Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W Polsce nie brakuje drużyn ani sportowców, którzy sprawili, iż dana dyscyplina jest w naszym kraju popularna. Odpowiednim przykładem jest siatkówka. To dzięki licznym sukcesom naszej męskiej reprezentacji interesujemy się kiedy odbywają się kolejne imprezy międzynarodowe.

A skoro bacznie obserwujemy ich zmagania to z pewnością posiadamy odpowiednią wiedzę, by dodatkowo móc na niej zarobić. STS oferuje nam szeroką ofertę na siatkówkę nie tylko na poziomie drużyn reprezentujących swój kraj. Obstawiać mecze możemy w punktach naziemnych. W Gnieźnie są dwa lokale, które działają nieprzerwanie przez cały tydzień.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Zanim jednak się tam udamy warto posiadać wiedzę na temat gdzie jest STS w Gnieźnie i jakie są godziny otwarcia STS Gniezno.

STS Gniezno ul. Chrobrego 27, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.
  Jeśli nie zależy nam tylko i wyłącznie na zarobku, ale także na emocjach i kibicowaniu owy punkt posiada darmowe transmisje sportowe pozwalające nam na bieżąco śledzić wyniki spotkań.

STS Gniezno ul. Os. Władysława Łokietka 25 i, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.
  Tutaj również mamy do dyspozycji darmowe transmisje sportowe. Poza tym lokal jest klimatyzowany.
  Podsumowując, lokale STS oferują nam nie tylko szeroką ofertę, ale także możliwość sprawdzania wyników w towarzystwie osób, które również się tym interesują.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021