Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Szybka i prosta rejestracja w zakładach bukmacherskich STS

Rejestracja w STS

W zakładach bukmacherskich STS udostępniono prostą, dwuetapową rejestrację, aby przyspieszyć możliwość zawierania zakładów. Dzięki temu rejestrując się otrzymujesz Konto Tymczasowe i możesz od razu zacząć grę! Następnie w dowolnej chwili możesz aktywować Konto Stałe, które pozwoli m.in na wypłatę wygranych.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

Dzięki szybkiej rejestracji możesz od razu przejść do gry. Konto tymczasowe pozwala Ci na odebranie Bonusu Startowego (nawet 500 PLN), zawieranie zakładów (do 5000 PLN) oraz dokonywanie wpłat jedną z 8 metod płatności. W dowolnym momencie możesz aktywować Konto Stałe, by zyskać dostęp do wszystkich funkcji STS Po uzupełnieniu kilku dodatkowych informacji będziesz mógł: zawierać zakłady bez ograniczeń, brać udział w naszych promocjach, a co najważniejsze wypłacać wygrane.

Po szybkiej rejestracji posiadasz Konto Tymczasowe, które gwarantuje:

  • Bonus Startowy do 1000 zł
  • Z kodem BETSTS darmowe 29 PLN na zakłady
  • Zawieranie zakładów do 5 000 zł
  • Dokonywanie wpłat 8 metod płatności, bukmachera obsługuje aż 30 banków.

Po uzupełnieniu kilku dodatkowych informacji otrzymasz Konto Stałe, które gwarantuje:

  • Wypłatę wygranych. W 15 minut, aż do 12 podmiotów bankowych
  • Zawieranie zakładów bez ograniczeń
  • Udział w promocjach. Bilety na mecze, Strefa VIP i wiele innych.

Jak aktywować konto?

  1. Zaloguj się i wejdź do zakładki Dane osobowe w sekcji Moje konto
  2. Uzupełnij brakujące dane
  3. Zapisz dane,po krótkiej weryfikacji uzyskasz Konto Stałe!

Numer konta bankowego potrzebny jest wyłącznie do realizacji wypłat wygranych uzyskanych za zawierane zakłady. Wymagane dane wraz z fotokopiami dokumentu tożsamości mają na celu potwierdzenie Twojej tożsamości i pełnoletności. Szczegółowe procedury w tym zakresie zostały narzucone przez Ministerstwo Finansów w procesie zatwierdzania regulaminu gry.

Podanie i weryfikacja numeru telefonu oraz adresu e-mail służy tylko i wyłącznie zwiększeniu bezpieczeństwa Twojego konta online. Nigdy nie otrzymasz od STS żadnego spamu! W każdej chwili będziesz miał dostęp do wszystkich danych poprzez zakładkę Moje konto.

Zastanawiasz się pewnie,dlaczego musisz podać numer konta bankowego? Z jakiego powodu zostałeś poproszony o skany dokumentów tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport)? W jakim celu w momencie rejestracji wymagane jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail?

Twoje dane są bezpieczne! Numer konta bankowego potrzebny jest wyłącznie do realizacji wypłat wygranych uzyskanych za zawierane zakłady. Wymagane dane wraz z fotokopiami dokumentu tożsamości mają na celu potwierdzenie Twojej tożsamości i pełnoletności. Szczegółowe procedury w tym zakresie zostały narzucone przez Ministerstwo Finansów w procesie zatwierdzania regulaminu gry.

Podanie i weryfikacja numeru telefonu oraz adresu e-mail służy tylko i wyłącznie zwiększeniu bezpieczeństwa Twojego konta online. Nigdy nie otrzymasz po zarejestrowaniu się w STS żadnego spamu! W każdej chwili będziesz miał dostęp do wszystkich danych poprzez zakładkę Moje konto.

Program VIP dla klientów STS

Należąc do grona graczy VIP legalny polski bukmacher STS zapewnia obsługę dedykowanego działu VIP, zajmującego się obsługą marketingową swoich najważniejszych Klientów. Dodatkowo Dział VIP będzie prowadził wszystkie Twoje sprawy i zadba o to, aby każdy ewentualny problem został sprawnie rozwiązany. Dodatkowo konsultanci Customer Services są dostępni 24h na dobę, więc w jakichkolwiek kwestiach technicznych o każdej porze dnia i nocy można się z nimi połączyć.

Będąc graczem VIP możesz spodziewać się spersonalizowanych i specjalnych promocji bonusowych. Dodatkowo będziesz miał możliwość otrzymania zaproszeń na różnego rodzaju wydarzenia sportowe.

Zawierasz zakłady za wysokie stawki i bywa, że kupon jest odrzucany w autoryzacji? Klienci STS objęci programem VIP są traktowani indywidualnie. Otrzymują najwyższą tolerancję stawek oraz najniższe możliwe limity lub ich całkowity brak!

Czym jest Konto Tymczasowe w STS?

Konto Tymczasowe umożliwia korzystanie z usług STS od razu po przejściu uproszczonej rejestracji. Pozwala korzystać z niemal wszystkichfunkcji serwisu. Takie konto posiada sumaryczny limit stawek równy 5000 zł oraz blokadę wypłaty środków do czasu pełnej weryfikacji danych.

Kiedy należy zweryfikować dane?

W dogodnym dla siebie momencie. Weryfikacja danych będzie jednak konieczna, aby móc zlecić pierwszą wypłatę ze swojego konta online.

Zarejestrowałem się już wcześniej, jakie posiadam konto?

Każdy zarejestrowany wcześniej Gracz, którego konto przeszło pozytywną weryfikację posiada już Konto Stałe i może korzystać z usług STS bez ograniczeń.

Czy jeśli już wcześniej miałem zweryfikowane konto, to muszę coś jeszcze robić?

Nie ma takiej potrzeby, konto posiada status stałego. Gracz może jednak ustalić sobie autoryzację kodem SMS poprzez wprowadzenie numeru telefonu i zweryfikowanie go otrzymanym kodem.

Czy w związku z nową rejestracją mam możliwość ponownego utworzenia nowego konta w serwisie STS?

Nie ma takiej możliwości. Każdy Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno konto w naszym serwisie.

Czy od razu po rejestracji muszę doładować konto?

Nie, konto można zasilić w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Jaki kod rejestracyjny wpisać w STS?

Choć bardzo dużo mówi się o kodach promocyjnych od bukmacherów to mało kto wie, kiedy i jak należy je wpisać. Zanim przejdziemy do konkretów dodajmy, że kod promocyjny STS daje nam możliwość zdobycia darmowych pieniędzy na obstawianie spotkań sportowych. Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN. To promocja dla nowych graczy. By z niej skorzystać należy już na etapie rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany przez nas kod. Dzięki temu możemy zyskać zupełnie za darmo wspomnianą dodatkową gotówkę. Pamiętajmy jednak, że owa promocja ma swój odrębny regulamin. Zatem po rejestracji konta i wpisaniu kodu nie możemy od razu zlecić wypłaty bonusowych środków. Jest to możliwe dopiero po spełnieniu wymagań. 

Aktualizacja 17.06.2020

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021