Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS zakłady bukmacherskie online.

Posiadając już konto u bukmachera chcemy jak najszybciej przystąpić do typowania. Jak obstawiać w STS? Zacznijmy może od tego, że możemy obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo. Do naszej dyspozycji jest kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Tą najpopularniejszą jest oczywiście piłka nożna. Ale znajdziemy również nieco mniej znane jak darts czy bandy. Legalny bukmacher STS jest na czasie i daje nam możliwość typowania e-sportów, a w tym Counter Strike, League of Legends, Dota 2 i wiele innych.

Możemy obstawiać zakłady pojedyncze, ale także AKO czy Maxikombi. Jeśli jesteś zupełnym laikiem w świecie bukmacherskim warto odwiedzić ABC gracza, gdzie dowiesz się wszystkich najpotrzebniejszych informacji do obstawiania spotkań sportowych. Podsumowując, legalny bukmacher STS to ciekawa opcja zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych graczy. Każdy nowy gracz może liczyć na bonus na start, a posiadając STS kod promocyjny możemy jeszcze go zwiększyć. To sprawia, że na początku mamy sporą dodatkową gotówkę do obstawiania.

⚽ Co mi da kod promocyjny STS?

Rejestrując się u bukmachera możemy liczyć na bonus startowy. Obecnie każdy legalny bukmacher oferuje ciekawe profity, w tym także STS. Możemy jednak zyskać jeszcze więcej mając w swoim posiadaniu kod promocyjny STS. Podczas rejestracji konta wpisując kod (np. BETSTS), który nie jest wymagany możemy dodatkowo zainkasować nawet kilkadziesiąt złotych więcej. Stąd też warto wcześniej zainteresować się tym zagadnieniem, ponieważ w późniejszym czasie nie możemy wrócić do tego punktu. Mając już założone konto nie możemy zdziałać nic więcej.
Dlatego też jeśli dopiero zamierzasz zarejestrować konto na STS sprawdź wcześniej i pobierz STS kod promocyjny. Z uwagi na fakt, że nie można otworzyć drugiego konta na takie same dane warto wpisać kod promocyjny do bukmachera za pierwszym razem. Co ważne – to nic nas nie kosztuje. Podsumowując, starajmy się nie zostawiać żadnego pustego pola podczas rejestracji konta. Dzięki temu na samym starcie zyskamy o wiele więcej niżeli każdy może liczyć na standardową ofertę bukmachera. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

⚽ Jak wykorzystać kod promocyjny STS?

Wiedząc już jak dużo możemy zyskać posiadając kod promocyjny STS z pewnością wielu jest ciekawych jak go wykorzystać, by faktycznie zyskać dodatkową gotówkę. By tak się stało należy przejść na stronę STS. pl. Bez problemu powinniśmy znaleźć guzik z napisem „Załóż konto”. Oczywiście należy w niego kliknąć. Wtedy to zaczynamy całą procedurę rejestracji naszego konta. Pamiętajmy, by w każdym polu wpisywać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje. Prócz takich danych jak imię czy nazwisko będzie również pole na STS kod promocyjny. Nie jest on wymagany, ale warto go uzupełnić. Posiadając go należy wpisać go w odpowiednie pole.

Po wypełnieniu wszystkich danych wystarczy zakończyć rejestrację. Wtedy to należy dokonać swojego pierwszego depozytu i możemy zacząć obstawiać! Wszystkie należne nam bonusy będą pojawiamy się od razu na naszym koncie. Warto za pierwszym razem wpłacić możliwie jak największą pulę pieniędzy, by otrzymać jak najwyższe dodatki. Jedynie co nam zostaje to obstawianie z pozytywnym wynikiem, żeby móc zarabiać na zakładach bukmacherskich.

⚽ STS posiada punkty stacjonarne?

Żyjemy w czasach, gdzie Internet jest bardzo popularny i posiadamy go nawet w naszych telefonach komórkowych. To sprawia, że najczęściej interesują nas zakłady bukmacherskie online. Mimo to legalni bukmacherzy posiadają także swoje punkty naziemne. Punkty stacjonarne STS bardzo łatwo znaleźć w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Jest ich ponad 400 na terenie całej Polski. To sprawia, że w przypadku awarii możemy szybko udać się do punktu stacjonarnego, by puścić kupon. Jeśli nie zauważyliśmy w pobliżu jednego z nich możemy całą listę znaleźć na stronie internetowej bukmachera STS. Stanowi to ciekawą alternatywę, choć nie ma co ukrywać, że najwięcej osób typuje online.

Punkty naziemne mają jednak swój urok – możemy spotkać innych zwolenników zakładów bukmacherskich, porozmawiać i powymieniać się ciekawymi informacjami. Do naszej dyspozycji jest kompetentny pracownik, którzy służy nam pomocą w razie problemów. STS godziny otwarcia to kolejna informacja, którą bezproblemowo znajdziemy na stronie bukmachera. Dodajmy, że niedziela bez handlu nie dotyczy firm bukmacherskich.

⚽ Jak zarejestrować się w STS.pl?

Żeby móc zarabiać na zakładach bukmacherskich musimy zarejestrować się u jednego z kilkunastu bukmacherów. Obecnie na naszym rynku jest kilka doświadczonych firm, ale także nowi bukmacherzy, którzy starają się na każdym kroku dorównać swoim rywalom. STS to legalny bukmacher posiadający wieloletnią tradycję. Jak się zarejestrować w STS? To bardzo proste. Wystarczy wejść na ich stronę internetową. Po kliknięciu na „Załóż konto” w górnym prawym rogu przejdziemy do formularza rejestracyjnego. W pierwszym kroku będziemy musieli podać nasze dane, adres e-mail i hasło, którym będziemy logować się na stronie bukmachera. Zostaniemy również spytani czy posiadamy kod promocyjny STS. Nie jest to wymagana część rejestracji.
Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu). Mimo wszystko wartop osiadać STS kod promocyjny, gdyż dzięki niemu możemy zyskać praktycznie za nic dodatkowe pieniądze, które zostaną nam przyznane do bonusu startowego. Po wpisaniu wszystkich danych otrzymamy na adres e-mail i telefon wiadomości weryfikacyjne. Po ich potwierdzeniu możemy już zalogować się na konto i korzystać z wszystkich dostępnych opcji.

⚽ Problem z zalogowaniem się w STS?

Z pewnością po zakończonej i udanej rejestracji konta na STS chcesz aktywnie z niego korzystać. By obstawiać zakłady bukmacherskie musisz wykonać logowanie na stronie STS. Ale spokojnie – to bardzo prosta i szybka czynność. Z pewnością nikt nie powinien mieć z nią problemu. Będąc już na stronie internetowej bukmachera należy w prawym górnym rogu wpisać swój adres e-mail, na który zakładaliśmy swoje konto i hasło. Na koniec przyciskamy „ZALOGUJ” i gotowe! Wtedy to możemy wykonać depozyt czy skorzystać z bonusów, które pojawiły się na naszym koncie. Jako nowi gracze możemy liczyć na bonus powitalny.

Pamiętaj, że jeśli wpisałeś kod promocyjny STS Twoje dodatki pieniężne będą jeszcze wyższe niżeli standardowa oferta. Nie zapominaj odwiedzać zakładki „Promocje” w późniejszym czasie. To pokazuje, że legalny bukmacher STS pamięta również o swoich stałych graczach oferując im ciekawe konkursy i możliwość zdobycia dodatkowej gotówki. Podsumowując, logowanie STS to bardzo prosta czynność, która szybko wejdzie nam w nawyk.

Czy mogę mieć w STS konto tymczasowe?

Tak! Konto tymczasowe to inaczej szybka rejestracja bez dowodu osobistego. Chyba nikt z nas nie lubi procesu rejestracji konta, która jest czasochłonna i monotonna. STS wychodzi swoim potencjalnym graczom naprzeciw i oferuje im założenie konta tymczasowego. Jak brzmi hasło ma być „Szybko i prosto!”. I tak jest faktycznie. Podajemy niezbędne informacje jak imię, nazwisko czy adres e-mail, a po minucie możemy już obstawiać mecze. To jest bezsprzecznie wielką zaletą tego udogodnienia, które ma również swoje wady. Posiadamy pewne ograniczenia jeśli chodzi o pieniądze. Nie możemy ich wypłacić do momentu zmiany na konto stałe. Dlatego też w miarę czasu warto dokonać pełnej rejestracji – podać swój numer konta bankowego, skan dowodu osobistego czy kod promocyjny STS.
Reasumując, konto tymczasowe STS to ciekawe rozwiązanie, z którego z pewnością warto skorzystać. Daje nam ono jednak pewne ograniczenia. Dlatego też jeśli znajdziemy więcej wolnego czasu warto uzupełnić swoje dane, by mieć nieograniczone możliwości jakie daje nam strona internetowa STS. pl. Dopiero wtedy mamy możliwość chociażby wykonania wypłaty wygranych pieniędzy.

Jak przejść z tymczasowego na konto stałe w STS?

STS konto tymczasowe to ciekawe rozwiązanie, które pozwala nam jeszcze szybciej obstawiać mecze. W miarę czasu możemy poczuć jednak pewne ograniczenia. Dlatego też wielu graczy pyta jak zmienić konto tymczasowe na konto stałe w STS-ie? Przede wszystkim musimy uzupełnić swoje dane. Musimy zatem wysłać skan fotokopii dokumentu tożsamości. Poza tym należy podać dokładny adres zamieszkania, numer rachunku bankowego, a także zweryfikować swój adres e-mail. Aby wykonać te czynności należy wejść w zakładkę „Moje konto”, a następnie w „Dane osobowe”.

Po owych zmianach bezproblemowo możemy operować najwyższymi kwotami, a przede wszystkim możemy zlecić wypłatę. Ta jest niemożliwa posiadając konto tymczasowe na STS-ie. Warto to zrobić, ponieważ owy legalny bukmacher oferuje ciekawy bonus powitalny, a posiadając dodatkowo kod promocyjny STS i zyskując jeszcze więcej z pewnością jesteśmy w stanie ugrać niemałe pieniądze. Ich wypłata jest możliwa tylko i wyłącznie dla graczy posiadających stałe konto.

Czy warto zakładać konto stałe w STS?

STS przekonuje swoich potencjalnych klientów do założenia konta tymczasowego. To ciekawa alternatywa dla osób, które chcą szybko zacząć obstawiać mecze. Faktycznie na początku takie rozwiązanie może być dla nas idealne. Szybko jednak zauważymy ograniczenia – limity stawek, brak możliwości wypłaty wygranych. Stąd też w miarę naszych możliwości warto uzupełnić dane, byśmy posiadali już oficjalnie konto stałe w STS. Co nam to daje? Przede wszystkim brak ograniczeń. Możemy korzystać ze wszystkich usług, które są dostępnie na stronie.

Warto zainwestować swój czas, by podać numer rachunku bankowego czy innych informacji. Jeśli mamy tylko taką możliwość możemy od razu rejestrując konto podać wszystkie niezbędne dane – w tym nasze dane osobowe, adres zamieszkania, wspomniany numer konta czy STS kod promocyjny. Dzięki temu od razu możemy przejść przez weryfikację konta. Wbrew pozorom wszystko odbywa się niezwykle szybko. Zwrotne wiadomości otrzymujemy w przeciągu kilkunastu sekund, choć legalny bukmacher jakim jest STS ma na to 24 godziny.

Na czym polega weryfikacja konta w STS?

By w pełni korzystać z oferty bukmachera należy nie tyko przejść przez czasochłonną rejestrację, ale również pozytywnie przejść weryfikację konta. Jak to wygląda w przypadku bukmachera STS? Od momentu wypełnienia wszystkich danych podczas rejestracji w ciągu doby firma bukmacherska powinna zweryfikować nasze dane i przesłać na nasz adres e-mail wiadomość, która potwierdzi pozytywną weryfikację naszego konta. Stąd też cały czas gracze namawiani są, by w formularzu rejestracyjnym podawać tylko i wyłącznie prawdziwe dane. Jeśli podamy zły adres e-mail czy numer telefonu wiadomość weryfikacyjna do nas nie dojdzie.
Wtedy to przepadnie nam wysoki bonus powitalny, a w tym o ile podaliśmy kod promocyjny STS.
Nie zapominajmy, że tylko gracze posiadający zweryfikowane i stałe konto mogą zlecać wypłaty. Dodajmy, że w niektórych przypadkach możemy zostać poproszeni o podanie dodatkowych danych. Takie sytuacje są jednak sporadyczne. Podsumowując, weryfikacja konta STS powinna przejść szybko i bezproblemowo o ile podaliśmy prawdziwe dane. Zazwyczaj wiadomości weryfikacyjne wysyłane są w przeciągu kilku minut.

Czy dane w STS są bezpieczne?

Czy STS jest bezpiecznym bukmacherem? To pytanie zadaje sobie każda osoba, która zastanawia się po co bukmacherowi skan naszego dowodu osobistego czy numer rachunku bankowego. Mamy pewne obawy, gdyż posiadając takie dane na nasz temat w obecnych czasach można wykonać wiele czynności. O ile jesteśmy w stanie podać swoje imię, nazwisko czy kod promocyjny STS to już podczas wysyłania fotokopii dowodu tożsamości mamy spore obawy. Nie mamy się jednak czego obawiać. Nasze dane w STS-ie są w pełni bezpieczne, a odpowiada za to również Polskie Ministerstwo Finansów, które odpowiedzialne jest za ich ochronę.

Rachunek bankowy potrzebny jest do realizacji wypłat naszych wygranych. Z kolei skan dowodu osobistego to potwierdzenie naszych danych, a przede wszystkim naszego wieku. Każdy legalny bukmacher zwraca uwagę, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla pełnoletnich osób. Dzięki temu są oni w stanie faktycznie sprawdzić czy informacje podawane przez nas podczas rejestracji konta są prawdziwe.

Czy STS to legalny bukmacher 2020?

Obecnie zanim przystąpimy do obstawiania meczy powinniśmy zorientować się czy dany bukmacher jest w pełni legalny. Ustawa hazardowa mocno zmieniła świat bukmacherski w Polsce. Lista firm bukmacherskich bardzo się skurczyła. Co prawda zakłady bukmacherskie w naszym kraju są legalne, ale tylko wtedy, kiedy korzystamy z legalnych firm. Zatem czy STS to legalny bukmacher 2020?

TAK!

STS prowadzi swoją działalność zarówno w Internecie jak i w punktach stacjonarnych. Działa od 1997 roku. To sprawia, że na chwilę obecną jest jedną z największych firm bukmacherskich w Polsce. Ich dane takie jak chociażby NIP, KRS czy adres siedziby są ogólno dostępne dla wszystkich. Możemy również bez problemu znaleźć ich zezwolenie Ministra Finansów. Jeśli zatem chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie spokojnie możemy zarejestrować swoje konto na STS. Bez obaw możemy podać swoje dane osobowe, wysłać skan dowodu osobistego. Nie zapominajmy podać także kod promocyjny STS, dzięki któremu zyskamy wyższy bonus powitalny dla nowych graczy STS.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021