Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

E-sport nigdy nie mógł narzekać na brak popularności. Choć niektórym ciężko uwierzyć, że mówimy tu o sporcie to do dziś zmagania graczy możemy obstawiać u bukmacherów. Jednym z nich jest legalny bukmacher 2020 STS.

W swojej ofercie ma Counter Strike, League of Legends, Dota 2 i wiele innych. Najprościej dla niektórych z nas będzie obstawianie spotkań w Internecie. Warto jednak choć raz odwiedzić pobliski lokal STS, gdzie również będziemy mieli taką możliwość. I nie musimy mieszkać w największych miastach Polski, ponieważ bukmacher posiada swoje punkty naziemne w mniejszych miejscowościach. Jesteś ciekaw czy w Gorlicach je znajdziesz? Tak. Jest tu jeden lokal, który jest klimatyzowany.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Gdzie jest STS w Gorlicach? Mieści się on na ul. Piekarska 4. A jakie są godziny otwarcia STS Gorlice? Typować możemy tam w:

  • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
  • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
  • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
    Będąc tam mamy wgląd na darmowe transmisje sportowe. Obstawiać możemy nie tylko esporty, piłkę nożną czy tenis. W owym punkcie typować możemy również sporty wirtualne.
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021