Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS Zakłady Bukmacherskie przejmą Orange sport?

Mateusz Juroszek, prezes firmy STS Zakłady Bukmacherskie, poinformował na swoim profilu na Twitterze, iż dostał ofertę kupna kanału Orange sport.

– Ale to było dawno. Potem dostałem propozycję jak padł aktualny deal – napisał. Dodajmy, iż firma od 2013 roku posiada już własny kanał sportowy – STS TV, który dostępny jest w sieci.

 

– Odbyliśmy kilka nieformalnych spotkań z osobami związanymi m.in. z 1. ligą oraz Orange Sport. Z rozmów wynikało, że jest możliwość zakupu Orange sport – poinformował serwis satkurier.pl Mateusz Juroszek, prezes firmy STS Zakłady Bukmacherskie.

Aplikacja mobilna bukmachera STS Online
Czy firma obecnie negocjuje przejęcie Orange sport?

– Nie negocjujemy z Orange Sport. Jeśli otrzymamy oficjalną ofertę to przeanalizujemy możliwości. W tej chwili skupiamy się na rozwoju transmisji sportowych na żywo na www.sts.pl. Kibice mogą za darmo obejrzeć na naszej stronie internetowej blisko 10 000 wydarzeń sportowych rocznie – od Primera Division czy Serie A, przez mecze NBA, po tenisowe turnieje wielkoszlemowe. Mecze przez nas pokazywane są w wysokiej rozdzielczości i nie są przerywane reklamami. Klienci pozytywnie odbierają ten produkt, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie transmisji także na tabletach i smartfonach – poinformował serwis satkurier.pl Mateusz Juroszek.

Przypomnijmy, iż wciąż nie została sfinalizowana umowa przejęcia Orange sport przez firmę RMVC Romana Młodkowskiego. Miało to wstępnie nastąpić do końca ubiegłego roku, po po spełnieniu wszystkich zobowiązań, ale nie podano jakich. W związku z brakiem porozumienia, nadawca ograniczył z nowym rokiem znacząco liczbę premierowych audycji i zwolnił większą część pracowników (więcej tutaj).

Czytaj więcej na stronie satkurier.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021