Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS oferuje coraz więcej meczów do oglądania online

Firma STS, zajmująca się przyjmowaniem zakładów sportowych, poszerza swoją ofertę transmisji online z wydarzeń sportowych. W ten sposób przyciąga do siebie kibiców, którzy są jej potencjalnymi klientami.

Firma STS podpisała kolejną umowę z dystrybutorem praw do internetowych transmisji sportowych. Tym razem z firmą Perform (będzie obowiązywać do końca 2016 roku). Już wcześniej STS pokazywał w Internecie swoim klientom wydarzenia sportowe, do których prawa ma Sportsman (m.in. hiszpańska Primera Division, koszykarska Euroliga czy siatkarska Liga Światowa).

Od 6 czerwca STS na swojej stronie internetowej dla zarejestrowanych użytkowników może pokazywać też wybrane mecze kwalifikacyjne do piłkarskich mistrzostw świata i Europy, międzynarodowe mecze towarzyskie, spotkania kwalifikacji do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. Będą też spotkania z takich lig, jak włoska Serie A czy holenderska Eredivise. STS ma też prawa do turniejów tenisowych WTA i ATP.
Na STS.pl w ciągu roku ma być dostępnych blisko 10 tys. transmisji.
Usługa transmisji wideo jest udostępniana wszystkim zalogowanym użytkownikom serwisu www.sts.pl bez względu na to, czy są oni aktywnymi graczami zakładów sportowych.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021