Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS: najciekawsze kupony na wygraną Piasta Gliwice w Ekstraklasie

Cała Polska żyje od wczoraj tytułem Mistrza Polski dla Piasta Gliwice.

Eksperci telewizyjni przed finałową rundą ekstraklasy największe szanse na mistrzowski tytuł przyznawali drużynom Lechii, Legii, Lecha i Jagiellonii. O gliwiczanach nikt nie wspominał, jednak od samego początku sezonu Piast prezentował się znacznie lepiej, niż choćby rok temu. Drużyna zajmowała jednak miejsce w środku tabeli i jeszcze wiosną kibice byli przekonani, że kwestia mistrzostwa Polski rozstrzygnie się pomiędzy Lechią Gdańsk a Legią Warszawa.

Recepta na sukces drużyna Waldemara Fornalika była prosta: wypuszczał taką samą jedenastkę. – Nie ma potrzeby do zmian, gdy się zwyciężą. Musimy być jednak przygotowani na kartki czy kontuzje. Każdy z piłkarzy chce grać, a to dobrze wpływa na i tak dużą rywalizację – przyznał były selekcjoner reprezentacji Polski.

Sporą wiedzą,odwagą i dużą dawką szczęścia wykazli się klienci zakładów bukmacherskich STS. Na przełomie marca i kwietnia wytypowali oni zwycięstwo Piasta w klasyfikacji końcowej piłkarskiej ekstraklasy a wczoraj mogli cieszyć się razem z gliwiczaninami:

1. Klient 1 kwietnia br. postawił 500 zł na zwycięstwo Piasta Gliwice przy kursie 50.00. Wczoraj wygrał 19 800 zł.

2. Klient 19 marca br. postawił 499 zł na zwycięstwo Piasta Gliwice przy kursie 25,00. Wczoraj wygrał 9 880 zł.

Gratulujemy zwycięzcom i zazdrościmy piłkarskiej wiedzy oraz szczęścia w typowaniu spotkań!

Nie masz jeszcze konta w sts.plZarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) Promocja łączy się z bonusem powitalnym, więc Twój bonus może wynieść nawet 1035 PLN!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021