Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Światowy dzień optymisty! BETFAN dokłada 49 PLN do wygranej

Dziś, 21 sierpnia, przypada Światowy Dzień Optymisty. Dzień Optymisty świętowany jest od 2016 roku i został powołany z inicjatywy polskiej Fundacji “Jestem Optymistą”, która poprzez swoje działania chce nieść pozytywną ideę – zarażanie ludzi uśmiechem.

Wiara czyni cuda, więc warto podchodzić optymistycznie do nadchodzących wyzwań. A jednym z nich może być skonstruowanie kuponu. BETFAN pomoże Wam w uczynieniu tego jak najlepiej.

Zagrajcie za 49 zł kupon z kursem AKO co najmniej 4.0. Jeśli Wam wejdzie to do wygranej bukmacher dorzuci Wam dodatkowo równowartość 49 zł.

Od razu słońce świeci o wiele lepiej, co?

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 21.08
  2. Należy zawrzeć kupon za 49 złotych z kursem co najmniej 4.0. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 21.08, 23:59.
  3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 5 zł o równowartości 50 zł. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.
  5. Bonus zostanie dopisany w czwartek, 22.08.
  6. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021