Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

SuperBet CashOut – Ty decydujesz, kiedy wygrywasz

W ofercie legalnego polskiego bukmachera SuperBet znajdziesz zakłady specjalne, dzięki którym Twoje wygrane mogą być jeszcze większe. Codziennie czeka na Ciebie mnóstwo wydarzeń Z WYSOKIMI KURSAMI. Piłka nożna, tenis, hokej, siatkówka, piłka ręczna czy koszykówka – to tylko niektóre z dyscyplin znajdujących się w bogatej ofercie tego bukmachera. Przy okazji najważniejszych spotkań i turniejów, we wszystkich dyscyplinach sportu, SuperBet poszerza ofertę o specjalne i unikatowe zakłady bukmacherskie. Każdy dzień to stałe promocje: Super Mecz, Super EXTRA, Super 6 CZY SUPER BONUS. Każda z nich pozwoli Ci na uzyskanie jeszcze wyższych wygranych.

Czym jest Cash-Out w SuperBet?

Funkcja Cash-Out pozwala na rozliczenie aktywnego kuponu, jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących na nim wydarzeń. To oznacza, że możesz zmniejszyć ryzyko przegrania kuponu i cieszyć się wygraną, gdy się na to zdecydujesz.

Cash-Out dostępny jest dla zakładów prostych (pojedynczych i z wieloma wydarzeniami) dotyczących oferty przedmeczowej, jak i LIVE, a także, dla zakładów mieszanych (połączenie zdarzeń przedmeczowych z LIVE).

Kwota wygranej, którą gracz może otrzymać po skorzystaniu z funkcji Cash-Out, zależy od szans na pozytywne rozstrzygnięcie kuponu w danym momencie.

Ważne:

  • Kupony zawarte z konta bonusowego nie podlegają opcji Cash-Out!
  • Kupony wypłacone jako Cash-out nie wliczają się do wymaganego obrotu Bonusu!

Gdzie znajdę Cash-out w SuperBet?

Informacja o możliwości wcześniejszym zamknięciu zakładu pojawi się w zielonym okienku „Cash-out” na danym kuponie oraz w zakładce „Kupony”.

Kiedy korzystać w SuperBet z Cash-out?

Z funkcji Cash-out możemy skorzystać aby uzyskać szybki i bezpieczny zysk, gdy zawarty kupon jest prawie wygrany. Cash-out pomaga także w zminimalizowaniu ryzyka przegranej, gdy na Twoim kuponie kilka zdarzeń zostało wygranych, a przebieg ostatniego spotkania nie idzie po Twojej myśli.

Ważne:

Cash-out należy potwierdzić w ciągu 3 sekund przyciskiem „Potwierdź”.

Jeśli wypłata Cash-Out nie zostanie potwierdzona należy ponownie skorzystać z przycisku „Cash-out” i potwierdzić go w wymaganym czasie.

Dlaczego funkcja Cash-Out jest dla mnie niedostępna?

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że możliwość skorzystania z funkcji Cash-out musi zostać zaproponowana przez Superbet. Klient nie ma wpływu na ten proces.

Jeśli uważasz, że funkcja Cash-Out powinna być Ci zaoferowana, a wciąż nie jest dostępna, powodów może być kilka:

  • typ zakładu, który postawiłeś nie jest objęty funkcją Cash Out,
  • kwota Cash-Out jest niższa niż stawka,
  • dane spotkanie nie znajduje się już w ofercie zakładów,
  • spotkanie zostało przerwane (VAR, złe warunki pogodowe etc.)
  • kupon został zagrany za środki bonusowe

Pamiętaj! Mogą wystąpić sytuacje, w których opcja Cash-Out jest aktywna, ale nie można potwierdzić wypłaty, ponieważ w międzyczasie zmodyfikowano co najmniej jeden z zakładów i opcja Cash-Out stała się niedostępna. W takim przypadku należy poczekać, aż ta opcja ponownie stanie się aktywna.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021