Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Superbet nabył 60% akcji Lucky 7

Grupa Superbet nabyła 60% udziałów w Lucky 7, firmie założonej przez Olofa Orna i Magnusa Peterssona. Wysokość transakcji nie została podana do publicznej wiadomości.

To idealne połączenie między Superbet i Lucky7. Z jednej strony mamy Lucky 7, młodą, ale silną firmę zarówno finansowo – obrót 17 milionów euro w drugim kwartale – jak i poprzez oferowane produkty, mając jednocześnie solidne doświadczenie w marketingu cyfrowym. Z drugiej strony mamy grupę Superbet, najlepszego operatora wielokanałowych zakładów sportowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ”- mówi Olof Orn, współzałożyciel i CEO Lucky7.

Lucky7 obsługuje kilka marek w segmencie kasyn i automatów online w kilku krajach europejskich oraz na kontynentach Ameryki Północnej i Południowej. Lucky 7 oczekuje obecnie na kilka aplikacji licencyjnych, które pozwolą mu na ekspansję na co najmniej trzy nowe rynki w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

„Dla grupy Superbet Lucky 7 to przejęcie, które uzupełnia jej obecną wiedzę i portfolio. Jest to również ważny krok w kierunku międzynarodowej ekspansji firmy i dalszych inwestycji w technologię. Ogłosiliśmy ambitny cel, aby w ciągu dwóch, trzech lat stać się jedną z największych marek bukmacherskich w Europie. Obecna pandemia nieco opóźnia osiągnięcie tego celu” – powiedział Johnny Hartnett, CEO Grupy Superbet.

Johnny Hartnett, CEO Grupy Superbet

W ciągu ostatnich pięciu lat firma SuperBet rozrosła się prawie pięciokrotnie, osiągnęła obroty w wysokości 2,8 miliarda euro w 2019 roku i znalazła się w pierwszej dziesiątce przedsiębiorstw w Rumunii z wyceną około 700 milionów euro.

Grupa Superbet prowadzi bezpośrednią działalność w Polsce (od 2017 r.) W 2019 r. Superbet posiadał sieć prawie 1000 agencji w całym kraju ( 100 w Polsce) i zatrudnia około 5000 pracowników w ośmiu krajach, w których jest obecna.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021