Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Super Bowl 2018 – typy bukmacherów

W nocy z niedzieli a poniedziałek (4-5 lutego) o 00:30 czasu polskiego rozpocznie się Super Bowl 52. Na U.S Bank Stadium w Minneapolis zmierzą się New England Patriots i Philadelphia Eagles.

 

W Polsce transmisję przeprowadzi stacja Eleven Sports 1 (z polskim komentarzem) oraz Eleven Sports 2 (z oryginalnym, amerykańskim). Podczas koncertu Super Bowl Halftime Show wystąpi Justin Timberlake. Halftime Show to występ muzyczny w przerwie meczu, która trwa zazwyczaj około 20-30 minut. W poprzednich latach mieliśmy okazję posłuchać Katy Perry, Madonny, U2 czy Lady Gaga.

Super Bowl 52 New England Patriots i Philadelphia Eagles

Mistrzowie konferencji AFC New England Patriots z rozgrywającym Tomem Brady to faworyci 52. Super Bowl w Minneapolis. Mogą sięgnąć po szósty puchar w XXI wieku. Całkowitą dominację na przestrzeni ostatnich lat potwierdzili w ubiegłorocznym Super Bowl, gdy pod koniec trzeciej kwarty przegrywali z Atlanta Falcons 3:28. Patrioci odrobili straty i doprowadzili do pierwszej w historii dogrywki, którą wygrali 34:28.

kursy na zwycięzcę meczu, łącznie z dogrywką – 3.02.2018

Zwycięzca meczu / Bukmacher Philadelphia Eagles New England Patriots
LV BET     2.65  1.48
Totolotek 2.40    1.45 
Fortuna 2.61 1.47
Milenium   2.37     1.52 

– najwyższy kurs

– najniższy kurs

Pamiętaj o naszych specjalnych ofertach: w LV BET i w Fortunie odbierzesz bez depozytu darmowe 20 PLN na zakłady bukmacherskie, natomiast w Totolotku 25 PLN

W tegorocznym finale Super Bowl nie zabraknie polskich akcentów. Rob Gronkowski z drużyny New England Patriots ma polskie korzenie. Przodkowie jego mamy pochodzą z Gdańska i z Suwałk, a ze strony ojca z Mazur. Gronkowski często wspomina swoich polskich krewnych, a w szczególności babcię, która robiła pyszne pierogi i placki z ziemniaków. Gronkowski odniósł olbrzymi sukces w największej lidze futbolu amerykańskiego NFL. Ustanowił rekord łapiąc podania na łączną odległość 1327 jardów.

Super Bowl to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe, ale również, a może przede wszystkim komercyjne. Co roku mecz ogląda ponad 100 mln Amerykanów i dodatkowe 30-40 mln w innych krajach. W tym roku 30 sekund czasu antenowego stacji NBC podczas Super Bowl kosztuje 5 mln dolarów.

źródło: http://www.gazetawroclawska.pl/sport/a/super-bowl-transmisja-na-zywo-gdzie-obejrzec-super-bowl-2018-online-tv,12903779/

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021