Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

SuperBet – legalny bukmacher w Polsce

Bukmacher Superbet od końca 2017 roku dołączył do grona legalnie działających bukmacherów w Polsce. Od tego momentu ruszył jak w z kopyta i bardzo prężnie się rozwija. Jego placówki stacjonarne coraz gęściej pojawiają się na mapie naszego kraju. Gracze nadal jednak czekają na zakłady sportowe online. Superbet jednak zwleka z oficjalnym uruchomieniem usług przez internet. Strona internetowa Superbet.pl jest w ciągłej rozbudowie. Start zapowiadany jest na pierwszy kwartał 2019 roku. Do tego czasu można korzystać z lokalnych punktów. Oferta Superbet nawet w takiej formie jest warta uwagi.

Bukmacher Superbet w Rumunii

Bukmacher Superbet jest liderem zakładów sportowych na rumuńskim rynku. Spółka powstała w 2008 roku w Bukareszcie. Jej założycielem jest Sasha Dragic. W ciągu pierwszego roku działalności Superbet miał już ponad 50 placówek w Rumunii. Obecnie jest ich prawie 1000, a liczba pracowników sięga 3500 osób. O skali rozwoju świadczy fakt, że spółka w 2017 roku, mimo kryzysu finansowego w kraju, znalazła się wśród 20 największych pracodawców w Rumunii. W tym samym roku Superbet uzyskał nagrodę dla najlepszego operatora zakładów sportowych. Obecnie holding posiada 4 marki: Superbet, Bet Arena, Go Bet, Magic Jackpot.

Superbet rozpoczął swoją działalność opierając się na agencjach stacjonarnych. Z biegiem lat wraz z rozwojem nowych technologii korzysta z rozwiązań stosowanych przez innych bukmacherów. W 2011 roku powstała strona internetowa, a od 2016 dostępne są w Superbet zakłady sportowe online. Rok 2018 przyniósł rumuńskim graczom również wygodną aplikację mobilną Superbet. Spółka zarejestrowana jest obecnie na Malcie, jak w przypadku wielu bukmacherów. Biura mieszczą się również w Chorwacji, Serbii, a od roku również w Polsce. Plany ekspansji w najbliższym czasie obejmują również Słowację. Można się jednak spodziewać, że Superbet zajdzie jeszcze dalej.

Czy Superbet jest legalny w Polsce?

Bukmacher Superbet wszedł na polski rynek zaledwie rok temu. Polska jest pierwszym krokiem ku dalszemu rozwojowi w Europie Środkowo-Wschodniej. Rumunii zwęszyli w naszym kraju spory potencjał po wprowadzeniu ustawy antyhazardowej. Prawne ograniczenie gier hazardowych na automatach bukmacher ocenił jako idealny moment na promocję zakładów sportowych. Superbet wystartował pod koniec 2017 roku, za swojego ambasadora przyjmując Jerzego Dudka. Bukmacher pokazał w ten sposób, że szczególną wagę przykłada do piłki nożnej. Łatwo zauważyć to patrząc chociażby na logo Superbet. Piłka nożna jest też najpopularniejszą dyscypliną, jeśli chodzi o liczbę dostępnych u operatora zakładów sportowych.

Co ważne Superbet promuje legalną działalność. Zakłady sportowe Superbet są legalne i dostępne dopiero od momentu uzyskania licencji Ministerstwa Finansów. Bukmacher nie próbował obchodzić polskiego systemu prawnego, jak wielu innych zagranicznych operatorów. Podobnie wygląda sprawa z uruchomieniem zakładów Superbet online. Jak dotąd bukmacher nie złożył jeszcze oficjalnego wniosku do MF o wydanie licencji na działalność przez internet. Tłumaczone jest to skrupulatnymi przygotowaniami polskiej platformy internetowej. Superbet powoli wchodzi również na rynek sponsorski, firmując swoją marką klub żużlowy Falubaz Zielona Góra.

Punkty Superbet w Polsce

Jak na razie bukmacher Superbet oferuje swoje usługi w punktach naziemnych. W ciągu roku obecności na rynku powstało aż około 100 placówek w całym kraju, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, ale też w mniejszych miastach. Otwierane są już nawet na zasadzie franczyzy. Tym co wyróżnia punkty Superbet jest ich niezwykle wysoki standard. Wnętrza urządzone są w nowoczesny, funkcjonalny sposób, a obstawianie w nich jest tym bardziej przyjemne. Na miejscu można nie tylko zawierać zakłady wzajemne, ale też oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo na dużych ekranach i w towarzystwie innych zapalonych graczy.

Superbet online

Co prawda nie możemy jeszcze zawierać zakładów na stronie Superbet.pl, ale jest ona dostępna i całkiem przydatna graczom. Na stronie dostępne są bieżące tabele wyników najpopularniejszych wydarzeń sportowych, aktualne kursy zakładów oraz szczegółowe zasady obowiązujących w punktach stacjonarnych promocji. Chociaż witryna nie posiada jeszcze wielu funkcjonalności, które znaleźć można na jej rumuńskim odpowiedniku, widać, że twórcy dążą do tego, by strony przedstawiały analogiczne możliwości. Dyscypliny sportowe, które oferuje Superbet w Polsce to m.in. piłka nożna, tenis, koszykówka, futball amerykański, siatkówka, piłka ręczna czy hokej na lodzie. Dostępne są zakłady w wydarzeniach ligowych, międzynarodowych, towarzyskich i sezonowych.

Bardzo przydatnym i łatwo zauważalnym elementem strony Superbet.pl jest pole generowania kuponu. W prawdzie nadal trzeba będzie wybrać się do lokalu stacjonarnego by złożyć zakład, ale kupon online pozwoli zaoszczędzić czas. Warto zauważyć, że strona dostosowana jest do urządzeń mobilnych. Wszystkie informacje są czytelne i dobrze widoczne na ekranie smartfona. Dzięki temu kupon Superbet można wygenerować w każdym miejscu i każdej porze. Kupon można szybko i wygodnie wysłać do drukarki lub pobrać w formie pliku, a w okienku podać tylko numer kuponu. Bukmacherowi należy się za to duża pochwała.

Promocje Superbet

W punktach stacjonarnych bukmacher Superbet daje do wyboru kilka stałych ofert promocyjnych. Są one dostępne każdego dnia na różne wydarzenia sportowe. Promocje Superbet obejmują:

  • Zakłady specjalne (np. czerwone kartki, rzuty rożna, karne, asy serwisowe, przewagi)
  • Super mecz
  • Super EXTRA
  • Super 6
  • Super szansa
  • Super bonus

Tak szeroka oferta promocyjna pozwala graczom znacznie zwiększyć szanse na wygraną oraz podnieść już korzystne kursy. Na największą uwagę zasługuje promocja Super szansa, która daje możliwość odebrania wygranej nawet w sytuacji, gdy jeden z zakładów na kuponie był chybiony. Odważni gracze korzystając z promocji Superbet mogą podnieść wygraną nawet o 150%.

Bonus Superbet

Do czasu uruchomienia zakładów Superbet online nie jest jeszcze możliwe uzyskanie bonusu powitalnego. Jak na razie gracze na stronie nie mogą rejestrować własnych kont. Opierając się na ofertach proponowanych przez bukmachera na rodzimym rumuńskim rynku, można wysnuć pewne podejrzenia w tej kwestii. Można spodziewać się, że bonus powitalny będzie miał formę cashbacku. W tej chwili w Rumunii zwracane jest 50% wartości pierwszego zakładu. Możliwe jest uzyskanie zwrotu do 250 RON. Waluta ta ma zbliżony kurs do polskiego złotego. Przypuszczalnie więc i u nas cashback wyniesie maksymalnie 250 zł. Niestety cały czas nie są to oficjalne informacje, a bukmacher pozostaje bardzo tajemniczy w tym temacie.

Rodzaje płatności w Superbet

Jeśli chodzi o dostępne rodzaje płatności, podobnie jak z wysokością bonusu można tylko snuć przypuszczenia. Bukmacher Superbet w Rumunii oferuje szeroki wybór płatności online, w tym płatność kartą Visa i Mastercard, paysafecard, czyli płatność w systemie pre-paid oraz portfele elektroniczne Skrill i Neteller. Zakładamy, że na polskim rynku będzie podobnie, tym bardziej, że do tej pory bukmacher robi wszystko, by nie zostawać w tyle za konkurencją. Dlatego spodziewać się można również umów z popularnymi w kraju operatorami takimi jak Przelewy24 czy Dotpay.

Aplikacja mobilna Superbet

Bukmacher Superbet stara się zaspokoić oczekiwania swoich klientów i podążać za rozwojem technologicznym. Efektem tych działań jest aplikacja mobilna. Z racji braku licencji na zakłady online w Polsce, aplikacja jest na razie dostępna tylko dla rumuńskich graczy. Nie mają oni jednak powodów do narzekania. Aplikacja Superbet jest w pełni funkcjonalna i bardzo intuicyjna w użyciu. Możliwe jest składanie zakładów online, generowanie kuponów do przedłożenia w punkcie naziemnym oraz szybki podgląd wyników obstawionych wydarzeń. Aplikacja Superbet ma również spory dział poświęcony statystykom i analizom spotkań, którymi warto się sugerować podejmując decyzję. Rumuńska apka poddawana jest bieżącym aktualizacjom, dzięki czemu nie można mieć zarzutu do jej działania.

Obsługa klienta Superbet

Celem bukmachera Superbet jest w możliwie najlepszy sposób zaspokoić potrzeby swoich Klientów. Oferowana w punktach stacjonarnych w Polsce obsługa jest doskonale przeszkolona, by w przystępny sposób informować o zasadach obowiązujących promocji. Pracownicy pomagają również początkującym graczom w poprawnym wypełnieniu kuponu. Dział pomocy dostępny jest już także online. Możliwe jest szybkie wysłanie wiadomości z zapytaniem. Funkcja załączania screenów pomaga skutecznie wyjaśnić problem. Kiedy uruchomione zostaną zakłady Superbet online dział obsługi klienta z pewnością zostanie znacznie rozbudowany. Prawdopodobnie, analogicznie jak w Rumunii, na stronie internetowej pojawi się czat na żywo. Rumuni mogą korzystać też z całodobowej infolinii, trudno jednak powiedzieć, czy Polacy również będą mogli spodziewać się aż takiego luksusu i jakie będą koszty.

Bukmacher Superbet – co dalej?

Bukmacher Superbet wszedł na polski rynek zakładów sportowych z dużym impetem. W ciągu zaledwie roku od rozpoczęcia działalności Polacy mogą korzystać aż ze 100 niezwykle komfortowych lokali z transmisją na żywo. Niestety w naszym kraju zrozumiały jest przeciągający się proces załatwiania wszystkich niezbędnych formalności. Bukmacher również się zbytnio nie spieszy z uruchomieniem usług przez internet. Wniosek do Ministerstwa Finansów o wydanie licencji na działalność online nadal nie został złożony. Bukmacher Superbet tłumaczy to dążeniem do utrzymania wysokich standardów usług. Platforma internetowa i aplikacja mobilna są zatem ciągle w trakcie budowy. Można mieć nadzieję, że po faktycznym starcie polscy miłośnicy zakładów sportowych online zostaną mile zaskoczeni konkurencyjnym bonusami i wysokimi kursami. Jeśli chodzi o aktualną ofertę gracze nie mogą narzekać. Korzystając z dostępnych promocji można zgarnąć zadowalające wygrane.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021