Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS UK z najlepszymi grami Greentube

Greentube, oddział interaktywny Novomatic, rozszerzył swoją obecność w Wielkiej Brytanii dzięki nowej umowie z firmą bukmacherską STS UK. Umowa obejmuje również możliwość wprowadzenia treści Greentube na inne rynki europejskie obsługiwane przez STS.

Klienci STS UK (Wielka Brytania) będą wkrótce mogli grać lokalnie w najlepsze gry Greentube, w tym słynne tytuły z „klasycznych” serii, takich jak Book of Ra ™ deluxe, Lucky Lady’s Charm ™ deluxe i Sizzling Hot ™ deluxe. Niedawne premiery przebojów, w tym Diamond Link ™: Mighty Elephant, również zostaną wprowadzone na rynek, wyposażając operatora w różnorodne automaty wysokiej jakości, które są już popularne wśród graczy w Wielkiej Brytanii.

STS jest polską marką z szybko rosnącą bazą klientów w Wielkiej Brytanii, a umowa otwiera również możliwość wprowadzenia treści Greentube na inne rynki europejskie obsługiwane przez operatora.

Michael Bauer, CFO / CGO firmy Greentube, powiedział: STS jest liderem rynku bukmacherskiego w Polsce i obecnie rozwija się na arenie międzynarodowej. Z przyjemnością zapewniamy im nasze najlepsze gry, które napędzają ich rozwój w Wielkiej Brytanii, a także na większej liczbie rynków w przyszłości. Nasze portfolio konsekwentnie osiąga dobre wyniki wśród lokalnych graczy, a ta integracja pomoże nam rozwinąć ten trend, docierając do nowych odbiorców ”.

Mateusz Juroszek, CEO STS , powiedział: Współpraca z Greentube zapewnia nam wiele tytułów, które są już bardzo popularne zarówno wśród graczy naziemnych, jak i internetowych, pomagając nam przyciągać nowych klientów na naszą platformę. Z niecierpliwością oczekujemy na rozwój tego partnerstwa i współpracę z zespołem Greentube, aby w przyszłości udostępnić więcej jego renomowanych treści w naszych witrynach. ”

Strona internetowa STS UK jest niedostępna dla graczy z Polski. Klienci z Polski mogą korzystać z serwisu zakładów bukmacherskich na stronie www.sts.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021