Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Myśląc o najpopularniejszych dyscyplinach sportowych wśród piłki nożnej czy tenisa zimnego należy wymienić również hokej na lodzie. W Internecie znajdziemy mnóstwo stron, które przydadzą się nam podczas analizowania spotkań.

Co do samej oferty warto wybrać legalnego bukmachera STS. Proponuje nam on wiele ciekawych spotkań i to nie tylko tych dotyczących topowych lig. Oczywiście jak w przypadku innych dyscyplin sportowych możemy obstawiać zakłady przedmeczowe jak i na żywo. Taką możliwość dają nam chociażby punkty naziemne. Jak to wygląda w przypadku Głogowa? Przede wszystkim uspokajamy – znajduje się tam lokal STS.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

By typować tam warto wcześniej wiedzieć gdzie jest STS w Głogowie, a także jakie są godziny otwarcia STS Głogów. W odpowiedzi na pierwsze pytanie podajemy, iż punkt znajduje się na ul. Jedności Robotniczej 16J. A otwarty jest w:

  • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
  • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
  • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
    Miejsce to jest klimatyzowane. Dodatkowo możemy obstawiać sporty wirtualne i oglądać darmowe transmisje sportowe.
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021