Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS – legalny bukmacher w Polsce

Trzeba przyznać, że STS zakłady bukmacherskie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce, zajmujących się rynkiem bukmacherskim. Zakłady STS świadczy usługi na terenie całego kraju – zarówno stacjonarne – w specjalnych punktach, jak i STS online.

Zakłady bukmacherskie STS

STS to skrót od nazwy spółki Star -Typ Sport Sp. z o.o. której centrala mieści się w Katowicach. Dzięki polskiej siedzibie i polskim korzeniom, STS  zdobył zaufanie polskich klientów i cieszy się dobrą opinią. Szacuje się, że zakłady bukmacherskie STS posiadają i obsługują nawet połowę polskiego rynku bukmacherskiego. Spółka jest też dość poważnym pracodawcą – daje pracę ponad 1300 osobom. To oraz inne aspekty sprawiły, że STS można śmiało uznać za jedną z największych firm bukmacherskich w Polsce.

Co odróżnia STS od konkurencji?

Pierwszą, zasadniczą kwestia są rodzime korzenie STS i centrala mieszcząca się w Polsce. Stanowi to zdecydowaną rzadkość, ponieważ większość bukmacherów świadczących usługi online jest zarejestrowana poza granicami kraju, co w wielu osobach może budzić spore wątpliwości. W takiej sytuacji niepewność wzbudzają kwestie płatności i ewentualnej wypłaty wygranej. Dzięki temu, ze STS tak jak i pozostali legalni bukmacherzy, jest zarejestrowana w kraju – w wielu osobach, już na starcie, budzi to poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Oczywiście oprócz tego, oferta STS jest bardzo atrakcyjna.

Dzięki przeszło dwudziestoletniemu doświadczeniu na polskim rynku i legalizacji – można uznać, że zakłady bukmacherskie STSbiją konkurencję na głowę. Początkowo, spółka działała wyłącznie stacjonarnie, jednak podążając z duchem czasu, otworzyła się na internetowy rynek bukmacherski. Docelowo, można obstawiać zarówno zakłady online jak i stacjonarnie – w specjalnych, firmowych punktach STS.

Zakłady bukmacherskie STS sponsorem i fundatorem

Kolejną kwestią, która udowadnia, że zakłady bukmacherskie STS nie są kolejnym, nikomu nieznanym bukmacherem zza granicy jest to, że STS objęło patronat nad różnego rodzaju wydarzeniami sportowymi na dość szeroką skalę. STS bardzo wspiera polskich sportowców i rodzime kluby. Może poszczycić się sponsorowaniem polskiej reprezentacji w piłkę nożną – jest to zdecydowanie zaszczytna pozycja, która kolejny raz dowodzi sukcesom i popularności zakładów STS. Na przestrzeni lat funkcjonowania spółki, doszło nawet do rozpowszechniania własnych nakładów czasopisma poświęconemu zakładom bukmacherskim, opisującego aktualne tabele i wydarzenia sportowe nie tylko polskie, ale i zagraniczne.

STS nie tylko objęło patronat nad polskim sportem, ale także założyło autorską fundację, która wspiera rodzimych sportowców – zarówno zawodowców, jak i amatorów. Część swoich dochodów, regularnie przeznacza na pomoc niepełnosprawnym i dzieciom, które marzą o realizowaniu swoich sportowych pasji, lecz nie mają do tego odpowiednich środków.

Transmisje STS TV

Kolejną sporą zaletą STS, jest fakt udostępniania użytkownikom swojej platformy internetowej możliwości uczestniczenia w transmisjach wydarzeń sportowych. Serwis internetowy, według powszechnej opinii, działa bez zarzutu. Dzięki temu, można obejrzeć całe spotkanie w wysokiej rozdzielczości, bez uciążliwego zacinania się w kluczowych momentach gry (co jest często spotykane na innych serwisach).

Bonus STS

Zakłady bukmacherskie STS online, podobnie jak inne firmy z branży, przewidują korzystny bonus dla nowych graczy i użytkowników serwisu STS online. Powitalny bonus, na jaki mogą liczyć nowi członkowie to aż do 500 złotych na start. Dzięki temu, pierwszy depozyt zostanie podwojony i podniesiony maksymalnie do tej wysokości. Bonus na start jest miłym ukłonem w stronę nowych użytkowników i zachęca do typowania i przewidywania wyników. Dzięki podwojeniu depozytów, typując prawidłowo wyniki spotkań sportowych można także liczyć się z dwa razy wyższą wygraną. To z pewnością uczciwa i intratna zachęta. Najaktywniejsi i najbardziej lojalni, stali gracze mogą otrzymać specjalne zaproszenie do klubu VIP, którego członkowie są zawsze priorytetowo traktowani i mogą liczyć na różnego rodzaju przywileje.

Stali użytkownicy STS online mogą także spodziewać się różnego rodzaju doładowań bonusowych. STS oferuje, tak zwany Bonus poniedziałkowy w wysokości do nawet 100 złotych w formie konkursu dla najbardziej aktywnych użytkowników serwisu. Dodatkowy bonus STS otrzyma także osoba, która zaprosi kolejnego członka do korzystania z serwisu STS online. Nagroda za polecenie serwisu STS (oczywiście po seplenieniu przez nowego użytkownika wymagań zgodnych z regulaminem promocji) wynosi aż 50 złotych! Kolejnym miłym zaskoczeniem jest możliwość otrzymania do zakładów bukmacherskich STS kwoty w wysokości 20 złotych. Aby ją otrzymać wystarczy zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym aplikację STS.

STS Freebet

Freebet to specjalny bonus w ramach dodatkowej kwoty, którą udostępnia bukmacher. W przypadku STS wynosi on nawet 25 złotych! Przy spełnieniu wszystkich warunków tego rodzaju zakładu – można typować wyniki rozgrywek bez ryzyka. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku nieudanego typu – istnieje możliwość odzyskania środków z danego zakładu.

Aplikacja STS na urządzenia mobilne

Bukmacher dokładnie zaplanował funkcjonowanie swojego serwisu zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnie online– na komputerze. Jest to dość powszechne rozwiązanie na rynku zakładów online. Ciężko także znaleźć obecnie bukmachera, który nie udostępnia swojego serwisu w wersji mobilnej. Specjalna aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne (smartphone, tablet), jest specjalnie dostosowana do wyświetlania w takiej formie.  Interfejs aplikacji jest uproszczony, przejrzysty i bardzo intuicyjny.

Dodatkowo, aplikacja funkcjonuje sprawnie, nie zawiesza się. STS umożliwia korzystanie z ich aplikacji zarówno na urządzeniach z oprogramowaniem Android jak i iOS. Można także korzystać ze strony internetowej zakładów, która także jest dostosowana do wyświetlania mobilnie. Dobrym rozwiązaniem jest dopasowania możliwości oglądania transmisji na żywo w każdym miejscu – nie trzeba być obecnym przy komputerze stacjonarnym. Za pośrednictwem aplikacji można także dokonywać wpłat depozytowych i wypłat – teoretycznie, aplikacja jest na tyle zaawansowana, że może zastąpić inne formy korzystania z serwisu.

Oferta STS online

W ofercie zakładów bukmacherskich online znajduje się większość popularnych i mniej znanych dyscyplin sportowych. Największą popularnością cieszy się jednak piłka nożna. STS udostępnia użytkownikom dostęp do praktycznie wszystkich możliwych lig – nie tylko flagowych, ale także mniej znanych – niszowych – dla koneserów. Duża ilość statystyk umożliwia dokładne śledzenie wszystkich interesujących rozrywek. Handicapy, dokładne wyniki i podwójne szanse to tylko nieliczne z możliwości rodzajów typowania.

 

Finanse i metody płatności w STS online

Zarówno wpłaty depozytu jak i wypłaty środków z wygranych są pozbawione prowizji. Trzeba przyznać, ze stawia to bukmachera STS ponad większością konkurencji. Spółka opracowała także własny, autorski system rozliczania o nazwie STSpay, dzięki któremu na każdą transakcję – zarówno wpłatę, jak i wypłatę trzeba będzie poczekać niespełna kwadrans! Tak sprawna obsługa transakcyjna jest zasługą współpracy zakładów bukmacherskich STS z większością znanych banków (około 11). Serwis płatności funkcjonuje przez 14 godzin w ciągu doby. Godziny działania systemu płatności to 10-24. Warto także zwrócić uwagę na niezwykłe bezpieczeństwo transakcji.  STS to polski bukmacher z siedzibą w Katowicach. Posiada wiele stacjonarnych placówek rozrzuconych po całej Polsce. Tak jak w przypadku, innych, mniej znanych i często zagranicznych bukmacherów, część osób wpłacając swoje pieniądze do depozytu, może czuć nutkę strachu o swoje finanse.

Zastanawiają się także, czy w razie wygranej nie będą posiadać problemów z wypłatą pieniędzy. Utrudnieniem może być także obsługa klienta, która jest obcojęzyczna. W przypadku rodzimego STS można pozbyć się większości wyżej wymienionych obaw. Zarówno serwis obsługi klienta, jak i cała strona działa w języku polskim. Nie pojawiają się także trudności i nieporozumienia związane z wypłatą i wpłatą środków, co stanowi duży plus dla ostrożniejszych i mniej ufnych osób. STS, oprócz możliwości stacjonarnej wpłaty i wypłaty w placówce, udostępnia także możliwość dokonania transakcji online za pośrednictwem takich systemów jak na przykład Skrill, PayU i platformę Dotpay.

Obsługa klienta w STS – zarówno stacjonarna jak i online

Obsługa Klienta w zakładach bukmacherskich STS także wyprzeda konkurencję. Główna zaletą jest możliwość udania się bezpośrednio do stacjonarnego punktu STS i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i zgłoszenie ewentualnych  problemów. Jest to wyjątkowa rzadkość w przypadku obsługi rynku zakładów bukmacherskich. Dodatkowo, dla użytkowników platformy internetowej STS online, zostały udostępnione internetowe kanały obsługi klienta. Jednym z takich rozwiązań jest czat online, w którym teoretycznie po niedługiej chwili powinno się otrzymać odpowiedź na zadane pytania. Oprócz czatu, STS posiada także na swojej stronie specjalny formularz kontaktowy, który umożliwia wymianę informacji pomiędzy obsługa klienta a użytkownikiem serwisu. Z recenzji można wywnioskować, że na odpowiedź czeka się zazwyczaj około jednego dnia (wyłączając weekendy). Zakłady bukmacherskie STS nie udostępniają jednak telefonicznej obsługi klienta – nie mają infolinii, także zadanie pytania przez telefon nie jest możliwe.

Podsumowując, zakłady bukmacherskie STS nie bez powodu cieszą się w Polsce największą popularnością. Prawdopodobnie szybki rozwój konkurencji nie jest w stanie zagrozić ich ugruntowanej pozycji na  rynku. Posiadają bardzo szeroką ofertę, Uczciwe i atrakcyjne bonusy, aplikację mobilną, możliwość oglądania rozgrywek w czasie rzeczywistym a co najważniejsze – stacjonarne placówki i siedzibę w Polsce. To niezwykły atut, którego nie sposób przebić.

 

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021