Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

SuperBet 50 PLN w bonusie tylko dzisiaj

Przeczytaj tę wiadomość uważnie, bo dotyczy ona promocji, która ważna jest tylko DZISIAJ, tj. 14.12.2020 roku w legalnych zakładach SuperBet.

Dokonaj wpłaty w wysokości min. 50 PLN i postaw zakład pojedynczy z min. kursem 1.6 w wysokości min. 50 PLN lub zakład akumulowany z min. kursem 1.6 dla każdego zdarzenia w wysokości min. 50 PLN. Najpóźniej 48 godzin po zakończeniu promocji otrzymasz 50 PLN na konto bonusowe.

Specjalna oferta:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodoatkow od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Na co warto postawić?

W poniedziałkowy wieczór będzie miało miejsce dokończenie 13 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. W jedynym meczu rozgrywanym tego dnia, Lechia Gdańsk walczyć będzie na własnym stadionie z będącą w kryzysie płocką Wisłą. Która z drużyn wyjdzie z tego pojedynku obronną ręką? Tymczasem w Hiszpanii Celta Vigo podejmować będzie na Estadio Bailamos rewelację tegorocznych rozgrywek, ekipę Cadiz. Więcej interesujących spotkań na najciekawsze mecze piłkarskie w świecie znajdziesz na stronie SuperBet

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021