Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STSbet freebet w ESA

Obstaw dokładny wynik w STSbet w meczu 2018/2019 ESA i jeżeli mecz zakończy się z wynikiem 0:0, bukmacher zwróci Ci 50% stawki w postaci Freebetu do maksymalnej kwoty 25 EUR. Liczy się 90 min gry. Stawka minimalna – 2 EUR, maksymalna – 50 EUR. Otrzymasz tylko 1 Freebet na 1 mecz. Regulamin obowiązuje.

Najważniejsze warunki:

Zawrzyj zakład na dokładny wynik meczu w ESA, a jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0, zwrócimy 50% Twojej stawki w postaci Free betu.
Promocja obowiązuje tylko w meczach ESA (LOTTO EKSTRAKLASA) w sezonie 2018/19.
Liczy się tylko 90 minut gry

Każdy klient może otrzymać tylko jeden freebet. Jeśli klient zawrze kilka zakładów na poprawny wynik tego samego meczu, zostanie uwzględniony zakład z najwyższą stawką, do maksymalnej stawki 50 EUR (freebet w wysokości maksymalnie 25 EUR). Na przykład, jeśli klient zawrze więcej niż jeden zakład pojedyńczy na dokładny wynik konkretnego meczu piłkarskiego (poprzez postawienie 5 EUR na dokładny wynik 1-0 i 15 EUR na dokładny wynik 2-0), a mecz kończy się wynikiem 0-0, otrzyma on freebet, który można rozliczyć na podstawie zakładu w wysokości 15 EUR (7,50 EUR freebetu)

Stawka zakładu kwalifikującego wynosi minimalnie 2 EUR, maksymalnie 50 EUR
Nie możesz wypłacić kwoty żetonu darmowego zakładu lub zakładu kwalifikującego.
Freebet zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym klienta krótko po tym, jak przegrany zakład kwalifikujący zostanie rozliczony.

Wpłaty dokonane za pośrednictwem Paysafe, Skrill, Eco Payz, Rapid, MuchBetter or Netelle za pomocą których dokonasz zawarcia zakładu kwalifikującego, nie będą wliczane do free betu w opcji Free bet w ESA

Regulamin

Kwalifikacja

1) Promocja obowiązuje tylko w meczach ESA (LOTTO EKSTRAKLASA) w sezonie 2018/19.
2) Zakłady kwalifikujące muszą być zakładami pojedynczymi na dokładny wynik meczu, który kończy się wynikiem 0-0 po upływie 90 minut.
3) Klienci kwalifikujący się otrzymają 50% najwyższej stawki zakładu na dokładny wynik (do maksymalnej stawki 50 EUR, żeton darmowego zakładu o kwocie maksymalnie 25 EUR) za każdy mecz kwalifikujący do otrzymania żetonu darmowego zakładu.
4) Stawka zakładu pojedynczego kwalifikującego wynosi minimalnie 2 EUR, maksymalnie 50 EUR.
5) Wpłaty dokonane za pośrednictwem Paysafe, Skrill, Eco Payz, Rapid, MuchBetter or Netelleza pomocą których dokonasz zawarcia zakładu kwalifikującego, nie będą wliczane do promocji Freebet w ESA.
6) Freebet zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym klienta krótko po tym, jak przegrany zakład pojedynczy kwalifikujący zostanie rozliczony.
7) Jeśli jakiekolwiek wybrane wydarzenie w zakresie zakładów kwalifikujących do otrzymania bonusu zostanie przerwane, anulowane lub unieważnione, zakład kwalifikujący nie będzie ważny, freebet nie zostanie przyznany.
8) Jakiekolwiek zakłady, które korzystają z opcji Cash Out, w całości lub częściowo, nie będą uwzględnione jako zakłady kwalifikujące.

Wykorzystanie Freebetu

9) Kwota freebetu zostanie przelana na konto klienta wkrótce po tym, jak zakład kwalifikujący zostanie rozstrzygnięty i nie będzie można go wypłacić.
10) Stawki zawierające kwotę freebetu nie zostaną uwzględnione w żadnych wygranych uzyskanych za pośrednictwem freebetu. Wszelkie wygrane z freebetu zostaną dodane do konta klienta, z którego mogą zostać wypłacone.
11) Stawki mogą zostać częściowo pokryte z freebetu, jednak część stawki pokryta z freebetu nie zostanie uwzględniona w żadnej z wygranych.
12) Freebet wygasa po 14 dniach od daty otrzymania.
13) Freebet może zostać wykorzystany w wielu zakładach, z zastrzeżeniem warunków dotyczących minimalnej stawki.
14) Freebet akceptowany jest we wszystkich dyscyplinach sportowych i rynkach, w ofercie przedmeczowej lub live, przy jednym lub wielu wyborach, ale podlegają warunkowi minimalnego łącznego kursu równego 1,4 lub więcej.
15) Jeśli zakład postawiony przy użyciu Freebetu jest nieważny, zostanie on zwrócony na konto klienta do wykorzystania w okresie zawierania zakładów kwalifikujących pod warunkiem, że nie doszło do jego wygaśnięcia.
16) Freebet nie jest dostępny w opcji Cash Out, w całości lub częściowo.
17) Freebet nie może zostać przeniesiony do kasyna.

Ogólne

18) Promocja promocji Free bet w ESA dostępna jest tylko dla klientów przebywających na terenie Wielkiej Brytanii.
19) Promocji Free bet w ESA nie można skorzystać w połączeniu z żadną inną ofertą lub promocją.
20) Akceptując i przyjmując freebet, klient potwierdza, że przeczytał i wyraził zgodę na przestrzeganie regulaminu promocji Free bet w ESA.
21) Firma zastrzega sobie prawo do działania w sposób uzasadniony, aby wstrzymać, ograniczyć lub anulować niniejszą ofertę dla indywidualnych posiadaczy rachunków, jeśli dojdzie do naruszenia niniejszych warunków lub naruszenia części 8 regulaminu ogólnego.

Obsługę STSbet  zapewnia Vivaro Limited (numer rejestru spółki C45929, Malta, 23.12.2008 r.), spółka z siedzibą pod adresem Luxe Pavilion, 2nd level, Diamonds International Building, Portomaso, St. Julians STJ 4010, Malta, posiadająca licencję i podlegająca maltańskiemu Urzędowi ds. Gier będącemu odpowiedzialnym organem regulacyjnym (licencja obsługi gier nr MGA/B2C/292/2015 wydana dn. 01.08.2018 r.). Należy pamiętać, że hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzależnienia od hazardu, wejdź na www.begambleaware.org

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021