Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Szwedzki organ nadzoru gier hazardowych wydał ostateczne ostrzeżenie licencjonowanym operatorom

Szwedzki regulator gier hazardowych Spelinspektionen ponownie ostrzegł licencjonowanych operatorów gier iGaming w tym kraju, że wyda kary pieniężne lub anuluje licencje dla tych, którzy nie przestrzegają warunków licencji, bez ostrzeżenia.

Regulator wyjaśnił, że odczuł potrzebę wydania kolejnego, ostatecznego ostrzeżenia po otrzymaniu skarg i informacji o błędach przez licencjobiorców.

Te, jak to się mówi, dotyczą głównie wymogu, aby wszyscy operatorzy sprawdzali nazwy zawodników przed rejestrem samo-wykluczenia Spelpaus.se, zanim pozwolą im na grę lub przed wysłaniem im reklamy.

Pomimo ostrzeżenia o potrzebie przeprowadzenia tych kontroli w ubiegłym tygodniu, Spelinspektionen powiedział, że nadal otrzymuje skargi dotyczące samowykluczających się graczy, którzy otrzymują materiały marketingowe.

Jednakże organ nadzoru zauważył, że oznaczono dodatkowe problemy. Stwierdzono, że skargi dotyczyły konstrukcji i przejrzystości stron internetowych operatorów. Firmy są zobowiązane do zadbania o to, aby wszystkie odpowiedzialne informacje o grach były wyświetlane w widocznym miejscu i aby zawierały linki do wszystkich odpowiednich organów zajmujących się przetwarzaniem i wsparciem na każdej stronie ich witryny.

Spelinspektionen powtórzył swoją obietnicę podjęcia działań przeciwko licencjobiorcom, którzy nie przestrzegają tego warunku licencji. Może wydawać rozkazy, aby zmusić firmy do podjęcia działań, którym z kolei może towarzyszyć grzywna w wysokości do 10% obrotów firmy. W przypadku stwierdzenia poważnego naruszenia przepisów regulator stwierdza, że ​​operatorom grozi cofnięcie licencji.

Regulator powiedział, że kluczowym celem re-regulacji rynku było skierowanie graczy na legalną ofertę i wypchnięcie nielicencjonowanych stron z rynku, zapewniając zgodność licencjobiorców z przepisami, co było równie ważne dla powodzenia rynku.

Idąc dalej, Spelinspektionen powiedział, że nie będzie już ostrzegał o przestrzeganiu przepisów i będzie wydawał kary, zamówienia i wypłaty licencji bez powiadomienia.

W podobnych wiadomościach Spelinspektionen wystawił internetowe zakłady i licencje na grę operatorowi zakładów loteryjnych Lottomatrix. Operator Jackpot.com stał się 66-tą jednostką licencjonowaną przez regulator do tej pory, po Dreambox Games, Ellmount Gaming, Legolas Invest, spółce joint venture Pixel Digital i More Tech Group firmy LeoVegas, które zostały zatwierdzone w tym tygodniu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021