Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Superbet członkiem stowarzyszenia IBIA

Międzynarodowe Stowarzyszenie Integralności Zakładów (IBIA) ogłosiło rumuńskiego operatora gier detalicznych i gier online Superbet jako swojego najnowszego członka. Superbet będzie teraz członkiem globalnego systemu monitorowania i ostrzegania IBIA, a operator będzie również korzystał z zabezpieczeń platformy i środków ochrony biznesu.

Założony w 2008 roku, Superbet stał się jednym z największych operatorów gier hazardowych w Rumunii i nadal rozwija swoją obecność w Polsce.

Superbet jest trzecim operatorem, który zarejestrował się jako członek IBIA w 2020 roku, dołączając do latynoamerykańskiego operatora bukmacherskiego Betcris i belgijskiego Napoleon Sports & Casino .

Członkostwo Superbet w IBIA jest ważną częścią naszej międzynarodowej ekspansji i ciągłych inwestycji w technologię i partnerstwa, które najlepiej przyniosą korzyści naszym ambicjom handlowym i odpowiedzialnym celom hazardowym” – powiedział Ivan Gojic, szef działu zakładów na żywo w Superbet.

IBIA jest zaangażowana w ochronę produktów sportowych i zakładów bukmacherskich, a także konsumentów, którzy czerpią przyjemność z tych zajęć. Te cechy bezproblemowo odpowiadają celom korporacyjnym Superbet, a także celom organów licencyjnych, które kładą coraz większy nacisk na rodzaj ochrony rynku zapewnianej przez IBIA. ”

Dyrektor naczelny IBIA, Khalid Ali, dodał: „Cieszę się, że mogę powitać kolejną firmę na rosnącej liście operatorów IBIA. Superbet ma szczególnie silny zasięg w Europie Środkowo-Wschodniej, co znacznie wzmocni nasz zasięg w tym regionie ”.

Dodanie Superbet jako nowego członka nastąpiło po tym, jak IBIA w zeszłym miesiącu podpisało protokół ustaleń z holenderskim stowarzyszeniem handlowym hazardu online Speel Verantwoord.

Dzięki temu oba stowarzyszenia będą współpracować w celu promowania środków uczciwości sportowej skoncentrowanych na Holandii w okresie poprzedzającym uruchomienie regulowanego rynku gier hazardowych w tym kraju 30 czerwca 2021 r.

Ivan Gojic, Head Of In Play Trading w Superbet , powiedział: „Członkostwo Superbet w IBIA jest ważną częścią naszej międzynarodowej ekspansji i ciągłych inwestycji w technologię i partnerstwa, które najlepiej przynoszą korzyści naszym ambicjom handlowym i odpowiedzialnym celom hazardowym. IBIA zobowiązuje się do ochrony produktów sportowych i zakładów bukmacherskich, a także konsumentów, którzy czerpią przyjemność z tych zajęć. Te cechy bezproblemowo odpowiadają celom korporacyjnym Superbet, a także celom organów licencyjnych, które kładą coraz większy nacisk na rodzaj ochrony rynku zapewnianej przez IBIA. ”

Międzynarodowe Stowarzyszenie Integralności Zakładów jest wiodącym światowym głosem na temat uczciwości dla licencjonowanej branży bukmacherskiej. Jest prowadzony przez operatorów dla operatorów, chroniąc swoich członków przed korupcją poprzez działania zbiorowe. Jego platforma monitorowania i ostrzegania jest bardzo skutecznym narzędziem antykorupcyjnym, które wykrywa i zgłasza podejrzaną aktywność na rynkach bukmacherskich swoich członków.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021