Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Szkoła będzie wesoła czyli piłkarze Zagłębia Lubin charytatywnie dla najmłodszych

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin charytatywnie dla najmłodszych w akcji „Szkoła będzie wesoła”.

Drodzy Zagłębiacy! Kolejny raz zbieramy artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci. Razem możemy zrobić coś dobrego, sprawić, by wrzesień był dla młodych uczniów miesiącem radosnym, a sam powrót do szkoły przyjemny – apelują o wsparcie akcji Szkoła będzie wesoła piłkarze i władze klubu

Połowa wakacji letnich za pasam. To czas, kiedy najmłodsi powoli zaczynają myśleć o powrocie do szkoły i czas na akcję charytatywną piłkarzy Zagłębia „Szkoła będzie wesoła”. Jak w minionym roku Miedziowi zbierać będą artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci.

Akcja rozpoczęła się podczas meczu derbowego ze Śląskiem Wrocław 24 lipca. Kolejna zbiórka już 5 sierpnia podczas meczu z Pogonią Szczecin oraz 21 sierpnia (KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków). Przed stadionem stanie specjalny namiot, gdzie można będzie zostawiać wyposażenie szkolnych wyprawek.

W sierpniu zbiórka prowadzona jest także w sklepie firmowym drużyny w Cuprum Arenie, w markecie Auchan oraz w punktach przyjmowania zakładów sportowych Milenium.

 

źródło: lubin.naszemiasto.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021