Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS uruchomił zakłady bukmacherskie w internecie

Bukmacher STS uruchomił program partnerski afiliacyjny z Income Access

Najbardziej znany polski bukmacher, STS, uruchomił właśnie platformę internetową do zawierania zakładów Sts.pl. Przygotował z tej okazji wiele ciekawych zakładów specjalnych oraz atrakcyjny bonus, w którym można otrzymać na start 100% wpłaconej kwoty. Wreszcie pojawiła się więc możliwość legalnego obstawiania wyników przez Internet, co powinno ucieszyć wszystkich graczy w Polsce.

– Wprowadzenie zakładów online przez STS to wielkie wydarzenie na rynku bukmacherskim – mówi prezes zarządu Star-Typ Sport, Mateusz Juroszek.

– Czekaliśmy na to od dziesięciu lat i wreszcie nastąpił przełom. Długo przygotowywaliśmy się do startu, zanim otworzyliśmy platformę internetową. Chcieliśmy być pewni, że mamy niezawodny system, który ułatwi grę wszystkim zainteresowanym. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę zakładów dostępną tylko w wersji online – dodaje.

Gracze, którzy zarejestrują się poprzez stronę internetową STS, otrzymają na start bonus w wysokości 100% pierwszej wpłaty oraz będą mogli wziąć udział w zakładach specjalnych: „Barwy jakiego klubu będzie reprezentował Robert Lewandowski 01.02.2013 roku?”, „Kto wygra Złotą Piłkę 2012?” czy „Kto wygra edycję 2012/2013 Ligi Mistrzów?”. STS największe szanse daje odpowiednio Borussii Dortmund (1,20 zł za każdą postawioną złotówkę na to, że Lewandowski zostanie w Dortmundzie), Leo Messiemu (1,15 zł, jeśli wygra Złotą Piłkę) oraz Barcelonie (3,50 zł za triumf w Lidze Mistrzów).

– Mamy wielką satysfakcję, że ustawodawca w końcu umożliwił nam działalność w Internecie. Dzięki temu dotrzemy do nowej grupy odbiorców, przede wszystkim do młodych ludzi, którzy spędzają najwięcej czasu przed komputerem. Oczekujemy, że na przestrzeni dwóch najbliższych lat zdobędziemy około 30% rynku internetowych zakładów w Polsce – odważnie deklaruje Mateusz Juroszek.

Wielką zaletą gry poprzez platformę STS jest szybkość i łatwość wypłaty zgromadzonych środków, a także fakt zawierania zakładów w Internecie w 100% legalnie, bez narażenia się na ewentualne procesy sądowe.

Star-Typ Sport to największy polski bukmacher naziemny prowadzący działalność na terenie Polski, założony w 1997 roku. Aktualnie zatrudnia kilkaset osób pracujących w około 400 punktach w całej Polsce i ma ambitne plany rozwoju swojej sieci.

– Cieszymy się dużym zainteresowaniem wielu firm, które chciałyby z nami współpracować na nowych płaszczyznach. Poszerzamy dystrybucję produktów dostępnych w punktach, przygotowujemy nowe bary sportowe pod brandem STS, oferujemy szerokie możliwości reklamowe, pozyskujemy nowych klientów i blisko współpracujemy z podmiotami tworzącymi polski sport – opowiada prężnie działający Juroszek, który ma także nadzieję na zmianę ustawy antyhazardowej, która negatywnie wpłynęła na rozwój sportu w Polsce.

Mateusz Juroszek, prezes STS

– Liczymy, że w końcu dotrze do Polski normalność i zamiast wrzucać zakłady bukmacherskie do jednego worka z automatami i kasynami, politycy dojdą do wniosku, że warto z nami współpracować. Bardzo chętnie zaangażujemy się we wsparcie finansowe polskiego sportu, ale musimy mieć stworzone ku temu warunki. Dziś jesteśmy wypierani przez operatorów, którzy nie płacą w Polsce podatków i nie posiadają zezwolenia na organizację zakładów bukmacherskich. To fatalnie wpływa też na wizerunek całej branży – kończy prezes zarządu STS.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021