Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Superbet z nagrodą Central and Eastern Europe Gaming Conference 2017

Konferencja Central and Eastern Europe Gaming Conference na temat Europy Środkowej i Wschodniej zakończyła się uroczystością wręczenia nagród, na której nagrodzono firmy z branży hazardowe regionu Europy Środkowo-Wschodniej i  Bałkanów.

Nominowani do nagrody zostały firmy Betfair, Fortuna, NetBet (zwycięzca zeszłoroczny), Superbet i Unibet. Po podliczeniu głosów, oddanych przez ekspertów branżowych  w zamkniętych kopertach, zwycięzcą zostały zakłady bukmacherskie Superbet. Dwudniowa konferencja międzynarodowa(19 i 20 września) zgromadziła 79 firm z 29 krajów oraz 50 prelegentów.

– To wspaniałe oficjalne potwierdzenie naszej ciężkiej pracy i poświęcenia w budowaniu doskonałego produktu na rynku międzynarodowym. Dowodzi to, że Superbet gra obecnie w innej lidze. – powiedział Vlad Ardeleanu, Dyrektor Generalny  Superbet  Rumunia .

To pierwszy międzynarodowy sukces tej firmy. Superbet jest obecnie zarejestrowany w Rumunii, gdzie posiada sieć ponad 600 punktów naziemnych oraz internetową platformę do obstawiania zakładów. Firma zatrudnia ponad 3000 pracowników w biurach w Rumunii, Serbii, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, na Malcie i w Polsce.

Superbet od kilku miesięcy stara się o uzyskanie licencji na działanie na rynku polskim. Wstępne plany wskazywały na rozpoczęcie funkcjonowania już na przełomie lata i jesieni. Obecnie przewiduje się, że Superbet powinien ruszyć na rynku retailowym do końca roku kalendarzowego. Poza Gibraltarem i Polską, Superbet rozwija także swoją działalność na rynki sąsiednie (czeskie) i zachodnioeuropejskie

Niedawno Superbet ogłosił, że firma znajduje się w ostatnim etapie negocjacji, aby uzyskać licencję na hazard online w Gibraltarze. Dzięki tej licencji Superbet stanie się pierwszą firmą z regionu Europy Środkowej i Wschodniej, która dołączy do licencjonowanych marek w Gibraltarze , takich jak Bet365, William Hill czy Ladbrokes. Superbet otworzył już biuro w Gibraltarze, a planuje rozwinąć działalność w zakresie zakładów bukmacherskich online. W Polsce Superbet planuje otworzyć 80 punktów przyjmowania zakładów do końca roku oraz osiągnąć do 120 punktów przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce noznej czyli 14 czerwca 2018 roku..

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021