Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS przejął czeską spółkę technologiczną Betsys

STS przejmuje czeską spółkę Betsys. Jest ona głównym dostawcą rozwiązań IT dla bukmachera w Polsce, zarówno na potrzeby kanałów online, jak i retail.

Inwestycja STS w Betsys ma zabezpieczyć dalszy dynamiczny rozwój działalności firmy bukmacherskiej, prowadzonej przez prezesa Mateusza Juroszka. – Sfinalizowaliśmy przejęcie spółki Betsys, w której STS ma już większościowy pakiet akcji. To niezwykle ważna inwestycja, która zabezpiecza nasz dalszy rozwój. Własny system bukmacherski i możliwość jego rozwijania w trybie inhouse jest kluczową przewagą w naszej branży i szeroko rozumianym e-commerce zapowiada prezes STS.

– „Już ponad 85 proc przychodów generujemy w kanałach online, zatem dalszy wzrost znaczenia rozwiązań IT ma dla nas znaczenie strategiczne. Autorską technologią i platformą mogą pochwalić się wyłącznie najlepsze europejskie firmy bukmacherskie. To kolejnym obszar, który wyraźnie wyróżnia nas od pozostałych operatorów zarówno w Polsce, jak i w Europie” – powiedział Mateusz Juroszek.

Betsys jest dostawcą kompleksowych technologii dla operatorów zakładów wzajemnych oraz loterii. Z usług spółki korzystają m.in. STS oraz częściowo Sazka – największa loteria w Czechach. Spółka z Czech generuje przychody na poziomie kilku milionów euro rocznie. Łącznie w Betsys i bezpośrednio w STS blisko stu specjalistów od technologii dba o rozwój autorskiego systemu bukmacherskiego.

– Integracja Betsys z STS jest nie tylko potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług, ale przede wszystkim pozwala na poszerzanie kompetencji w dynamicznie rosnącym sektorze rozwiązań IT dla branży bukmacherskiej. Betsys jako część Grupy STS ma zapewniony stabilny wzrost oraz możliwość kreowania i rozwijania istotnych przewag konkurencyjnych bukmachera w zakresie technologii – dodał prezes Betsys Jiri Najman.

STS po zdominowaniu polskiego sektora zakładów wzajemnych rozpoczął w lutym 2019 roku działalność na rynkach europejskich. Spółka po latach intensywnego rozwoju zagospodarowała blisko połowę rodzimej branży. Oferta bukmachera dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność zagraniczną. W planach jest dalsza ekspansja międzynarodowa.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021