Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Superbet uruchomił kanał YouTube razem z 2AngryMen!

Mateusz Święcicki i Filip Kapica dołączyli do teamu SuperbetDziennikarze stacji Eleven Sports, znani w sieci również jako 2AngryMen, nawiązali długofalową współpracę z bukmacherem, który w lutym br. uruchomił zakłady online w Polsce. Jej pierwsze efekty można już zobaczyć na kanale YouTube-Superbet.

W debiutanckim materiale popularny duet komentatorów na pierwszy ogień dziennikarskich pytań wziął Jerzego Dudka, który od początku działalności Superbet w Polsce jest ambasadorem marki. W kilkunastominutowej rozmowie legendarny bramkarz Liverpoolu i reprezentacji Polski zdradza sporo zakulisowych wydarzeń z czasów jego międzynarodowej kariery.

Współpraca ze Święcickim i Kapicą wpisuje się w politykę contentową Superbetu, która jest istotną częścią polityki marketingowej marki. Duet 2AngryMen będzie regularnie pojawiał się nie tylko na kanale YouTube, ale również w pozostałych kanałach social media (FacebookTwitterInstagram) bukmachera. Jak przekonują przedstawiciele Superbet wideo tego duetu nie raz zaskoczy, a sam kanał YouTube zostanie wkrótce rozbudowany o dodatkowe materiały premium.

SuperBET działalność online w Polsce rozpoczął w zeszłym miesiącu. Poza stroną internetową, w jego portfolio znajdują się także aplikacje mobline dla systemów Android i iOS, a wkrótce po ich uruchomieniu zaoferował swoim Klientom możliwość szybkich wpłat poprzez takie metody, jak Blik, Tpay, paysafecard czy Neteller. Przypomnijmy, że Superbet działa w Polsce od 2017, jako bukmacher stacjonarny. Na ten moment posiada ponad 70 punktów zlokalizowanych w całej Polsce.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021