Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Szczęsny wśród najlepszych piłkarzy Serie A w sezonie 2019/20

Ranking został opracowany na podstawie badań statystycznych Stats Perform (system opatentowany w 2010 roku przez K-Sport), z wykorzystaniem danych śledzenia zarejestrowanych przez Netco Sports. Do ostatecznych obliczeń brano pod uwagę wszystkie mecze rozegrane w Serie A TIM, Coppa Coca-Cola i Coca-Cola Supercup.

„Dziś ogłaszamy MVP sezonu 2019/2020. Pomiar wyników oparty jest na oficjalnych statystykach Ligi Serie A, które stanowią obiektywne naukowe kryterium oceny najlepszych w tym sezonie, które udało nam się zakończyć z wielką determinacją, pokonując nieskończone trudności – powiedział prezes Lega Serie A, Luigi De Siervo – to był rok anomalny, ze skompresowanym zakończeniem, ale tym piłkarzom udało się wykazać swój talent we wszystkich rozegranych meczach, oświetlając nasze występy świetnymi występami. Nasze serdeczne podziękowania dla nich i wszystkich innych sportowców za ich profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcenia . 

NAJLEPSI GRACZE SEZONU :

  • Najlepszy Bramkarz: Wojciech Szczęsny (Juventus)
  • Najlepszy Obrońca: Stefan De Vrij (Inter)
  • Najlepszy Pomocnik: Alejandro Gomez (Atalanta)
  • Najlepszy Napastnik: Ciro Immobile (Lazio)
  • Najlepszy Młodzieżowiec: Dejan Kulusevski (Parma)
  • MVP : Paulo Dybala ( Juventus)

W przyszłym sezonie najlepsi zawodnicy Ligi Włoskiej będą mógli grać z odznaką na koszulce, tak jak w tym sezonie np. Koulibaly.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021