa „Szybki Strzał”, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie www.etoto.pl oraz dokonali co najmniej dwóch wpłat.
3. Aby wziąć udział w promocji, należy kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.
4. Do Sprzedaży Premiowej wliczają się wszystkie zakłady pojedyncze i wielokrotne spełniające każdy z poniższych warunków:
a. zakład został postawiony oraz rozliczony od 20.03.2019 od godziny 15:00 do 24.03.2019,
b. minimalna wartość zakładu wynosi 50 zł postawione za gotówkę (freebety nie są liczone);
c. min. kurs całkowity na zakładzie wielokrotnym lub pojedynczym: 1.02;
d. min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.02;
e. min. 2 zdarzenia na zakładzie wielokrotnym;
f. wszystkie zdarzenia na zakładzie muszą zostać postawione na wydarzenia z 47 gali KSW;
g. zakład został rozliczony jako przegrany.
5. Nagrodą z tytułu Sprzedaży Premiowej jest bonus w wysokości 50% stawki pierwszego z zakładów spełniającego wszystkie podpunkty wymienione w pkt. 3. Maksymalna wartość otrzymanego bonusu wynosi 100 zł.
6. Aby odebrać nagrodę w ramach Sprzedaży Premiowej, gracz po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.
7. Aby wymienić bonus na gotówkę, należy czterokrotnie obrócić sumą otrzymanego bonusu. Aby zakłady zostały zaliczone do obrotu, muszą spełniać następujące warunki:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe oraz LIVE;
b. zakład pojedynczy: min. kurs 2.20;
c. zakład wielokrotny: min. kurs całego kuponu: 2.20, min. kurs każdego zdarzenia na kuponie: 1.30;
d. zakład musi zostać rozliczony (status: wygrany lub przegrany);
e. zakład anulowany nie jest liczony do obrotu. Zakłady postawione na wydarzenia zawarte w „ETOTO PLUS” również nie liczą się do obrotu.
8. Sprzedaż premiowa trwa od 20.03.2019 od 15:00 do 24.03.2019.
9. W okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej gracz może odebrać maksymalnie jeden bonus w tygodniu.
10. Nagrodę z tytułu Sprzedaży Premiowej należy odebrać do końca tygodnia, w przeciwnym razie przepadnie.
11. W sprzedaży premiowej nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w ramach prowadzonej przez nich działalności.
12. Nagroda uzyskana w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
13. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

Z racji nadchodzącej kolejnej gali KSW (23 marca, Łódź) zakłady bukmacherskie Etoto przygotowało dedykowaną ofertę dla graczy związaną z wydarzeniami sztuk walki.

Jest to oferta aktywowana tylko do dużych wydarzeń (KSW, MMA, gale bokserskie itp), dającą graczom możliwość otrzymania rekompensaty tj. bonusu o wysokości 50% stawki do maksymalnie 100 zł w sytuacji jeśli kupon byłby przegrany.

 

Bonusy i promocje w ETOTO

Bukmacher ETOTO oferuje wiele bonusów i promocji. Są one aktualizowane co pewien okres. Do ofert, które są najpopularniejsze, możemy zaliczyć bonus powitalny, który jest oferowany graczom, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług ETOTO. Podwojenie pierwszej wpłaty do 100 zł i drugiej aż do 900 daję łącznie nawet 1000 zł premii. Oprócz tego bonusu dostępne są też inne w postaci preferencyjnych kursów na poszczególne ligi, freebety czy premie na konkretne wydarzenia.

Do ciekawszych bonusów zaliczy można CashOut, który daje nam możliwość pełnej kontroli nad zakładem oraz wypłatę PRZED końcem wydarzenia i rozstrzygnięcia kuponu!
Na przykład: gdy wygląda na to, że kupon może nam nie wejść, nie musimy czekać na końcowy gwizdek sędziego, tylko skorzystać z opcji wcześniejszej wypłaty.

Jednym najlepszych bonusów, które oferuje ETOTO, jest Liga VIP. Jest to miejsce dla elitarnych graczy. Dołączając do niej, zyskujemy osobistego asystenta, priorytetowe wypłaty, liczne bonusy czy wyjazdy na mecze. Aby dostać się do tej ligi, musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Jest ono wydawane na podstawie długości stażu, częstotliwości odwiedzin bukmachera, obrotu, jaki generujemy czy ilości kuponów jakie gramy. To bardzo interesująca oferta, którą warto wziąć pod uwage, jeśli zamierzamy grać często i za duże stawki.

Freebety i Bonusy

Odbierz bonus do 1040 zł! Najlepsza oferta powitalna na rynku: bonus 200% aż do 100zł! Drugi bonus to podwojenie depozytu aż do 900 złotych! Dodatkowo jeszcze 40 zł we freebetach!

Szybki Strzał

Obstawiaj sporty walki. Już w tę sobotę wystartuje 47 gala KSW! Aby dodatkowo podkręcić emocje, przygotowaliśmy dla Ciebie promocję w której możesz zgarnąć nawet 100 zł!

Weekendowe Granie

Bonus na weekend! Lubisz grać w weekendy? Postaw co najmniej trzy zakłady, każdy za min. 50 zł. Niezależnie od ich wyniku dodamy Ci 50 zł w środkach bonusowych! I tak co weekend!

Top 3

Topowe wydarzenia! Wydarzenie na które czekasz cały dzień? Przeżyj je razem z nami! Postaw zakład za min. 100 zł na wygraną lub remis (1X2) i odbierz wygraną lub freebet 50 zł!

e-Granie

Obstawiaj e-sport! Postaw zakład pojedynczy na e-sport za min. 50 zł. Jeśli szczęście nie dopisze, dostaniesz zwrot 50% stawki do max 100 zł w postaci bonusu! I tak co tydzień!

Kornery

Sumujemy rożne! Grasz na sumę rzutów rożnych? Idealnie trafiłeś! Postaw zakład za min. 50 zł na rzuty rożne, jeśli nie wejdzie dostaniesz freebet 25 zł – i tak co tydzień!

Mniej / Więcej

Grasz za mniej, czy więcej? Lubisz stawiać zakłady na sumę goli? Świetnie! Postaw zakład za min. 50 zł, a w razie niepowodzenia otrzymasz freebet o wartości 25 zł! I tak co tydzień!

Nocne Granie

Graj nocą i zgarniaj freebety! Zarywasz noce śledząc zmagania za wielką wodą? Zagraj LIVE za min. 100 zł na – NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA – a w razie niepowodzenia, otrzymasz freebet 50 zł!

Typuj Naszą

Stawiaj na naszą ligę! Każdy lubi Ekstraklasę, ale co z niższymi ligami? Postaw zakład akumulowany zawierający zdarzenia którejkolwiek z polskich lig. Jeśli nie trafisz, dostaniesz freebet 50 zł!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021