Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS sponsorem polskiej transmisji turnieju WePlay!

STS, największy bukmacher w Polsce, został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji WePlay! Forge of Masters Season 2 – turnieju CS:GO dla zawodników i drużyn z całej europy. W rozgrywkach wezmą udział trzy polskie drużyny: Virtus.pro, Aristocracy oraz Illuminar Gaming. Transmisja turnieju dostępna będzie na kanale: twitchtv/esportnow.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Esport to zdecydowanie jeden z najbardziej perspektywicznych segmentów zakładów bukmacherskich. Już teraz jest w czołowej dziesiątce dyscyplin najchętniej obstawianych przez naszych graczy. Stąd naszym celem jest budowa jeszcze większej rozpoznawalności wśród kibiców esportu. Nieustannie rozwijamy ofertę, angażujemy się w sponsoring i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom graczy. Sponsoring polskiej transmisji WePlay! Forge of Masters Season 2, w którym zobaczymy topowe polskie zespoły takie jak Virtus.pro czy Illuminar Gaming, to kolejne już działanie potwierdzające zaangażowanie STS w wydarzenia istotne dla fanów CS:GO – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

W WePlay! Forge of Masters Season 2 wezmą udział dwadzieścia cztery drużyny, z czego trzy z nad Wisły – Virtus.pro, Aristocracy i Illuminar Gaming. Rozgrywki rozpoczęły się 1 października i będą trwać do 3 listopada. Mecze wraz z polskim komentarzem będą transmitowane na żywo na kanale: twitch.tv/esportnow.

Polska transmisja WePlay! Forge of Masters Season 2, której bukmacher jest sponsorem, to kolejna już inicjatywa przygotowana z myślą o społeczności CS:GO. Podczas pierwszej fazy StarLadder Major Berlin 2019 STS zorganizował rywalizację dla influencerów, których zadaniem było wytypowanie zwycięzcy turniejowych spotkań. W kwietniu br. fani Counter-strike’a dzięki bukmacherowi obejrzeli transmisję meczów z polskim komentarzem rozgrywanych w ramach ESEA Mountain Dew League oraz lanowego turnieju Charleroi Esport 2019. Natomiast w roku ubiegłym STS był zaangażowany w sponsoring FACEIT Major London.

STS jest oficjalnym sponsorem x-kom AGO, jednej z najlepszych drużyn CS:GO w Polsce. Wspiera także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który obecnie gra w barwach drużyny Illuminar Gaming. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Bukmacher zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju – oraz drużynę esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO. Ponadto w grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę, który, głosami kibiców, wygrał kobiecy turniej lanowy CS:GO.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021