Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS wspiera Ruch Radzionków

List prezesa STS Mateusza Juroszka do prezesa KS Ruch Radzionkow Marcina Wąsak

Zakłady bukmacherskie STS postanowiły pomóc KS Ruch Radzionków

O pomocy poinformował w liście prezes STS Mateusz Juroszek

 

Szanowny Panie Prezesie

STS jest zaangażowanym sponsorem polskiego sportu. Od wielu lat działamy wspólnie z kibicami, kubami oraz związkami sportowymi na rzecz rozwoju sportu w całym kraju.

W odpowiedzi na Pana apel o pomoc podjeliśmy decyzję o wsparciu KS Ruch Radzionków. Liczymy, że dzięki naszej pomocy piłkarze otrzymają niezbędny sprzęt sportowy, który wcześniej został im skradziony. Wierzymy, że w ten sposób przyczynimy się do nowych sukcesów klubu.

Jesteśmy głęboko przekonani, że zawodnicy po awansie do III ligi pokażą prawdziwego ducha walki i przyniosą kibicowm i partnerowm klubu jeszze więcej powodów do dumy

Z wyrazami szacunku

Mateusz Juroszek

Prezes STS

List prezesa STS Mateusza Juroszka do prezesa KS Ruch Radzionkow Marcina Wąsak
List prezesa STSu Mateusza Juroszka do prezesa KS Ruch Radzionkow Marcina Wąsak

 

Przypomnijmy:  w poniedziałkowy poranek na piłkarzy i działaczy KS Ruch radzionków czekała przykra niespodzianka. Z pomieszczeń, w których Ruch jest zmuszony tymczasowo przechowywać sprzęt zniknęły fanty warte co najmniej 15 tysięcy złotych.

– Zniknął komplet nowych strojów sparingowych, w których zawodnicy zdążyli zagrać dopiero jeden raz. Poważnie zdekompletowane są stroje meczowe. Złodzieje zabrali prawie 200 par getrów. Do tego nowe dresy trenerów, ortaliony, sprzęt zdany przez piłkarzy z którymi się rozstaliśmy, kilkanaście piłek, torby – wylicza zdenerwowany prezes Ruchu, Marcin Wąsiak.

STS wspiera Radzionków

Kradzieży udałoby się pewnie uniknąć, gdyby nie rozbiórka stadionu przy Narutowicza i trwająca właśnie przeprowadzka. Poza sprzętem sportowym zniknęły tylko drobne elektronarzędzia, nietknięty został za to choćby… telewizor. Jedynym pocieszeniem może być fakt, że uratowało się 20 piłek zabranych przez piłkarzy na sobotni sparing do Zdzieszowic, a zamówiony przed startem rozgrywek jeden komplet nowych strojów nie dotarł jeszcze do Radzionkowa od producenta.

Źródło: STS, Facebook, SportSlaski.pl

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021