Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS podpisał umowę z Wiraya – liderem mobilnej aktywizacji klienta

Czołowy polski bukmacher STS rozszerzył swoje możliwości mobilnego zaangażowania wykorzystując Wiraya jako dostawcę oprogramowania do aktywizacji klientów.

Dzięki partnerstwu Wiraya wdroży rozwiązania do śledzenia klientów mobilnych, pomagając zespołom marketingowym i retencyjnym STS w lepszej konwersji graczy perspektywicznych.

Rozwiązania Wiraya umożliwiają wysyłanie zoptymalizowanych spersonalizowanych wiadomości do klientów STS na wielu urządzeniach mobilnych. Co więcej, zespoły marketingowe STS będą wspierane dzięki lepszej szczegółowej sprawozdawczości dotyczącej zaangażowania klientów, pomagając w optymalizacji kampanii.

Jako lider polskiego rynku stale rozwijamy naszą markę i jej atrakcyjność dla graczy” – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS . -„”Skupiamy się na zwiększaniu skuteczności wszystkich naszych działań aktywizujących klientów. Oczekujemy, że współpraca z Wiraya naprawdę zoptymalizuje proces rejestracji graczy.”

Partnerstwo mobilne stanowi część trwającego programu transformacji cyfrowej STS ogłoszonego w 2018 r., ponieważ polski bukmacher rozszerza cały swój portfel cyfrowy. Porozumienie przewiduje, że Wiraya nadal rozszerza swoją obecność w zakładach i grach, w których specjaliści od usług mobilnych angażują Black Type, Interwetten Sports i Betsson AB jako partnerów

Hampus Lindberg, dyrektor handlowy w Wiraya , dodał:Gracze są coraz bardziej „mobilni” i w połączeniu z ogromną ilością szumu marketingowego, zwiększenie liczby graczy jest trudnym zadaniem dla wszystkich operatorów. Dlatego tak ważni operatorzy, jak STS, opanowali fazę aktywacji cyklu życia gracza.

Lindberg kontynuuje; „Praca z STS jest bardzo ekscytująca, szczególnie dzięki ambitnym planom rozwoju na rynkach europejskich. Możemy łatwo skalować nasze spersonalizowane, ale zautomatyzowane podejście do zaangażowania graczy, a w połączeniu z naszym sprawdzonym doświadczeniem z polskimi graczami, jesteśmy naprawdę przekonani, że możemy zasadniczo zwiększyć liczbę aktywnych graczy STS, inspirując działania od klientów w momencie rejestracji”

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021