Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS rozwija się w Europie, współpracując z BetConstruct

Największy polski bukmacher STS rozszerzył działalność na rynkach europejskich o szereg produktów BetConstruct.

Twórca oprogramowania dostarczył STS zakłady sportowe i gry. Od teraz zakłady bukmacherskie BetConstruct, esports, kasyna na żywo i RNG, wirtualne sporty i statystyki pozwolą bukmacherowi kontynuować ekspansję na rynki w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino, Gibraltarze, Malcie i Łotwa. Po zdominowaniu polskiej branży bukmacherskiej STS rozpoczęła działalność na rynkach europejskich, oferując szereg produktów BetConstruct. Twórca oprogramowania zapewnia STS ekscytujące zakłady bukmacherskie i gry.

Mateusz Juroszek, prezes zarządu STS, powiedział:STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego. Po sukcesie firmy w kraju nadszedł czas, aby rozpocząć działalność w Europie. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w tym kraju to unikalna wiedza, która pozwoli nam zdobyć szeroką gamę nowych klientów, więc naszym celem jest wykorzystanie znaczącej przewagi konkurencyjnej, jaką dają rozwiązania BetConstruct”

Vigen Badalyan, założyciel i dyrektor generalny BetConstruct, powiedział: „STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozszerza grono graczy w regionie europejskim. Aby firma mogła zdobyć nowe rynki, gwarantujemy pełną zgodność z rynkami regulowanymi i doskonałą wydajność naszych kompleksowych rozwiązań.

Mateusz Juroszek dodał:Na pierwszym etapie naszej obecności za granicą chcemy skupić się na 2 milionach Polaków, którzy są za granicą. Nasza świadomość marki wśród tych osób jest niezwykle wysoka, więc naszym celem jest skorzystanie z tej znaczącej przewagi konkurencyjnej.

W ciągu ostatnich sześciu lat STS zwiększyło przychody ponad dziesięciokrotnie, z 20,2 mln PLN do 2,41 mld PLN. Obecnie STS ma ponad 47% udział w polskim rynku bukmacherskim, a 80% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana dla Androida i iOS, strona internetowa i jej wersja mobilna.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021