Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS pomoże GKS Urania Ruda Śląska

STS, największy bukmacher w Polsce, wsparł Uranię Ruda Śląska, po tym jak klubowi ograniczono finansowanie i groziło wycofanie drużyny seniorów z rozgrywek klasy okręgowej.  Zorganizowane przez STS wsparcie dla piłkarzy ze Śląska jest odpowiedzią na apel władz klubu o pomoc w utrzymaniu zespołu w rozgrywkach w bieżącym sezonie.

Od wielu lat współpracujemy z klubami, kibicami oraz związkami i organizacjami z całego kraju. Wiemy jak istotne znaczenie dla lokalnych społeczności mają inicjatywy sportowe, dlatego włączamy się we wsparcie sportowców bez względu na barwy klubowe. Z tego powodu prowadzimy również fundację Sport Twoją Szansą, która pomaga rozwijać pasje sportowe zarówno na poziomie amatorskim, jak i zawodowym. Ze względu na wyjątkowo trudną sytuację Uranii Ruda Śląska zdecydowaliśmy się wesprzeć klub, by mógł utrzymać drużynę seniorów w rozgrywkach – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni STS za szybką reakcję po przedstawieniu sytuacji klubu. Dzięki otrzymanemu wsparciu będziemy w stanie kontynuować naszą działalność, a drużyna seniorów będzie mogła dalej brać udział w rozgrywkach w bieżącym sezonie. To dla nas duży wyraz uznania, że największy prywatny sponsor polskiego sportu, jakim jest STS, zdecydował się pomóc nam po drastycznym ograniczeniu środków na utrzymanie klubu i jego bazy sportowej – dodaje Bernard Wawrzynek, prezes GKS Urania Ruda Śląska.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. x-kom AGO. 

STS znany jest jako zaangażowany sponsor. Obecnie prowadzi pomiary głośności dopingu kibiców we wszystkich 14 drużynach PlusLigi. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski m.in. wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel czy przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatni występ Artura Boruca w kadrze narodowej. Ponadto razem z Jagiellonią oraz wspólnie z Pogonią Szczecin bukmacher zorganizował głosowanie na projekt graficzny nowych autokarów dwóch klubów. STS zorganizował również szereg aktywacji dla kibiców siatkówki, piłki ręcznej oraz koszykówki.

Prezes STS Mateusz Juroszek zadeklarował pomoc GKS Urania Ruda Śląska

STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Ponadto prowadzimy fundację Sport Twoją Szansą, która rozwija pasje zarówno na poziomie amatorskim, jak również zawodowym. Od wielu lat współpracujemy z klubami, kibicami oraz związkami i organizacjami z całego kraju. Dobrze wiemy, że warto wspierać rozwój polskiego sportu, bez względu na barwy klubowe.

W związku z tym zdecydowaliśmy się pomóc GKS Uranii Ruda Śląska tych trudnych chwilach. Wierzymy, że nasze wsparcie pozwoli klubowi utrzymać drużynę seniorów na rozgrywkach piłkarskich.

Jesteśmy głęboko przekonani, że udzielona pomoc pozwoli zawodnikom na kontynuowanie rozwoju karier i osiąganie sukcesów, co z całą pewnością przyniesie kibicom oraz partnerom klubu powody do dumy. Z wyrazami szacunku, Mateusz Juroszek Prezes STS

Ze względu na dość dramatyczną sytuację w GKS Urania Ruda Śląska prowadzona jest także zbiórka internetowa w serwisie Zrzutka.pl. Pieniądze ze „zrzutki” przeznaczone zostaną na utrzymanie bazy sportowej oraz wsparcie w szkoleniu dzieci i młodzieży.

Dla chcących wesprzeć klub indywidualnie może przesłać dobrowolną darowiznę na klubowe konto:

  • GKS „URANIA” RUDA ŚLĄSKA przy KWK „Polska-Wirek”
  • Ul. Tunkla 12
  • 41-707 Ruda Śląska 7
  • Bank: ING Bank Śląski S.A 76 1050 1331 1000 0022 4551 8788

źródło:twitter,gksurania.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021