Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS – kod promocyjny na freebet 29 PLN

STS ✅ to jeden z największych w Polsce legalnych bukmacherów. Od ponad 20 lat oferuje on swoje usługi polskim graczom. Nie spoczywa jednak na laurach, ale ciągle oferuje klientom nowe rozwiązania i ciekawe promocje. Wpisz kod rejestracyjny:✅  BETSTS ⭐ U bukmachera STS możemy obstawiać korzystając zarówno w punktach naziemnych jak i online za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej. Punkty bukmachera znajdują w każdym większym mieście. Swoje usługi internetowe bukmacher STS świadczy od 2014 roku.

Jak wyglądają promocje u bukmachera STS? Czy bonus STS jest naprawdę aż tak dobry jak wszyscy mówią? Czy kod bonusowy STS daje nam dodatkowe możliwości?

Rejestracja w STS i bonusy na start

 • kod bonusowy na freebet 29 PLN:  BETSTS

Rejestracja u bukmachera STS jest niezwykle prosta i bardzo szybko. STS jest jednym z bukmacherów, który oferuje swoim graczom tzw. konto tymczasowe. Oznacza to, że rejestrując się u tego bukmachera musimy podać tylko podstawowe dane osobowe, a skan dowodu lub paszportu przesyłamy dopiero w momencie, gdy chcemy przekształcić nasze konto w stałe. Podczas rejestracji musimy jednak pamiętać o podaniu prawdziwych danych, gdyż w innym przypadku bukmacher może zablokować nasze konto pod pretekstem podejrzenia oszustwa. W trakcie rejestracji nie możemy zapominać o wpisaniu kodu bonusowego STS. Możemy skorzystać np. z kodu bonusowego BETSTS, który zaoferuje nam dodatkowe bonusy. Jakie promocje przygotowane są dla graczy i jak wiele uzyskamy dzięki zastosowaniu kodu bonusowego?

STS kod promocyjny

Na każdego nowego gracza czekają bardzo atrakcyjne bonusy. Jednym z nich jest bonus powitalny STS. Możemy otrzymać dodatkowe 100% od pierwszej wpłaty, aż do kwoty 1000 złotych. Żeby otrzymać ten bonus, musimy w trakcie rejestracji zaznaczyć kwadracik z napisem „Chcę otrzymać swój bonus startowy„. Kwota, którą otrzymamy zależy od tego ile wpłacimy. Wpłacając 200 złotych otrzymamy dodatkowe 200 złotych na grę. Maksymalną kwotę bonusu otrzymamy wpłacając 1000 złotych.

 • kod bonusowy na freebet 29 PLN:  BETSTS

Zanim ucieszymy się z faktu, że bukmacher STS rozdaje nam pieniądze za darmo musimy wziąć pod uwagę, że zanim będziemy mogli je wypłacić, wpierw trzeba nimi obrócić. Aby środki przeszły na naszą własność musimy obrócić bonus 3x (liczy się tylko kwota bonusu, więc jeśli nasz bonus to 1000 złotych, to łączna suma stawek podlegająca warunkom obrotu to 3000 złotych). Na wykonanie obrotu mamy 120 dni. Do obrotu liczą się wszystkie kupony, których kurs minimalny wynosi 1,91 (wyłączając kupony MaxiKombi). Nie mogą zawierać jednak meczy z zakładek Hit Dnia.

Niestety, zanim otrzymamy możliwość wypłaty z konta depozytowego, musimy jeszcze jednokrotnie obrócić kwotę pierwszej wpłaty, w zakładach, których kurs wynosi minimum 1,50. Niestety obrót ten jest nie do uniknięcia i ma zabezpieczyć bukmachera przed ryzykiem prania brudnych pieniędzy przez gracza, lub traktowania go jako depozytu, np. w celu uniknięcia wykazania swojego dochodu w rocznych biuletynach informacji publicznej.

Freebet w STS

Darmowy zakład w STS to dodatkowy bonus dla nowych graczy. Freebety to najbardziej atrakcyjny rodzaj bonusów oferowanych przez bukmachera, gdyż do ich otrzymania nie trzeba zazwyczaj wpłacać swoich własnych środków. Podobnie jak w przypadku poprzedniego bonusu, w trakcie rejestracji wystarczy nam wpisać kod BETSTS. Uprawnia on nas do otrzymania freebetu w wysokości 29 złotych (standardowa kwota bez kodu bonusowego STS to 25 złotych. Kod bonusowy daje nam więc dodatkowe 4 złote).

Darmowy zakład otrzymujemy po wykonaniu weryfikacji konta. Żeby freebet został dopisany do naszego profilu musimy zeskanować swój dowód osobisty lub paszport i przesłać do sprawdzenia pracownikom bukmachera.

Warunki obrotu freebetu w STS są naprawdę bardzo atrakcyjne. Warunkiem wykorzystania freebetu jest trzykrotny obrót przyznanej kwoty bonusu, czyli musimy zagrać zakłady za łączną sumę 87 złotych, a minimalny kurs pojedynczego kuponu wynosi 1,91. Oczywiście tak jak w przypadku bonusu powitalnego, do obrotu nie wliczają się mecze znajdujące się w zakładce Hit Dnia, a także kupony typu MaxiKombi.

Bonusy cykliczne w STS

STS oferuje również bardzo atrakcyjne bonusy dla stałych graczy. Przyjrzymy się teraz co możemy otrzymać i co musimy zrobić, by załapać się do poszczególnych ofert bukmachera STS.

Polubisz poniedziałek

Większość ludzi nienawidzi poniedziałku. Powrót do pracy po weekendowym odpoczynku zawsze jest ogromnym wyzwaniem dla organizmu i psychiki. STS próbuje zrobić wszystko, by pomóc swoim graczom zaprzyjaźnić się z tym trudnym dniem.

Promocja „Polubisz poniedziałek” dostępna jest dla każdego gracza, który posiada konto u bukmachera STS. Żeby do niej dołączyć wystarczy tylko zalogować się na konto i wejść w zakładkę Bonusy. Wyszukujemy promocję „Polubisz poniedziałek” i klikamy w przycisk dołącz. Od tego momentu wszystkie nasze kupony będą wliczały się do cotygodniowych obrotów, uprawniających nas do otrzymania bonusu.

Każdego tygodnia nagradzanych jest 1500 osób, które w danym tygodniu wykazały się największym obrotem. Łączna pula nagród w roku 2019 to ponad 3,5 miliona złotych. Jest to naprawdę imponująca ilość pieniędzy. Gracz, który osiągnął największy obrót w danym tygodniu otrzymuje aż 3000 złotych, drugi z graczy dostaje 2000 złotych, a trzecia osoba na podium – 1000 złotych. Kolejne nagrody to :500, 200, 100 złotych. Otrzymuje je pierwsza setka osób wyróżnionych. Pozostałe 1400 osób otrzymuje mniejsze kwoty pieniężne. Na szczęście ze względu na dużą ilość nagród, bardzo łatwo zmieścić się w gronie 1500 najlepszych graczy.

Nagrody rozkładają się następująco:

1. miejsce: 3000 PLN
2. miejsce: 2000 PLN
3. miejsce: 1000 PLN
4-10. miejsce: 500 PLN
11-50. miejsce: 200 PLN
51-100. miejsce: 100 PLN
101-500. miejsce: 50 PLN
501-1000. miejsce: 30 PLN
1001-1500. miejsce: 20 PLN

Zasilenie konta bonusowego zdobytą nagrodą odbywa się w każdy poniedziałek, a potwierdzenie tej czynności wysyłane jest w wiadomości e-mail.

Niestety, podobnie jak w przypadku innych promocji bukmachera, otrzymane środki podlegają warunkom obrotu. W celu wypłaty środków bonusowych musimy obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo jeśli otrzymaliśmy nagrodę w wysokości 100 złotych, to musimy dokonać obrotu na kwotę 300 złotych. Do obrotu zaliczają się tylko i wyłącznie stawki z wygranych kuponów, których kurs wynosi co najmniej 1,91.

Wirtualny tydzień

Kolejna z cyklicznych promocji przeznaczona jest dla miłośników sportów wirtualnych. Jest to usługa dostępna u bukmachera STS, która polega na obstawieniu wyników i przebiegu rozgrywki w podstawowych rynkach znanych nam z zakładów sportowych. W przeciwieństwie do prawdziwych sportów, sporty wirtualne polegają na pojedynku drużyn lub zawodników sterowanych przez komputer. Wszystkie zdarzenia i wyniki obliczane są przez algorytmy na podstawie statystyk poszczególnych drużyn.

Promocja „Wirtualny tydzień” polega na zwrocie połowy stawki z trzech pierwszych przegranych kuponów. Można w ten sposób otrzymać aż 29 złotych. Ze względu na to, że jest to promocja cykliczna, to kwotę tę możemy otrzymać każdego tygodnia roku. Żeby otrzymać zwrot musimy tylko obstawić kupony, na których znajdują się tylko zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Przyjrzyjmy się bliżej temu, w jaki sposób działa promocja. Najlepiej zrobić to na przykładach. Załóżmy, że obstawimy trzy kupony po 20 złotych na same sporty wirtualne. Wszystkie z nich okazują się przegrane. Za każdy z nich dostaniemy zwrot w wysokości 10 złotych, więc łączna suma zwrotu wyniesie 29 złotych. Oznacza to, że nasz tygodniowy limit został wyczerpany i nie otrzymamy już pieniędzy w tym tygodniu. Druga sytuacja: Obstawiamy kupon za 60 złotych i przegrywamy go – dostajemy zwrot o wartości 29 złotych i jest to maksymalna kwota, którą możemy uzyskać. Oznacza to, że nie uzyskamy kolejnych zwrotów w tym tygodniu, mimo że przegraliśmy tylko jeden zakład. Musimy wziąć również pod uwagę, że jeśli obstawiamy za małe kwoty, to zbyt niskie stawki na trzech przegranych kuponach mogą nie zagwarantować nam 29 złotych zwrotu.

W celu wypłaty środków bonusowych musimy wykonać trzykrotny obrót otrzymanej kwoty. Liczą się tylko wygrane kupony o kursie co najmniej 1,91. Po spełnieniu warunków, środki bonusowe zostaną przypisane do konta depozytowego, skąd będzie można je wypłacić.

Twoja gra – Pewna kasa

Promocja ta przeznaczona jest tylko dla graczy obstawiających zakłady w punktach stacjonarnych. Wymaga ona od nas stawiania kuponów za minimum 25 złotych dziennie. Bonusy, które możemy otrzymać wynoszą:

– 5% sumy stawek z pierwszych 10 dni miesiąca, podczas których obstawiałeś za min. 25 PLN.
– 5% sumy stawek z kolejnych 10 takich dni w miesiącu.
– 5% sumy stawek w kolejnych 5 takich dni w miesiącu.
Maksymalnie w ciągu miesiąca istnieje możliwość otrzymania dodatkowych 100 złotych. Bonusy otrzymujemy po 10., 20. i 25 dniu w miesiącu, w których obstawiamy zakłady za minimum 25 złotych dziennie.

Zaproś kumpla

Zaproś kumpla to idealna promocja dla osób, które posiadają znajomych, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w obstawianiu meczy. Każdy z nas posiada swój unikalny link polecający, który musi rozesłać swoim znajomym. Osoba zaproszona musi dokonać rejestracji przy użyciu tego linku (można to zrobić tylko na komputerze), wpłacić co najmniej 50 złotych na swoje konto i zagrać łącznie za minimum 150 złotych. Dodatkowym warunkiem jest to, że co najmniej jeden mecz na obstawianym kuponie musi mieć kurs co najmniej 1,5.

W celu wypłaty otrzymanych środków bonusowych musimy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się tylko stawki z wygranych kuponów z kursem całkowitym co najmniej 1,91.

Co najważniejsze, bonus otrzymuje nie tylko osoba, która zaprasza, ale także osoba zaproszona, która spełniła warunki akcji.

Strefa VIP

Strefa VIP to miejsce dla najbardziej zasłużonych typujących. Dostać może się tam każdy aktywny gracz z dużym stażem w serwisie. Jeśli będziemy obstawiać regularnie i za wysokie stawki, z pewnością otrzymamy zaproszenie od STS do klubu VIP. Członkowie tego elitarnego klubu mają szanse otrzymać nagrody rzeczowe, bilety na mecze, a także specjalną obsługę i ofertę przeznaczoną tylko dla najlepszych graczy.

Jak zostać VIP-em?
Do elitarnego grona Klientów VIP można dostać się tylko na zaproszenie STS.

 1. Załóż konto i zaloguj się
 2. Wyróżniaj się aktywnością i zaangażowaniem w grę
 3. Odbierz zaproszenie do grona Klientów VIP

Szansę ma każdy, kto wyróżnia się wysoką lojalnością jak i aktywnością. Pod uwagę brane jest zaangażowanie w zakłady, a więc depozyty,, wygrane, obrót oraz częstotliwość i regularność w obstawianiu.

 • Zaproszenia na wydarzenia i prezenty urodzinowe
  Klientów VIP zapraszamy na wybrane wydarzenia sportowe w zależności od miejsca ich zamieszkania. Czynimy starania, aby zapewnić sobie pakiet zaproszeń VIP na imprezy w każdym rejonie Polski. Z odpowiednim wyprzedzeniem, dedykowany konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje darmowe zaproszenia.
 • Dedykowana konsultantka i priorytetowa obsługa
  Graczom VIP odpowiedzi udzielamy w pierwszej kolejności, zarówno mailowo jak również na czacie. Szanujemy Twój cenny czas! W ramach programu SUPER VIP, zostanie Ci przydzielony dedykowany konsultant, który będzie prowadził wszystkie Twoje sprawy i zadba o to, aby każdy ewentualny problem został sprawnie rozwiązany.
 • Szybka autoryzacja
  Zawierasz zakłady za wysokie stawki i bywa, że kupon jest odrzucany w autoryzacji? Klienci objęci naszym programem VIP są traktowani indywidualnie. Otrzymują najwyższą tolerancję stawek oraz najniższe możliwe limity lub ich całkowity brak!

Pozostałe bonusy

Proste warunki i przejrzyste zasady.

Pucharowe emocje rządzą

Bukmacher STS przygotowuje również bardzo atrakcyjne promocje dla swoich wiernych graczy. Jedną z nich jest „Pucharowe emocje rządzą”. Zabawa ta polega na przewidzeniu dokładnego wyniku jednego ze spotkań Ligi Mistrzów lub Pucharu Europy. Do rozgrywki liczą się tylko kupony SOLO, czyli zawierające jeden mecz, za minimum 10 złotych. Z akcji tej skorzystać może każdy klient bukmachera STS.

Decydując się na wzięcie udziału musimy wziąć pod uwagę, że do zabawy zaliczane są tylko kupony pojedyncze o minimalnej stawce 10 złotych. Na kuponie musi znajdować się nie więcej niż jeden wynik z jednego meczu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by puścić kilka kuponów z różnymi wynikami, co znacznie zwiększy nasze szanse na ostateczną wygraną.

Na czym dokładnie polega akcja? Firma STS przygotowała dla swoich graczy 50 tysięcy złotych do rozdania. Każdy wygrany kupon bierze udział w podziale wspomnianej wcześniej puli nagród. Wszyscy gracze, którzy obstawili prawidłowy wynik meczu mogą liczyć nie tylko na pieniądze z wygranego kuponu, ale także pewną sumę pieniędzy wynikającą z podziału nagrody. Poprzednie edycje wykazały, że każdy wygrany kupon otrzymał doładowanie w wysokości przynajmniej 130 złotych.

Regulamin informuje jednak, że nie można stawiać nieskończonej ilości kuponów, w celu wzięcia udziału w konkursie. Każdy z graczy ma limit 50 kuponów, które może obstawić w danej edycji. Pozostałe kupony spełniające warunki nie biorą, niestety, udziału w zabawie.

W celu wypłaty środków bonusowych musimy wykonać obrót w wysokości trzykrotności otrzymanej kwoty. Do obrotu wliczają się tylko stawki z wygranych kuponów, których kurs wynosi co najmniej 1,91.

Nie jest to niestety stała promocja, ale możemy być pewni, że pozostanie z nami przynajmniej do zakończenia rozgrywek Ligi Mistrzów i Pucharu Europy.

Ligowe emocje rządzą

„Ligowe emocje rządzą” to kolejna z atrakcyjnych promocji przygotowanych dla graczy przez bukmachera STS. W tej promocji, podobnie jak w edycji pucharowej, naszym zadaniem jest poprawne wytypowanie wyników czterech (Bundesliga, Ekstraklasa, Ligue 1) lub pięciu( Premier League, La Liga, Serie A) meczów jednej, wybranej przez nas ligi. Z akcji wyłączone są kupony Maxikombi, bezpieczny oraz Cashout.

Każdy użytkownik ma możliwość wyboru ligi, z której mecze chce wrzucić na jeden kupon. Nie ma jednakże potrzeby ograniczania się tylko i wyłącznie do jednej z lig, gdyż do akcji zalicza się 50 pierwszych kuponów uczestnika na każdą z lig, które biorą udział w akcji.

Żeby nasz kupon zaliczał się do zabawy musi zawierać zakłady na zwycięstwo lub remis w czterech  (Bundesliga, Ekstraklasa, Ligue 1) lub pięciu( Premier League, La Liga, Serie A) meczach z jednej ligi piłkarskiej. Na kuponie mogą znajdować się tylko i wyłącznie spotkania z konkretnych lig, ani więcej, ani mniej, gdyż w przeciwnym wypadku kupon nie będzie wliczał się do zabawy.

Nagroda w wysokości 50000 złotych zostanie podzielona na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. W celu wypłaty środków bonusowych musimy wykonać trzykrotny obrót otrzymaną kwotą. Do obrotu wliczają się stawki tylko z wygranych kuponów o minimalnym kursie 1,91.

Czy to już wszystkie promocje u bukmachera STS?

W chwili obecnej są to niestety wszystkie dostępne promocje dostępne u tego bukmachera. Nie warto jednak płakać, gdyż każdy tydzień z bukmacherem STS przynosi nowe atrakcje. Wystarczy tylko założyć konto i wpisać kod promocyjny STS, a wszystkie bonusy staną przed nami otworem. Jeśli obecny bonus zakłady bukmacherskie STS nas nie przekonuje, warto poczekać, gdyż w końcu na pewno trafimy na coś co wpadnie w nasze gusta.

W historii bonusów które już się zakończyły widzimy, że bukmacher STS uwielbia dawać promocje, w których w nagrodę oferuje nam bilety na mecze, specjalne bonusy przeznaczone dla graczy korzystających z aplikacji mobilnych, a także konkursy tematyczne jak np. specjalne promocje dla fanów e-sportu, skoków narciarskich czy tenisa.

W historii zdarzały się także promocje, które miały na celu zachęcić do skorzystania z usług bukmachera. Nie tak dawno za samo zainstalowanie aplikacji bukmacher dawał swoim graczom 40 złotych do wykorzystania na dowolne zakłady.

Podsumowanie

W branży bukmacherskiej STS bukmacher posiada silną pozycję, przez co jest partnerem godnym zaufania. Polityka biznesowa firmy polegająca na ciągłej modyfikacji oferty w celu zadowolenia klientów oraz bogaty asortyment ofert promocyjnych sprawia, że STS bukmacher cieszy się uznaniem wśród ekspertów w dziedzinie zakładów bukmacherskich. Pomimo solidnej działalności marketingowej, wysokie marże oraz niskie kursy w stosunku do konkurencyjnych firm sprawiają, że większość profesjonalnych graczy szuka zysku w ofertach serwisów konkurencyjnych. STS bukmacher poprzez wieloletnie doświadczenie w branży biznesowej oraz wypracowaną markę od lat jest bezkonkurencyjnym bukmacherem na polskim rynku.

0 0 votes
Article Rating

About Post Author

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
2 lat temu

Najlepszy bukmacher od kiedy puszczam kupony

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021