Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS usunie baner, aby więcej kibiców zobaczyło mecz Jagiellonia – Legia

Jaga vs Legia ze 100% frekwencją? Już 13 września w ramach 8. kolejki PKO Ekstraklasy zawodnicy Dumy Podlasia zmierzą się z Legią Warszawa. Z tej okazji STS, największy bukmacher w Polsce i oficjalny sponsor Jagiellonii Białystok, postanowił włączyć się w akcję wsparcia frekwencji na to szlagierowe spotkanie. Bukmacher rezygnuje z ekspozycji baneru reklamowego, by więcej kibiców mogło z trybun obejrzeć mecz z Legią Warszawa.

wejdź i sprawdź ofertę

Oprócz usunięcia reklam wielkopowierzchniowych, STS przygotował także specjalny zakład frekwencyjny w ramach akcji #ZakładSTS. Kibice mogą obstawiać czy szlagierowe spotkanie Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa obejrzy na stadionie ponad 21 000 osób. Jeżeli tak się stanie każdy kibic, trafnie stawiając 100 zł na taki rezultat, otrzyma 170,72 zł (kurs 1.94). W przypadku, kiedy frekwencja na stadionie przy ulicy Słonecznej nie przekroczy 21 000 kibiców, za postawione 100 zł, gracz może otrzymać 154 zł (kurs 1.75). Nie masz jeszcze konta w eSTeeSie? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Zakład znajdziecie TUTAJ.

Każda konfrontacja Jagi z Legią rozgrywana w Białymstoku cieszy się wielkim zainteresowaniem. Nie inaczej jest tym razem. Oficjalna sprzedaż biletów ruszyła 26 sierpnia i w tym czasie klub sprzedał już ponad 12 tysięcy wejściówek na ten hitowy mecz. Czy jest szansa, że spotkanie podopiecznych Ireneusza Mamrota ze stołecznym klubem zostanie rozegrane przy pełnych trybunach? STS, oficjalny sponsor Jagielloni Białystok postanowił zachęcić kibiców do przyjścia na stadion.

STS wspiera polski sport. Jako sponsorowi zależy nam na akcjach skierowanych bezpośrednio do fanów sportu, ponieważ to oni tworzą wyjątkową atmosferę podczas rozgrywek i są ich najważniejszą częścią. Jesteśmy przekonani, że 100% frekwencja na stadionie pozwoli na stworzenie niezapomnianego dopingu zawodnikom Dumy Podlasia podczas piątkowego spotkania – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Typuj mecze Ekstraklasy w STS.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski. Kibice Jagielloni aktywnie brali udział m.in. w plebiscytach na projekt graficzny nowego autokaru klubowego oraz wyglądu sali treningowej.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. x-kom AGO.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021