Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Superbet z zezwoleniem Ministra Finansów do urządzania zakładów wzajemnych

Według informacji portalu EGR dzisiaj rano ( 6 października 2017r.) rumuńska firma Superbet otrzymała licencję (zezwolenie) do urządzania zakładów bukmacherskich, wydane przez Ministra Finansów.

Otwarcie pierwszych punktów naziemnych przyjmowania zakładów planowane jest na koniec października lub początek listopada 2017 roku. Natomiast zakłady online prawdopodobnie pojawią się w sieci w pierwszym kwartale 2018 r.

Seriws informacyjny EGR Global (eGaming Review) jest wiodącym na świecie anglojęzycznym portalem tematycznym, zajmującym się hazardem oraz zakładami bukmacherskimi, przedstawiającym na swoich łamach rzetelne wiadomości, wywiady i komentarze od najbardziej wpływowych osób w tym sektorze.

Superbet od kilku miesięcy stara się o uzyskanie licencji na działanie na rynku polskim. Wstępne plany wskazywały na rozpoczęcie funkcjonowania już na przełomie lata i jesieni. Obecnie przewiduje się, że Superbet powinien ruszyć na rynku retailowym do końca roku kalendarzowego. Poza Gibraltarem i Polską, Superbet rozwija także swoją działalność na rynki sąsiednie (czeskie) i zachodnioeuropejskie

Niedawno Superbet ogłosił, że firma znajduje się w ostatnim etapie negocjacji, aby uzyskać licencję na hazard online w Gibraltarze. Dzięki tej licencji Superbet stanie się pierwszą firmą z regionu Europy Środkowej i Wschodniej, która dołączy do licencjonowanych marek w Gibraltarze , takich jak Bet365, William Hill czy Ladbrokes. Superbet otworzył już biuro w Gibraltarze, a planuje rozwinąć działalność w zakresie zakładów bukmacherskich online. W Polsce Superbet planuje otworzyć 80 punktów przyjmowania zakładów do końca roku oraz osiągnąć do 120 punktów przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce noznej czyli 14 czerwca 2018 roku..

źródło: egr.global ; własne

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021